محتواي رايگان در XBOX LIVE !

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
راستی برای هیتمن english language pack هم رایگانه نوشته صداهای اصلی رو به بازی اضافه میکنه و توی تنظیماتش هم صدای انگلیسی میاد.برای چیه؟تاثیری داره بگیرمش؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
اقایون من چند تا لباس مجانی دیدم گفتم بگمشون:
- Bing T-shirt (Female): VFH6P-9FJKK-KKP9G-H4DRH-WTCFM - Bing (Male): PHT9P-KXR4Y-BB6BY-VFMPD-THT4T
می تونین این اپ رو هم بگیرید که یک avatar prop میده:
http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Halo-Waypoint/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5308ce
این تیشرت هم هست ولی نمیدونم برا چه region هست؟
NFL Play 60 Jersey - Xbox.com

آخرین ویرایش:

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستان من همین الان 1 ماه گلد خریدم اسپارتاکوس رو زدمدانلود بشه ولی فیبل رو نمیشه دانلود کرد یا به xbox reward وصل نمیشه چیکار باید کنم?

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من همین الان 1 ماه گلد خریدم اسپارتاکوس رو زدمدانلود بشه ولی فیبل رو نمیشه دانلود کرد یا به xbox reward وصل نمیشه چیکار باید کنم?
برای استفاده از ریوارد یه ایمل میاد برای تعید میری یه لینک هست یزنی تعید شه.
اگه باز مشکلی داشتی باید تو فروم اکس باکس بنویسی.

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
دوستان آگه gamer pic رایگان می خایند برین تو settings ایکس باکستون بعد برید تو profile بعد edit profile بعد gamer pic بعد downloud gamer pic بعد sort by بالای صحفه رو که top downloud ا رو user rating کنید.همون اولا یه عالمه فیلم بازی ماشین روغن موتور .... میاد همه ش free ا .برید حالشو ببرید

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
از دوستان کسی می دونه کدام برنامه Video App در xbox 360 آست که هم رایگان باشه و هم در ایران کار بکنه؟
من برنامه 40D را خواستم استفاده کنم که ارور Region می ده که به کشور کذایی ما نمی خوره.

yavar-mac

کاربر سایت
Nov 22, 2013
14
سلام دوستان من یه گیقت کارت ایکس باکس ۱۰ دلاری خریدم شارژ کردم و میخواستم بازی نینجا فرود رو بخرم ولی هر بار ارور میده بازی های ۲ دلاری رو هم نمی تنم بخرم باید چیکار کنم تا بتونم بخرم ممنون میشم توضیح بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر