مدیر عامل جدید نینتندو معرفی شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Tatsumi Kimishima مدیر عامل جدید نینتندو خواهد بود.

Tatsumi-Kimishima.jpg

بعد از درگذشت Satoru Iwata در ماه جولای، Shigeru Miyamoto و Genyo Takeda تا پیش از انتخاب مدیر جدید نقش جایگزین او را در نینتندو ایفا می کردند تا اینکه امروز بالاخره مدیر عامل جدید این کمپانی معرفی شد.

مدیر عامل جدید نینتندو که سابقه مدیریت شعبه آمریکا این کمپانی و همچنین کار در Pokemon Company را در کارنامه دارد، از همین هفته کار خود را آغاز خواهد کرد.

Nintendo names new president | VG247

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به غیر از بحث در مورد ظاهر این شخص بد نیست به نظرم یکمی بیشتر در رابطه با شخصیتشون و کارهایی که قراره انجام بدهند یا عقیده شون صحبت بشه

(Nintendoeverything)

: In a followup piece from Japanese outlet Nikkei, Kimishima shared a few comments through an interview. Nikkei also provides the following information about him

Personality is described as “soft and friendly”

According to the Nikkei, Kimishima predicted Wii U’s failure when it was introduced by warning it was too similar to the original Wii

Despite his business background, he is quoted as saying it’s wrong to lead a gaming company on numbers alone

The Nikkei claims Kimishima wasn’t Iwata’s favorite choice

Nintendo was first looking for somebody younger but didn’t have the personnel

The article also suggests the troika was a rushed decision because the holiday season, where Nintendo makes 50%+ of sales, is near

Accordingly, Kimishima is quoted as saying one task for him will be to develop the next group leadership structure for Nintendo

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
(Nintendoeverything)

: In a followup piece from Japanese outlet Nikkei, Kimishima shared a few comments through an interview. Nikkei also provides the following information about him

According to the Nikkei, Kimishima predicted Wii U’s failure when it was introduced by warning it was too similar to the original Wii

Despite his business background, he is quoted as saying it’s wrong to lead a gaming company on numbers alone

The article also suggests the troika was a rushed decision because the holiday season, where Nintendo makes 50%+ of sales, is near

Accordingly, Kimishima is quoted as saying one task for him will be to develop the next group leadership structure for Nintendo

Big Like......

میدونم امید واهی هستش ولی دوست دارم مدیریت جدید باعث بشه که نینتندو هم یکم اولویت هاش رو تغییر بده....من کم لطفی میکنم بهشون آره ولی با این سیاست هاشون یه جورایی خودشون رو از توی رادار Core Gamer ها خارج کردن....اون گیمرای قدیمی هم که هنوز وفادار باقی موندن بهشون یه بخش بزرگی از حسی که به نینتندو دارن از نوستالژیاشون میاد.

بد نیست اینو درک کنن که یه تعداد خیلی زیادی از گیمرا مثل من دوست دارن بشینن پشت کنسول، دسته کلاسیک بگیرن دستشون، بازی رو انجام بدن که (آره) Blood, gore & mature themes داشته باشه....یه تم داستانی قوی داشته باشه و همش راجع به این نباشه که فقط به معنای کلمه "بازی" کنه آدم.....
کیفیت تصویری به روز هم نباید فراموش کنن......وقتی که گل سر سبد بازیهات (New Zelda) از لحاظ پیچیدگی طراحی توی Quest Line و وسعت دنیا در حد بازیهای اوایل نسل قبل باشه.....باید الگو هات رو باز اندیشی کنی.....

آخرین ویرایش:

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
به غیر از بحث در مورد ظاهر این شخص بد نیست به نظرم یکمی بیشتر در رابطه با شخصیتشون و کارهایی که قراره انجام بدهند یا عقیده شون صحبت بشه

(Nintendoeverything)

عجب سیاست هایی داره. با ایواتا خیلی مشکل داشت پس:D

خیلی خوشم اومد ازش! امیدوارم نینتندو پیشرفت کنه و دوباره بتونه رقیب سونی و مایکروسافت بشه، اینجوری به نفع همه گیمرهاست.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Big Like......

..وقتی که گل سر سبد بازیهات (New Zelda) از لحاظ پیچیدگی طراحی توی Quest Line و وسعت دنیا در حد بازیهای اوایل نسل قبل باشه.....باید الگو هات رو باز اندیشی کنی.....

به نظرم انصافا دیگه در حد بازیهای اوایل نسل قبل نیست به نظرم . گرافیک (به صورت کلی از لحاظ تکنیکال) زلدای جدیدی که قراره بیاد (3 دی اس رو نمیگما طبیعتا) , در حد ps4 یا one نیست طبیعتا ولی به نظرم تقریبا در حد بازیهای نسبتا رده بالای نسلق قبل هست گرافیکش

البته آرت استایلش cell shade هست و realistic نیست

یک شایعه هم هست جدیدا که احتمال تغییر آرت استایل بازی رو میگه در اصل , نمیدونم تا چه حد صحت داره یا نه ؟ (هر چند خودم بعید میدونم خیلی )

ممنون

large.jpg

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
به نظرم انصافا دیگه در حد بازیهای اوایل نسل قبل نیست به نظرم . گرافیک (به صورت کلی از لحاظ تکنیکال) زلدای جدیدی که قراره بیاد (3 دی اس رو نمیگما طبیعتا) , در حد ps4 یا one نیست طبیعتا ولی به نظرم تقریبا در حد بازیهای نسبتا رده بالای نسلق قبل هست گرافیکش

البته آرت استایلش cell shade هست و realistic نیست

یک شایعه هم هست جدیدا که احتمال تغییر آرت استایل بازی رو میگه در اصل , نمیدونم تا چه حد صحت داره یا نه ؟ (هر چند خودم بعید میدونم خیلی )

ممنون

large.jpg

بازی Art Style خوشگلی داره.
من Reference ام به بازی مثل Oblivion بود که توی 2005 اومد....و اینکه مثلا توی Eurogamer چند وقت پیش یه مصاحبه خونده بودم که توش میاموتو گفته بود که بازی Side-quest داره و داشت طوری اینو میگفت که انگار گیمر ها نمی دونن Side quest چیه و مثلا تا به حال توی هیچ بازی Random Side quest نداشتیم تا به حال.....صدای ملت در اومده بود توی بخش کامنت ها:d

دقیقا مثل یه سال پیش حدودا که یکی از کارمندای ارشد پروژه Donkey Kong آخر که رو WiiU اومد داشت پز اینو میداد که بازیشون HD ه و چقدر دستشون بازه با این سخت افزار.....
گاهی اوقات آدم مصاحبه هاشون رو میخونه احساس میکنه خودشون رو توی یه سرزمین Alternative زندانی کردن که توش تکنولوژی یه 6-7 سالی عقبه از دنیای ما.....

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
به اون كاوايي ايه مرحوم ايواتا نيست ولي اميدوارم هر رويكردي داره دوباره نينتندو رو براي من يكي زنده كنه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
خیلی شبیه به Takashi Shimura بازیگر مورد علاقه کوروساوا هست.شاید اخلاقیاتش شبیه به کوتاراگی باشه.من که باهاش حال کردم.
[h=3][/h][h=1][/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر