محبوبترین کنسول قدیمی شما .

محبوبترین کنسوله قدیمی شما چی بوده ؟

• آتاری

رای‌ها: 1 2.4%
  • میکرو

رای‌ها: 8 19.5%
  • کومودور 64

رای‌ها: 1 2.4%
  • سگا

رای‌ها: 31 75.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    41

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من سگا داشتم و برادرم ميكرو و اتاري.
دوست داشتم نگهش بدارم,ولي برادرم ميخواست رايانه بخره,كنسول هاي خودشو فروخت,ديد پول كم داره مال منم فروخت(سگاي بدبخت:( )

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوست داشتم نگهش بدارم,ولي برادرم ميخواست رايانه بخره,كنسول هاي خودشو فروخت,ديد پول كم داره مال منم فروخت(سگاي بدبخت:( )
چه طوری تونست با پول سگا و میکرو و آتاری یه کامپیوتر بخره؟!!!:confused::-"

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
سلام

منم از 3 سالگی با آتاری وارد صنعت بازی شدم و بعد هم سگا و میکرو و PS1 و PS2 و X360 و در آینده اگر عمری باشه:biggrin1: رنگ PS3 رو ببینیم!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
منم از دو سالگي با كنسولي به نام tvgame وارد بازي شدم . فكر نكنم خيلي ها اصلا اسم اين كنسول شنيده باشند فكر كنم اولين كنسولي باشه كه ساخته شده باشه . بازيهاش اينگونه بود:
كلا همه جاي صحنه در تلويزيون سياه بود و دو خط سفيد در كناره هاي صحنه تلويزيون بودند كه باهم توپ بازي ميكردند !!!! كه مثلا بازي فوتبالش بود نميدونم تا حالا ديدين يا نه .
و بعد از اون يه سگا خريدم كه محبوب ترين بازيش هم براي من مورتال كومبت 2 بود فقط حريف ميخوام كه بتونه منو تو اين بازي شكست بده حاضرم شرط ببندم كسي پيدا نميشه منو بتونه تو اين بازي شكست بده :biggrin1:
و بعد اونم ps1 گرفتم و بعد اون وارد بازي هاي كامپيوتري pc شدم كه بعد گذشت زمان يه xbox360 خريدم .

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
ما هم كه يه زماني ميكرو داشتيم..............
يادش بخير با اون بازي هاي جالبش............حالا اون موقع كوچيك بوديم ولي بيشتر از همه فوتبالشو مي رفتيم...................
يه مدت بعد رفتيم يه ميكروسگا گرفتيم كه تركيب ميكرو و سگا بود ولي اصلا حال نميداد...........
فاميلمون هم سگا داشت كه بد نبود.فقط در همين حد از سگا خوشم ميومد ولي هنوز هم بازياش رو ميرم.................
فقط ميكرو

Z.E.U.S

کاربر سایت
Jan 24, 2007
96
نام
میثاق
سلام به همه دوستان

یکی از دوستان از یک دستگاه قدیمی به نام tv game نام برد که خود من هم این دستگاه رو داشتم .
کسانی که این دستگاه رو داشتن می دونند که بازی اون چطوری بوده . اگه می خواید بدونید . برو اینجا همون بازی ولی یه خورده پیشرفته تر . http://www.bazicenter.com/forums/arcade.php?do=play&gameid=224

با تشکر . :cool:

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
سلام به همه منم با tvgame شروع کردم بدشم که atari nintendo. micro.sega,super nintendo.ps1.ps2.xbox360.ps3 این رونده حرکته من بودهولی تو کنسولای قدیم سگا رو انتخاب میکنم با بازییهnba95

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به به ميبينم كسايي پيدا ميشه كه مثل من tvgame داشته باشند يادش بخير يادتونه دسته هاش روش يه چيزي را ميچخونديم تا بره بالا پايين .سيمهاي دسته ها هم مثل سيم تلفون پيچ پيچ بود .:biggrin1: رنگش كنسول هم نارنجي بود كليدهاي روي كنسول هم اهرمي بود به طوري كه بلا پايين ميومدند .اينم شرح كامل كنسول .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من با آتاری شروع کردم بعد همیجور ارتقاع دادم.
Atari,Micro/Nes,Sega Genesis,Ps1,Ps2,Xbox 360(in Future:This Month)
بهترین کنسول قدیمی هم سگاست هنوز هم بعضی اوقات بازی می کنم Sega Genesis Collection و دارم که 700 تا بازی داره هنوز هم با خاطرات کمبت کنترا شینوبی و شورش خیلی حال می کنم

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
همه کنسول ها یه طرف Amiga 500 و Commodore 64 یه طرف! هنوز کنسول و پلتفورمی نیومده که مثل این 2 تا بهم حال بده و با بازیهاش حال کنم! یادش بخیر روزی که امیگا گرفتم (البته داداشام گرفتن) چه جوی منو گرفته بود! چقدر یاید صبر میکردی تا Commodore 64 بازیها رو از روی tape بتونه run کنه! محبوب ترین بازی منم (در همه دوران) Defender of the Crown هست که یه دنیا باهاش خاطره دارم. امیدوارم این بازی یه روز دوباره remake بشه (هرچند میترسم گند بزنن بهش)
یاد The last ninja و ٌWings of Fury هم بخیر!

180px-DefenderOfTheCrown.jpg

carter

کاربر سایت
Oct 31, 2006
26
The last ninja که یه دنیا بود واقعا وقتی اومد دنیا رو تکون داد الان هم میشه از اینترنت دانلودش کرد پیشنهاد میکنم کسایی که بازی نکردندانلودش کنن

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
من شخصا سکا رو بیشتر دوست داشتم ولی اکثر خاطرات خوشم با میکرو بود یادم نمیره وقتی بابام از ماموریت برگشت و برام یه میکرو آورد. انقدر خوشحال شده بودم که به خاطرش به تموم رفیقام (30 نفری میشدن) یه بستنی دادم .
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر