مجله ي بازي مورد علاقه شما ؟

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
مجله AS-Magazine هم دو تا شماره تا حالا داده كه عاليه به نظر من نسبت به اين كه دومين شماره است عاليه در مورد خيلي چيز ها توش بحث شده و يك چيز جالب اين كه چند نويسنده دارد عاليه حتما دانلود كنيد از لينك زير حتما دانلود كنيد جالبه*
دانلود دومین شماره " AS-Magazine " - تیم ایرانی ای اس - AS-Team

• Like
Reactions: alisantori

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
معلومه بازی نما.

(اونایی که میگن بازی رایانه یا چندین وقته که بازی نما نگرفتن یا نزدیکیاشون بازی نما نمیارن.در کل بازی سنتر به بازی رایانه نزدیک تره).

عوامل برتری بازی نما:

کیفیت مطالب.انتشار منظم تر.مطالب اختصاصی از سازنده های بازی ها (مثل Bethesda که مطالب اختصاصی از Skyrim داشت و جلد بازی نما از Fallout New Vegas رو خودش برای بازی نما طراحی کرد.).کیفیت چند برابر DVD های بازی نما و...

• Like

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
فقط و فقط و فقط بازینما ..... جدیدا بازی رایانه مزخرف شده

بازی نما هر روز داره بهتره میشه ... بازی میاد فرداش تو مجله نقدش کردن :d

تازه پوستر هم داره خیلی خوشگله ... من الان دیوار اتاقم پر پوستره .... Arkham city و mw3 bt3و fifa12و last ofus و Alan wake و ..... اینا

دوستان ایکس باکس دار حتما سری 75 که 21 اسفند میاد روز خریداری کنند

دموی بازی های Mass Efecct 3 و Fifa street هم توشه ......

• Like

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
مثل Bethesda که مطالب اختصاصی از Skyrim داشت و جلد بازی نما از Fallout New Vegas رو خودش برای بازی نما طراحی کرد.)
مطالب اختصاصی از Skyrim کجا بود که ما ندیدیم؟ یه عکس بود که والا همون عکس 1 ماه پیش پشت Desktop من بود.

• Like

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
چند سال پیش هر مجله ای بود رو میخریدم ، الان دو سال هست که فقط بازی رایانه میخرم.
مجلات دانلودی مثل Gameland هم خوب هستند

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
به نظرم بازینما بهتر از بقیه هستش.
آره به نظر من هم بازینما بهتر از همشونه

---------- نوشته در 09:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:19 PM ارسال شده بود ----------

بازی رایانه!! :d عکساش قشنگتره :-"
ببخشید شما طبق عکس ها بازی رو میگیرین وبازی میکنید؟اگه این طورییه من بهتون توصیه میکنم gameرو کنار بگذارید آرتین جان

• Like

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا من از روز اول بازی نما میخوندم و قبل اینکه این همه مجله رنگ و وارنگ بیاد بازی نما بود و به صورت حرفه ای نقد مینوشت البته الان توی شیراز هیچکس نمیاره و سهم من از بازی نما سالی یک دونه شما عید هست که اونم چون میام تهران میخرم در حال حاظر روزنامه دنیای بازی میگیرم که خوب برای وقت پر کنی خوب هست ولی بیش از حد این حس به آدم داده میشه که فقط میخوان روزنامه را چاپ کنن و اساسا هرچی میتونن عکس میچپونن توش البته بعضی اوقات مطالبی که خودشون مینوسن خوب هست و برای یک 2 هفته نامه خیلی بد نیست اما بازی رایانه میگیرم که رسما ترجمه oxm و اینجور چیزاست ولی بازم توی بی مجله ای این بد نیست ولی در کل اگر میخواهید بفهمید مجله یعنی چی یک شماره از oxm را تو نت سرچ کنید و دانلود کنید تا بفهمید مجله بازی یعنی چی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر