محبوبیت Nathan Drake در بازی Uncharted به اندازه ی محبوبیت Lara Croft است.

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام.

screenshot_190363_thumb300.jpg

امروز یک مطلب جالب در برخی سایتها دیدم که به نظرم رسید بد نیست اینجا نیز مطرح بشه. خیلی از شما با شخصیت بازی Tomb Raider یعنی Lara Croft آشنا هستید و حتما میدونید که شخصیت این بازی طرفداران بسیاری دارد ولی جالب هست که بدونید امروز در برخی سایتها مطلبی از طرف Naughty Dog نوشته شد که طی اظهارات این کمپانی که سازنده ی بازی Uncharted هستند، شخصیت Nathan Drake اگر از Lara Croft محبوب تر نباشد مطمئنا چیزی کمتر از او نیز نخواهد داشت.
چندی پیش نیز توسط دوست عزیزم Gene اطلاعاتی در مورد اینکه این شخصیت کاملا سعی شده است واقع گرایانه طراحی شود گذاشته شد. به نظر میرسه که واقعا طراحی زیبای این شخصیت اون رو به سرعت به سمت محبوبیت میبره. نباید فراموش کرد که کارکتر Lara Croft چندین سال است که در بازیهای کنسول وجود داشته و شاید به دلیل همین حضورش یکی از ماندگار ترین و محبوب ترین کارکترها شده باشد در صورتی که بازی Uncharted تنها یک قسمت از آن رلیز شده و شخصیت Nathan Drakeکارکتر کاملا جدیدی است.
اطلاعات بیشتر

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
واقعا اولین Adventure ـی که بعد از سالها برام لذت بخش بود Uncharted بود
یه Adventure ـه تمام عیار:love:
متاسفانه Tomb Raider هم داره به یه عنوان تجاری تبدیل میشه. جای نگرانی داره!
در مورد شخصیت Nathan هم واقعا دوست داشتنی و با مزس ولی فکر نمیکنم تعداد طرفداراش به پای طرفدارای Lara برسه!

مرسی

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
من از Nathan Drake خوشم میاد
هم خودونی تره هم طراحی کاراکترش بهتره , نوع حرف زدنش , صداش بهتره کلا من از Nathan Drake بین همه کاراکترها خیلی خوشم میاد .
فقط اگر یکم شخصیتش رو حماسی کنن بهتره .
البته شاید محبوبیتش رو به خاطر این حرکاتش و رفتار بدست اورده ولی اگر یکم تم حماسی بهش بدن محبوبتر میشه
به نظر من Nathan Drake از Lara Craft بهتره و یکی از محبوبترین شخصیتهای بازیهای ویدئویی هست .

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
يك بازی كه شخصيتش رو يك دهه ميشناسيم رو نميشه با شخصيت بازی Uncharted كه فقط دو ساله ميشناسيم مقايسه كرد! لارا كرفت كجا...(هر چی بگم كه...)

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
يك بازی كه شخصيتش رو يك دهه ميشناسيم رو نميشه با شخصيت بازی Uncharted كه فقط دو ساله ميشناسيم مقايسه كرد! لارا كرفت كجا...(هر چی بگم كه...)

حالا میبینی که میشه مقایسه کرد!(شخصیت پردازی drake به نظر من قویتر از lara هستش و این برای بعضی ها مثل خودم خیلی اهمیت داره)

در ضمن علاقه به دهه و قرن و این جور چیزا نیست:)

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
من از لارا اصلا خوشم نمیاد . بدمم میاد .
شاید چون تو زمان خودش بازی نکردم .
بهترین تامپ رایدر فکر کنم شماره 2 باشه که برای دریمکست هم اومد .
اشتباه نکنم 5 تا شماره فقط رو PS1 داشت و من از اینجور بازی ها که همینجوری میدن بیرون خوشم نمیاد .
GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر