مجله EDGE به تحلیل بازی Far Cry 3 پرداخت .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Far_Cry_3_logo.png

شرکت Ubisoft که در حال حاظر هر سال دوبار سری Assassin's Creed بیرون میدهد هیچ خبری مبنی سری جدید بازی خود یعنی Far Cry 3 منتشر نمیکرد تا امروز که مجله معتبر EDGE در صفحه خودش در این ماه به برسی بازی پرداخته است . که تصاویر این بازی را در زیر میتوانید مشاهده کنید .
در همین راستا سازنده بازی اقای Jason Vandenberghe در طی خبری نیز اذعان کرد محیط بازی Far Cry 3 نسبت به سریهای پیشن خود 10 برابر وسیعتر خواهد بود که شما در مسیر بازی باید انتخابهای بزرگی را انجام دهید .

بازی Far Cry 3 در سه ماه دوم سال 2012 برای PC,360,PS3 روانه بازار میشود .
تصویر اول از مجله EDGE
تصویر دو بازی

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
البته شماره 2 گیم پلی نسبتا خوبی داشت فقط تکراری شدن و طی کردن مسافتهای طولانی در بازی بعد از یه مدت بازی کردن خسته کننده میشد
البته سیستم تیراندازی هم به نظرم میتونه بهتر بشه نسبت به شماره 2

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
جان من بازی رو برگردونید به حال و هوای نسخه یک که خیلی به من چسبید، جزیره باشه داخلش درخت های سرسبز و آب و ساحل، وای! :d من اینو از فارکرای توقع دارم! اندازه مراحل نسخه یکش هم استاندارد بود! و همچنین در FC3 گرافیکشم که به روز باشه و بازسازی های احتمالی در گیم پلی و هماهنگی با سبک بازی، من دیگه چیزی ازش نمیخوام! :d
محیط بازی Far Cry 3 نسبت به سریهای پیشن خود 10 برابر وسیعتر خواهد بود
خواهشا محیط بازی طوری نشه تا رسیدن به عملیات تبدیل به یه آرزو و تمام کردنش با بی رقبتی و لذت انجام بشه! میخواید محیط بازی رو وسیع تر کنید مشکلی نیست! فقط طوری باشه که دلبخواهی اگر خواستیم بریم داخلش برا خودمون گشت و گزار کنیم و اندازه مراحل طبیعی باشه و بی مزه نشه! :d :| تنوع در مراحل هم نیازه!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
نسخه دومش که آشغالی بیش نبود......... فقط فقطو گرافیک داشت......)x

امیدوارم که این شماره یه تکونی به خودش بده حداقل از لحاظ گیم پلی........ که زیاد امیدی ندارم....

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شماره دو جز تكراري شدن مشكلي نداشت
چقدر هم من دوست داشتم
توي هيچ بازي محيط طبيعي به اين زيبايي نديده بودم
باد و طوفان و اتيش بي نظير بودن
هنوزم هيچ گيمي اونها رو به اون طبيعي و زيبايي نمايش نداده
صحنه هاي اكشنش خيلي خوب بود
اسلحه ها فوق العاده طبيعي و زيبا بودن
خداييش بعد از كانتر زيباترين كلاش رو توي اين بازي ديدم !!
مخصوص jam شدت اسلحه ها و سيستم هيلينگ بازي
كلا ريزه كاري هاي بي نظيري داشت ..
ولي درشت كاري هاش كه چشم جامعه ي عموم گيمر رو جذب مكينه خوب كار نشده بود متاسفانه !

• Like
Reactions: LEERY

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
گیم پلی شماره 2 که بعد از مدتی خسته کننده میشد.گرافیکش خوب بود و فقط افکت آب زیاد جالب نبود.
امیدوارم که شماره ی 3 بازی کمبودهای نسخه ی قبلی رو برطرف کنه.البته اینم بگم که تو نمایشی که نسخه ی 3 داشت باز افکت آب یه نمه مشکل داشت

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
کاش تو این قسمت یه تاکسی بزارن که اگه ماشین خراب شد نخواین 1km رو پیاده روی کنیم :dهر چند صفایی داشت تو جنگل و بیابون ولی خیلی سریع خسته کننده می شد.
و همینطور یه شخصیت قوی بزارن برای اینجور مپ ها که تا باش بخوای بدوی یارو سکته نزنه:)

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اذعان کرد محیط بازی Far Cry 3 نسبت به سریهای پیشن خود 10 برابر وسیعتر خواهد بود
و البته 10 برابر خسته كننده تر :| .

خدا نكنه البته :d . اگر ميخوان بزرگترش كنن يه جوري نباشه كه وقتي تو غربيترين نقطه ي نقشه هستي ماموريتت در شرقي ترين نقطه باشه . ماموريت هاي هر قسمت نزديك به خودت باشن و آدمشم عملي نباشه تورو خدا :d

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
امیدوارم حداقل نصف جذابیت شماره ی 1 رو داشته باشه! نشه مثل Farcry 2 ! ولی به نظرم این شماره بهتر از قبلی میشه. شماره ی 1 واقعا بینظیر بود!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
امیدوارم حداقل نصف جذابیت شماره ی 1 رو داشته باشه! نشه مثل Farcry 2 ! ولی به نظرم این شماره بهتر از قبلی میشه. شماره ی 1 واقعا بینظیر بود!
جذابیت نسخه اول به گیم پلی سریع و خیلی روونش بود، چیزی که در نسخه ی دوم اصلا وجود نداشت و امیدوارم در نسخه ی سوم لااقل نیمی از جذابیت شماره ی 1 رو داشته باشه.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا امیدوارم یه دستی به گیم پلی بازی بکشن. نسخه ی 2 واقعا خیلی از لحاظ گیم پلی ضعیف بود فقط وسعت زیاد که ملاک نیست، باید هر چه قدر map بزرگتر میشه ماموریت ها هم درگیر کننده تر باشه. مثلا من بازی stalker رو خیلی باهاش حال کردم درسته که وسعتش اندازه ی farcry 2 نبود ولی توی هیجان و گیم پلی میخوردش.
تنها نکته ی مثبت شماره ی 2 از نظر من گرافیک و صداگذاری فوق العاده ی بازی بود. اگر اینارو نداشت عمرا کسی نمیرفت طرفش.
خدایی نسخه ی 1 عجب جو با حالی داشت. این نسخه هم با نمایش E3 من بهش امیدوارم فکر میکنم داستان پردازی و شخصیت پردازی های جالبی توش ببینیم. گرافیکشم خوب بود به نظر من. خلاصه خوشم اومد.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر