مدیر بازاریابی Bethesda : بازی جدید شینجی میکامی در حال اومدنه

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
بندرت پیش میاد که اخبار خوبی از بازی ای که زمان معرفیش یک سال یا بیشتر گذشته منتشر بشه . Zwei هم از این دسته بازیهاست بخصوص اینکه این بازی از زمان April سال گذشته تا حالا خاموش بوده . در حالی که اخبار خیلی کمی از شینجی میکامی و استدیوی اون بگوش میرسید ، اخیرا یکی از Fan های میکامی سوالی مبنی بر اومدن یا کنسل شده بازی رو از مدیر بازاریابی و یا دیگر مدیران Bethesda پرسیده ، در همین رابطه مدیر بازاریابی شرکت Bethesda به این سوال پاسخ داده :

این پروژه بخوبی درحال پیشرفته ،هرکسی که اینجا اون رو دیده از چیزی که میکامی و گروهش خلق کردن بسیار هیجان زده شده .

ما هم امیدواریم بزودی چیزی از این بازی ببینیم .:x

Zwei.jpg

منبع

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
استاد کجایی بیا تا به این بچه قرتیهای capcom یاد بدی یه بازی ترسناک یعنی چی.shinji mikami ^:)^
^:)^بی صبرانه منتظر شاهکار جدید استاد هستم.

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
اولین چیزی که از میکامی انتظار دارم داستان و شخصیت پردازی قویه. تو ایول این کار رو خوب انجام داد و با رفتنش هم اجازه داد گند بزنن به شخصیت ها

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
به نظر من دلیلی نداره اصلا شبیه رزیدنت اویل باشه مهم سازنده هستش که اونم مشخصه کی هست.بازی AW اصلا شبیه سری رزیدنت اویل نبود ولی من خیلی ازش لذت بردم و بازی خیلی جو ترسناکی داشت و حتی level بندی بازی هم عالی کار شده بود.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به نظر من دلیلی نداره اصلا شبیه رزیدنت اویل باشه مهم سازنده هستش که اونم مشخصه کی هست.بازی AW اصلا شبیه سری رزیدنت اویل نبود ولی من خیلی ازش لذت بردم و بازی خیلی جو ترسناکی داشت و حتی level بندی بازی هم عالی کار شده بود.

اما برای من مهمه! و اصلا هم از بازی AW خوشم نیومد یکم بازی کردم گزاشتمش کنار!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
وقتی اسم میکامی میاد ناخود آگاه من رو سکوت میگیره واقعا یکی از بهترین سازنده های صنعت گیم هستش ولی دریغ که قدرش رو نه کپکام گور به گور شده دونست و نه جایی دیگه ..............یقین دارم این بازیه جدیدش هم عالی خواهد بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر