مدیر اتیکت EA : "ما به هیچ وجه Call of Duty را تثبیت نمیکنیم"

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
مدیر اتیکت EA : "رقیب اصلی ما فقط COD نیست "

Battlefield-4-2.jpg

آیا شما واقعا فکر میکنید سری بازی Battlefield 4 برای رقابت با COD خلق شده است ؟

مدیر اتیکت شرکت EA آقای فرانک جابو (Frank Gibeau) با این موضوع مخالف است و اعتقاد دارد ناشر این بازی آن را برای کنار زدن تمام رقیبان( بازی ) با درجه AAA ساخته است ، آقای جابو در مصاحبه خود با سایت Gamesindustry) GIBZ) بعد از نمایشگاه GDC 2013 عنوان کرد :

"درست است که COD در مقابل ما یک رقیب محسوب میشود اما سری بازی Assassin Creed نیز همین گونه است و هم چنین بازی های دیگری که خود را برای قرار گرفتن در لیست 20 بازی برتر آماده کرده اند بنابراین درست است . ، همان گونه که ما در بخش ورزشی خود رقیبانی داریم سری COD نیز در مقابل ما یک رقیب محسوب میشود اما هیچ وقت آن را به تنهایی تثبیت نکرده ایم در عنوان قبلی ما فروشی نزدیک به 17 میلیون نسخه داشتیم و این خود یک موفقیت است ، با توجه به آخرین اخبار در این رابطه "کدام محصول میتوانست این قدر در ذهن ها ماندگار شود ؟!"

پس با توجه به این موضوع بخشی از تاکتیک ما این است و آن را به نحو احسن انجام میدهیم و درست باب میلمان است و امشب، همین جا اعلام میکنم که به بزرگترین سری از Battlefield که تا به حال دیده اید را می سازیم ، ما برای محصولـات مان و طرفدارانشان هیجان زده هستیم .

منبع

آخرین ویرایش:

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
تو واسه 5 ساعت Single میری 60 دلار پول میدی ؟ =))

با این استدلال bioshock و... را هم نباس خرید. این فقط توجیه فن هاس واسه سینگل افتضاح
مولتی هم سبکشون کامل فرق میکنه خیلیا مثل من از مولتی هر دو بازی لذت میبرن

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Ubisoft به شدت درحال دست و پا زدن هست که رویه اکتی رو پیش بگیره. EA هم بزنه توی این خط; فاتحه IP های بزرگ رو خونده میشه.
فقط T2 میمونه که هنوز کیفیت رو به کمیت ترجیح میده.
Ubisoft کدوم رویه ی اکتی رو پیش گرفته؟
اتفاقا اگر شرکتی باشه که رویه ای پیش نگرفته باشه همین Ubi . . .
AC هاش درسته مشکل دارن و هرسال دارن عرضه میشند، اما هرسال پیش رفت رو داشتن حداقل . . .
همین امسال FarCry 3 رو عرضه کرد که به اعتقاد خیلیا بهترین FPS سال بود.
WatchDogs داره سال دیگه.
SCBlack list رو داره.
و چندین عنوان دیگه.
عنوان هایی مثل Rayman هم هستن که به چه زیبائی ساخته شدن.
حالا روی کرد این رو با اکتی مقایسه میکنی؟
همین EA داره سعی میکنه رویکرد Ubi مانند داشته باشه تا اکتی . . .

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
آیا شما واقعا فکر میکنید سری بازی Battlefield 4 برای رقابت با COD خلق شده است ؟
خیر bF برای بخش مولتی خلق شده است !
===
اون طور که اخبار به ما نشون میدن ، قراره داستان فوق العاده - حتی بهتر از قبلی - گیم پلی و دگرافیک بی نظیر با هم تلاقی داشته باشن .. نسخه بعد ـه بازی پیشنهاد فوق العاده ـی هست .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا وقتی اینطوری صحبت میکنن حتما یچیزی هست من نمیدونم اکتی چه هیزم تری به EA اون بدبخت که داره کار خودشو میکنه سر BF3 وMW3دهنه اکتی رو سرویس کرد اونقدر ترولش کرد

اگه بدونی سر 5 تاDLC چطوری جیب ملتو جارو کردEA این حرفو نمیزنی تقریبا 80 % کسانی که مولتی میزنن پرمیوم دارن در واقع EA دو تا BF فروخت همشون پول پرستن چه EA چه ACTI
هنوز خود BF4 درست درمون معرفی نشده زود اومدن پرمیومش رو تایید کردن
خواهش میکنم اگه میخواید بحث کنید حداقل یه چیزی بگید که واقعا جای بحث داشته باشه. با این نوع ترول کردن ها کار به جایی نمیرسه. تمامی این بحث ها هم قبلا انجام شده و اینا همشون تکراری هستن. هر DLC که برای بازی دادن دارای 4 تا مپ کاملا متفاوت و جدید با 2 مود جدید و کلی اسلحه و خرت و پرت های دیگه همراه بود.

