محبوب ترین شخصیت بازی ها

محبوبترین چهره بازیهای کامپیوتری ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
نه نه نه نه نه نه نه نه :exclaim:
پرنس با اون داستانش چطور می گین شخصیتی نداره :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim:
نظر سنجی چطور هست؟؟؟؟؟؟
به نظر من که باید جزو شخصیت ها باشه بقیه ی بچه ها هم نظر بدن
حالا دارک پرنس نباشه به زور یک چیزی;)

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
من تو شخیتا فکر کنم شخصیت پردازی هیچ بازیی به اندازه ی متالگیر قوی نباشه(با اینکه خیلی وقته اون حالت تعصب و علاقه ی .زیاد رو نسبت به بازیش ندارم).بعدشم مافیا.به نظرم هیتمن اصلا چیزی به اسم کاراکتر نداره که حالا بخواد بیاد تو کاراکترا آدم حساب شه یا سم فیشر مثلا.یا حتی پرینس.شخصیتی که کلا چن کلمه بیشتر حرف نزده چه شخصیت پردازیی؟خوب بودن یه بازی دلیل نمیشه که شخصیتمشم خوب باشه.مثلا فیبل بازیه خیلی خوبی بود ولی شخصیتی که فقط دهنش وا میموند کجه شخیت پردازی داشت؟که خالا بگیم مثلا شخصیت فیبل خوب بود در حالی که حتی اسمم نداشت.آخر از همم شخصیت مکس پینم خیلی خوب بود.ولی من در کل اول با تامی انجلو موافقم بعدش با سالید اسنیک بعدش با مکس پین بعدش با ریدیک بعدش با....تو بازی ها هم به نظر من بهترین شخصیت پردازیو متالگیر داره بعدش مافیا بعدش وارکرفت3
سلام
به نظر من که محبوب بودن ربطی به صحبت کردن شخصیت و .... نداره
مگه ماریو حرف میزنه؟ فقط میپره مثلا میگه یووهوو . ولی بدون شک جزء پنج شخصیت محبوب تاریخ هست
من نظر سنجی هایی که تو سایتهای مختلف مثل GameFAQs میشه رو زیاد دنبال کردم
همیشه شخصیتهای دو شرکت اسکوار و نینتندو محبوبترین ها بودن مثل لینک , کرونو , ماریو , کلود , سفیروث و ..... که اکثرا تو بازی اصلا حرف نمیزنن . ولی قبول دارم سری متال گیر از نظر داستان و شخصیت پردازی واقعا عالی است هر سه شمارش ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
SolidSnake Metal Gear Solid
Dante Devil May Cry
Tommy Verceti GTA:Vice city
Cloud Final Fantasy VII
Kratos God Of war
Codname 47 Hitman
Maxpayne Max payne
Prince Prince of persia
Carl Johnson GTA:San Andreas
Leon Scott Cennedy Resident Evil 4
Lara Croft Tomb Raider
بی وفا دیگه منو دوست نداری؟؟؟
37.gif
37.gif

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اگه با منه اول كلود استريف

بعد سفيروث كه چون نقش منفي حسابش نمي كنن ولي هرچي اسنيك و مكس پين و ديگر دوستان رو ميزاره تو جيبش بعد پرنس

البته در محبوبيت لينك شكي نيست ولي چون بچس من قبولش ندارم كافيه يه بار ويند ويكر بازي كني تا بفهمي من چي ميگم اين شخصيت برا كنسولاي دستي و اولد كنسول خوبه و بس اگه بازي محشر افسانه ي زلدا نبود اين شخصيت دو زار نمي ارزيد

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آرش جان من که خودم مثه خودت نینتندوییم.الانم دارم اوکارینا آو تایم بازی میکنم.بازیش خیلی توپه ولی من هیچ احساس خاضی نسبت به لینک ندارم!حالا نمیدونم شاید تو بازیای دیگش احساس پیدا کنم!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
من الان یادم اومد که از اون کرمه jim هم خیلی خوشم میاد .
=====
عماد بقول بچه ها شخصیت فقط به حرف زدن نیست .
کینگ کونگ هم نمیتونست حرف بزنه ولی آلان یکی از معروفترین و محبوبترین کاراکترهای سینماست .

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
البته در محبوبيت لينك شكي نيست ولي چون بچس من قبولش ندارم كافيه يه بار ويند ويكر بازي كني تا بفهمي من چي ميگم اين شخصيت برا كنسولاي دستي و اولد كنسول خوبه و بس اگه بازي محشر افسانه ي زلدا نبود اين شخصيت دو زار نمي ارزيد
نمیدونم شاید! ولی خیلی محبوبه حتی از کلود هم محبوبتر . wind waker رو هم متاسفانه بازی نکردم
من که خودم مثه خودت نینتندوییم
برای همین برام عجیب بود که گفتی مکس یا ریدیک . نینتندو غیر از لینک و ماریو هم شخصیتهای دیگه ای داره که اون ها هم خیلی محبوب هستن مثل زلدا , لوئیجی , یوشی , دانکی کونگ , بوزر و .... که دیگه خودتون بهتر از من میشناسین
راستی یه سوال بی ربط عماد جان شما zelda ocarina of time رو با چی بازی میکنی ؟ GC ؟ N64 ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر