مدل Super Slim ـه PS3 رونمایی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مدتی بود که شایعه ی ساخته شدن مدل جدیدی از PS3 توسط سونی منتشر شده بود. بنا بر یک تبلیغ، این مدل در TGS امسال رونمایی می شود.

z12496426QNowe-PlayStation-3-600x337.jpg

به گزارش Eurogamer، بر اساس یک تبلیغ که در یک فروشگاه لهستانی به نمایش گذاشته شده بود، به رونمایی این مدل اشاره می شود. تاریخی که در این تبلیغ ذکر شده است ( 28 سپتامبر) بسیار نزدیک به کنفرانس سونی در نمایشگاه TGS است و احتمال این موضوع که سونی نیز مانند Apple مدل Super Slim را در نمایشگاه TGS معرفی کرده و چند روز بعد فروش اش را آغاز کند.
بر اساس شایعات، قیمت این مدل 199 یورو (12 گیگابایتی) و 299 یورو (500 گیگابایتی) خواهد بود.

Update

خب، مثل اینکه سونی رسما این مدل رو تائید کرده.

20120919_ps3_super_slim_hr.jpg

این مدل از اواخر این ماه در دسترس خواهد بود. قیمت این مدل تفاوتی با مدل های کنونی ندارد اما ظرفیت HDD آن تغییر کرده است. مدل 500 گیگابایتی جایگزین مدل 320 گیگابایتی خواهد شد (با قیمت یکسان) و به همین ترتیب مدل 250 گیگابایتی جایگزین مدل 160 گیگابایتی خواهد شد.
مدل 500GB فقط در رنگ سیاه و با قیمت $299 و مدل 250GB در رنگ های سفید (فقط در ژاپن) و سیاه مات (در دیگر مناطق) با قیمت $269 عرضه خواهد شد.
مدل Super Slim از نظر اندازه، نصف مدل Fat است و همچنین به مقدار یک چهارم از مدل اسلیم کنونی سبک تر می باشد.
تمام مدل ها در 4 اکتبر در ژاپن و در ماه سپتامبر در آمریکا و اروپا عرضه خواهند شد. (البه بنا به دلایلی مدل 500GB در اروپا قبل از پایان سپتامبر عرضه خواهد شد، همچنین انتظار عرضه ی یک مدل 12GB نیز وجود دارد که قابلیت استفاده از external SSD را دارد.

منبع

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
جدآ هدف سونی از این قیمت ها چی بوده ؟! :D من فکر میکردم دیگه بیاد روی 200 یا حتی برای مدل 12GB برسه به 170 و اون طرفا. ولی ارزون ترین مدلش 229 یورو هست !!
کلآ بروبچ مسئولین سونی خیلی خوشگل قیمت گذاری میکنن ! :D
مایکروسافت سال 2010 قیمت کنسولش رو تا 199 دلار پایین آورد و سونی هنوز توی 2012 به اون قیمت نرسیده.
یا مثلآ کنسول نسل بعد Wii U داره با قیمت 31000 ین و 26000 ین توی ژاپن عرضه میشه و سونی میاد کنسول سال 2006 رو هم با قیمت 29000 ین و 24000 ین میفروشه !!!

احتمالا یه کارت گرافیکی , رمی چیزی انداخته روش :d

پس فردا اگه شنیدین سونی گفت the lost of us فقط رو این مدل بالا میاد تعجب نکنید:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
اريا من فك ميكردم بخاطر اون ايكس باكس 4 گيگ كه 200 دلار هست اينو ريليز كرده ولي حالا قيمتهارو ديدم تعجب كردم موندم اين اخر نسلي واسه چي اين كنسولو ريليز كرده تازه حتما خط توليد ps4 رو هم به تعويق ميندازه
دقیقآ همه فکر میکردن قیمتش خیلی پایین تر میاد ! :D
ولی الآن تقریبآ فرق خاصی نکرده و فقط حافظه کنسول ها بالاتر رفته ! lol
یعنی مثلآ اصغر آقا اگه قبلآ باید 250 دلار میداده و کنسول 160GB میگرفته ، الآن یه دفعه میبینه قیمت همون 250 دلار مونده و کمتر نشده ، فقط حافظه کنسول به 250GB رسیده و از شدت خوشحالی میره کنسول میخره ؟! :D نمیدونم والا ! البته همین مدل جدید هم به احتمال زیاد در کوتاه مدت فروش خوبی میکنه ولی دیگه الآن بهترین فرصت بود که قیمت کنسول ها رو کمتر کنن و این کارو نکردن.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
عمرا تغییرات سخت افزاری داشته باشه

فقط با تکنولوژی جدیدتر میسازن ، کوچکتر میشه و خنک تر و سبک تر و ....