اگه بخوام ترول بکنم خیلی راحتتر میشه اکتیویژن و CoD رو ترول کرد. هیچ وقت یادم نمیره زمان Modern Warfare 2 اومد به فلان قیمت بهمون DLC داد بعد دیدیم چندین مپش همون مپ های CoD 4 بودن که کردن تو پاچمون. خواهشن اینطوری ادامه ندید جون بیفایدست و اخرش هم جنگ میشه و تاپیک قفل میشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
خواهش میکنم اگه میخواید بحث کنید حداقل یه چیزی بگید که واقعا جای بحث داشته باشه. با این نوع ترول کردن ها کار به جایی نمیرسه. تمامی این بحث ها هم قبلا انجام شده و اینا همشون تکراری هستن. هر DLC که برای بازی دادن دارای 4 تا مپ کاملا متفاوت و جدید با 2 مود جدید و کلی اسلحه و خرت و پرت های دیگه همراه بود.

اگه بخوام ترول بکنم خیلی راحتتر میشه اکتیویژن و CoD رو ترول کرد. هیچ وقت یادم نمیره زمان Modern Warfare 2 اومد به فلان قیمت بهمون DLC داد بعد دیدیم چندین مپش همون مپ های CoD 4 بودن که کردن تو پاچمون. خواهشن اینطوری ادامه ندید جون بیفایدست و اخرش هم جنگ میشه و تاپیک قفل میشه.

خواهشن هم شما با اطلاعات حرف بزنید این رو هم قبال گفتم بازم میگم اون مپ هایی که برای cod4 بود دقیقا فقط بخاطر در خواست یوزر ها بود و اصلا جزو دستور العملشون نبود دقیقا یادم هست که ملت خودشون رو تو steam به معنی کلمه جر دادن مخصوصا کامیونتی pc این بازی که هر جوری اون مپ ها رو میخواست.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خواهشن هم شما با اطلاعات حرف بزنید این رو هم قبال گفتم بازم میگم اون مپ هایی که برای cod4 بود دقیقا فقط بخاطر در خواست یوزر ها بود و اصلا جزو دستور العملشون نبود دقیقا یادم هست که ملت خودشون رو تو steam به معنی کلمه جر دادن مخصوصا کامیونتی pc این بازی که هر جوری اون مپ ها رو میخواست.
من با اطلاعات حرف میزنم چون پول پای CoD 4 و MW2 خرج کردم. می تونستن توی یه پک جداگانه مخصوص همون طرفدارا بدن نه که بیارن که هر کی دلش میخواست میرفت میخرید. کلا بحثم این نیست که کار درست یا اشتباهی بود. حرفم اینه که هر شرکت و هر طرفدارای درخواست ها و روش های خاص خودش رو داره. اینکه بخوایم بشینیم طرف های مقابل رو ترول کنیم کار به جایی نمیرسه و این بحث تا پایان عمر ادامه خواهد داشت. ترول کردن هم کاری نداره و خیلی راحت میشه همه چیرو زیر سوال برد. پس بهتره هر کسی راه خودش رو بره و با کسی کاری نداشته باشه.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
EA و دایس از رقابت و مقایسه شدن با COD نهایت سود رو بردن و باید خیلیم خوشحال باشن از این رقابت چون BF به هیچ وجه بازی نبود که بتونه حتی 10 میلیونم بفرشه در حالی که الان 17 میلیون فروخته اونم فقط و فقط به خاطر اون جنجالایی که به وجود اومد یجورایی EA ام از موفقیت COD به خوبی استفاده کرد و سود برد خیلیا همینجوری بود که با BF آشنا شدن درسته که سری قدیمی بود اما هیچوقت اینقدر محبوب نبود

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اصلا انتظار نداشتم BF3 این همه فروش کنه..! یعنی کیفیتش اونطوری نیست که این همه طرفدار جذب کنه البته احساس میکنم به خاطر بخش مولتی مردم سراغش رفتن..

همه چیزش عالیه انتظار هم داشتم :) BF4 هم میترکونه اصلا کاری به ندای وظیفه و بازی های دیگه ندارم همین که انقدر پشتکار دارن و واسه ساخت بازیشون واقعا زحمت میکشن نه اینکه مثل بعضی ها فقط یه سوپ آماده تحویل ملت بدن واسه من کلی ارزش داره :x

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,621
نام
حسین

بابا ترول کجا بود اون اقا گفتن اکتی فقط پول پرسته منم گفتم EA هم همینطوره دروغ گفتم؟؟ (کلا من در مورد خود بازی و کیفیتش هیچ صحبتی نکردم) تو همون پست هم گفتم دوتاش با هم فرقی ندارم اکتی هم سر الایتو و هزار تا کوفت و زهر مار کم سود نکرد
به امید روزی که هر چی DLC و کوفت و زهر مارو و اضافات از رو زمین جمع بشه

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر