مجموعه عناوین Paradox Interactive - شماره 1 ـ A EUROPA UNIVERSALIS AAR

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
501
594
نام
اشکان
آقا شما eu:romeرو بازی کردی؟داشتم تو فروماش میگشتم به نظر خوب میومد
نه
نوشته اندک بود

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
304
18
نام
کامبیز
دوستانیکه مایل هستن بازی Europa Universalis IV رو بصورت کامل و با امکان بازی آنلاین داشته باشن میتونن از این لینک تورنت (فیل.ترشکن فراموش نشه) استفاده کنن !

کسانیکه علاقمند به تست آنلاین بازی هستن آی دی استیم من رو اد کنن

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
دوستان Hearts of Iron IV بالاخره کی میاد؟!؟!؟!مردیم از بس که صبر کردیم

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
304
18
نام
کامبیز
بله، دیروز دانلودش کردم ولی پیچیدست و نیاز به وقت زیاد برای یاد گرفتنش...
این اولین بار بود که بازی ای از سری Hearts of Iron رو انجام میدادم و حقیقتش برای منم چندان جذاب نبود ، ولی ظاهراً یکی از پرطرفدارترین سری های پارادوکس هست ! به شخصه همچنان Crusader Kings II رو ترجیح میدم و اگر مجالی باشه آنلاین بازی میکنم :blush:

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,225
106
نام
آرین
این اولین بار بود که بازی ای از سری Hearts of Iron رو انجام میدادم و حقیقتش برای منم چندان جذاب نبود ، ولی ظاهراً یکی از پرطرفدارترین سری های پارادوکس هست ! به شخصه همچنان Crusader Kings II رو ترجیح میدم و اگر مجالی باشه آنلاین بازی میکنم :blush:
منم از CK2 خوشم میاد کلا ایده اداره خاندان و زمان بازیش جالبه...

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
501
594
نام
اشکان
منم از CK2 خوشم میاد کلا ایده اداره خاندان و زمان بازیش جالبه...

دو سه روزه این کمپین رو شروع کردم :D از تاریخ شروع old gods (سال 867 میلادی)
دومین بارم هست(دومین دفعه که اینکارو میکنم، نه اینکه دومین کمپینم باشه :D)...دفعه اول از سال 769 با باوندیان این کارو کردم که اون خیلی سخت تر بود...دیگه تا اواسط سال های 1300 رفته بودم که حوصلم سر رفت :D

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
304
18
نام
کامبیز

دو سه روزه این کمپین رو شروع کردم :D از تاریخ شروع old gods (سال 867 میلادی)
دومین بارم هست(دومین دفعه که اینکارو میکنم، نه اینکه دومین کمپینم باشه :D)...دفعه اول از سال 769 با باوندیان این کارو کردم که اون خیلی سخت تر بود...دیگه تا اواسط سال های 1300 رفته بودم که حوصلم سر رفت :D
سوشیانت هم شدی؟

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
421
467
نام
محمد
کسی سایتی رو میشناسه که دی ال سی های این چهار مجموعه رو به صورت جدا قرار داده باشه؟؟؟؟

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
501
594
نام
اشکان
کسی نبود جواب نبود؟؟؟؟
اول که کدوم چهار مجموعه؟
اگر منظورت eu4 یا ck2 هست که فک نکنم بتونی دی ال سی ها رو جداگانه بگیری ولی خب میتونی نسخه ای رو دانلود کنی که همه رو داشته باشه و قبل از شروع بازی اوناییش که نمیخوای رو غیرفعال کنی.

• Like
Reactions: Pzt_Kami

parham_safa

مدیر انجمن
Sep 24, 2005
10,260
3,041
نام
پرهام
سلام
@ashi73 چجوری میشه پایتخت یک کشور اروپایی رو منتقل کرد به قاره آمریکا ؟

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