به هر حال همچین بد هم نیستا ! دیگه به هر حال آخرین و کاملترین مدل پلی 3 میشه . من گیرم بیاد میگیرم !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دقیقآ همه فکر میکردن قیمتش خیلی پایین تر میاد ! :D
ولی الآن تقریبآ فرق خاصی نکرده و فقط حافظه کنسول ها بالاتر رفته ! lol
یعنی مثلآ اصغر آقا اگه قبلآ باید 250 دلار میداده و کنسول 160GB میگرفته ، الآن یه دفعه میبینه قیمت همون 250 دلار مونده و کمتر نشده ، فقط حافظه کنسول به 250GB رسیده و از شدت خوشحالی میره کنسول میخره ؟! :D نمیدونم والا ! البته همین مدل جدید هم به احتمال زیاد در کوتاه مدت فروش خوبی میکنه ولی دیگه الآن بهترین فرصت بود که قیمت کنسول ها رو کمتر کنن و این کارو نکردن.

آریا منم همین فکر رو قبلا میکردم اما به نظرم سونی بیشتر داره ضرری که اول نسل داده رو جبران میکنه و وقتی که میبینه کنسول داره فروش میره برای چی قیمت رو کم کنه حتما براش سود داره که داره اینکار رو میکنه مورد بعدی این هستش که حتما قیمت تمام شده این کنسول جدید خیلی کمتر در میاد نسبط به PS3 اسلیم اما اینجوری سونی پول زیادی به جیب میزنه و ضرری که اول نسل داده رو اینجوری جبران میکنه شاید کنسول رو قیمتش رو کم کنه فروشش زیاد شه اما سود براش کم میشه البته از فروش دیجیتالی بیشتر سودش میشه اما شاید سونی براش اینجوری صرف کنه براش وگرنه فکر نمیکنم انقدر دیگه احمق باشن .

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مگه می خواین با قیافش بازی کنین:dبابا انقدر به قیافش گیر ندید شما اگر می خواین بخرینش بازی می ذارید توش بازی می کنید:dاصلا چشمتون هم بهش نمی افته

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
مگه می خواین با قیافش بازی کنین:dبابا انقدر به قیافش گیر ندید شما اگر می خواین بخرینش بازی می ذارید توش بازی می کنید:dاصلا چشمتون هم بهش نمی افته

اين آيپادمو مي فروشم ، سوپر اسليم از ايالات متحده مي گيرم ، مي زارم پشت ايكس باكسم ، TLOU رو مي زارم توش ، مي گم عجب ، ايكس باكسم عجب قدرتي داره ، چه گرافيكي:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
من یه جا خوندم که مدل 250 گیگ با بازیه آنچارد گیم اُو دِ یر :d به همراه یه کد که میشه تا 30 دلار برای dust514 چیز میز خرید "چون انگلیسیم در حد صمدآقاست این تیکه رو درست متوجه نشدم شاید اشتباه گفتم" همه اینا 300دلار و روش هم زده بیش از 70 دلار سیو میکنید که به نظر خوب میاد ولی واسه قیمت مدل 12 گیگ فقط میشه این شکلک رو گذاشت ":|"

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بابا من کمبود هارد دارم با 320 گیگا:((بابا می مردین یکم زودتر معرفیش می کردنی یا اسلیم رو با هارد 500 می دادین:((
البته همین اسلیم هم من گذاشتمش توی تاریکی چندتا کوزه هم جلوش گذاشتم:dتا نبینمش:d

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
من یه جا خوندم که مدل 250 گیگ با بازیه آنچارد گیم اُو دِ یر :d به همراه یه کد که میشه تا 30 دلار برای dust514 چیز میز خرید "چون انگلیسیم در حد صمدآقاست این تیکه رو درست متوجه نشدم شاید اشتباه گفتم" همه اینا 300دلار و روش هم زده بیش از 70 دلار سیو میکنید که به نظر خوب میاد ولی واسه قیمت مدل 12 گیگ فقط میشه این شکلک رو گذاشت ":|"

اين مدل جديد با Uncharted 3 و Assassins Creed 3 باندل هست

uncharted-bundle-320.jpg
assassin-bundle-320.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر