مجله ویدئویی Game emaG

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
جناب ،دوستان درست میگن...باید کیفیت مطلوب داشته باشه...گناه ما adsl دارا چیه این وسط؟
هم کیفیت بهتره هم آرشیو نگه میداریم
ممنون

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دوست عزیز هر کمکی از دسته من بر بیاد دریغ نمی کنم.من عاشق این جور حرکت ها هستم(ولی خودم وقت و امکانش رو در حال حاظر ندارم)در هر صورت این حرکت ها اگر باعث پیشرفت جامعه ی گیمر در ایران بشه بسیار پسندیدست.:cool:

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
دوست عزیز هر کمکی از دسته من بر بیاد دریغ نمی کنم.من عاشق این جور حرکت ها هستم(ولی خودم وقت و امکانش رو در حال حاظر ندارم)در هر صورت این حرکت ها اگر باعث پیشرفت جامعه ی گیمر در ایران بشه بسیار پسندیدست.:cool:
كاملا موافق ميگم يه بخشي هم براي خانواده ها بزاريد ببينند!تا شايد دست از سر اين بچه ها بردارند نگن بازي :biggrin1:فلانه بمدانه....(البته همه پيشنهاده:-")

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
جناب ،دوستان درست میگن...باید کیفیت مطلوب داشته باشه...گناه ما adsl دارا چیه این وسط؟
شما ميتونيد، از يوتوب با كيفيت بالا مشاهده نمائيد. ;)

كاملا موافق ميگم يه بخشي هم براي خانواده ها بزاريد ببينند!تا شايد دست از سر اين بچه ها بردارند نگن بازي فلانه بمدانه.
پيشنهاد خيلي جالبيه. حتما بهش فكر ميكنيم. شايد در قالب يه آيتم طنز.

بطوركلي، تمام پيشنهادات دوستان عاليه و واقعا كمك ميكنه به ما كه بدونيم مخاطب چي ميخواد. مطمئنا شماره اول شايد با خواسته ها و انتظارات شما يه مقدار فاصله داشته باشه... اما با به كار گرفتن پيشنهادات شما، مطمئنا شماره هاي بعد بهتر خواهد شد.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
شما ميتونيد، از يوتوب با كيفيت بالا مشاهده نمائيد.

عزیز شما باز حرف خودت رو میزنی . آخه چرا فرق میزاری واسه دایل آپ ها این کار رو انجام دادی . حالا برا ما هم این کار رو انجام بهد یوتوب میخوام چیکار میخوام تو سیستمم داشته باشم.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما ميتونيد، از يوتوب با كيفيت بالا مشاهده نمائيد. ;)
یوتوب واقعا کیفیت خفنی نمیشه توش نشون داد!!!
و برای دیدن بصورت HDلینک مستقیم بهترینه !!!

عزیز شما باز حرف خودت رو میزنی . آخه چرا فرق میزاری واسه دایل آپ ها این کار رو انجام دادی . حالا برا ما هم این کار رو انجام بهد یوتوب میخوام چیکار میخوام تو سیستمم داشته باشم.
دوست عزیز میشه از U tube هم دانلود کرد ولی
کیفیتش در همون سطحه-
ما HDمیخوایم:love:

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
راستي كي آماده ميشه!چه جوري ميشه تهيه كرد؟
اول خرداد - http://Gamemag.Fanaei.com
(بطوركلي اول و وسط هر ماه)

حالا برا ما هم این کار رو انجام بهد یوتوب میخوام چیکار میخوام تو سیستمم داشته باشم.
مسئله اينجاست كه اگر همچين كاري كنيم. طرف راحت دانلود ميكنه. وبلاگ مجله رو ميبنده و ديگه نظراتش رو با ما در ميون نميگذاره.
ولي اگر توي خود بلاگ، برنامه رو ببينه، حسابش فرق ميكنه!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام آقا مهدی .
بچه ها کاملا راست میگن . خوب اینا میخوان کیفیت خوب باشه خودشون میخوان Download کنن دیگه :D
شما یه کاری بکنید . 3 تا نسخه تهیه کنید . یه نسخه که تو یوتیوب بزارید . یه نسخه با کیفیت معمولی و حجم پایین واسه کسایی که نمیتونن Download کنن و یه نسخه هم با کیفیت خیلی عالی و حجم بالا واسه کسایی که خوب مشکلی از بابت حجم ندارن .
یه چیز دیگه رو هم میخواستم بگم . بهتره مهدی جان خیلی به سمت بازیسازی تو ایزان متمایل نشید درسته کارتون تحسین برانگیزه که میخواید این صنعت تو ایران رشد کنه و بیش اندازه پرداختن به بازی تو ایران باعث میشه مطالبتون تکراری بشه . ولی شما میتونید با نقد بازی های کنسول ها و PC و بازی های ماه و مقاله های مختلف و اخبار کوتاه در مورد بازی های روز دنیا خیلی سریع پیشرفت کنید .

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
با اقا ارش کاملا موافقم
چون حتی اگر توی youtube هم قرار بگیره باز میشه دانلودش کرد

شما نگران بازدید کننده ها و نظراتشون نباش
اگر موفق بشی ( بشیم ) انقدر طرفدار و نظرات میریزه سرت که همش مجبوری پست و pm و email پاک کنی !

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
مسئله اينجاست كه اگر همچين كاري كنيم. طرف راحت دانلود ميكنه. وبلاگ مجله رو ميبنده و ديگه نظراتش رو با ما در ميون نميگذاره.
ولي اگر توي خود بلاگ، برنامه رو ببينه، حسابش فرق ميكنه!

من از همینجا قول میدهم تو وبلاگ مجلتون بمونم.و با شما نظر در میان بزارم.

چون حتی اگر توی youtube هم قرار بگیره باز میشه دانلودش کرد

اره دوستان حواسم نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر