مجسمه های جدید سونیک تولید میشوند

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
1832.sonicfirst42.jpg

مجسمه های جدید سونیک تولید میشوند
جوجه تیغی فرز، خوشتیپ، محبوب و دوست داشتنی سگا در دوران کودکی، حالا با مجسمه هایش بازگشته است تا خاطره ی آن دوران را به یادمان بیاورد. تمام نوستالژیهایی که در آن دوران با سرعت باورنکردنی وی و تلاشهای کودکانه مان برای جمع آوری حلقه ها داشتیم، قرار است با مجسمه هایی بزرگ از سونیک به رنگ طلایی زنده شود.

بر اساس شایعه های منتشر شده، این مجسمه ها آخرین مرحله های تولید خود را پشت سر میگذارند. شرکت تولیدکننده، چند عکس از مراحل تولید این مجسمه ها را بر روی صفحه ی اختصاصی فیسبوک خود قرار داده تا خریداران با آنها بیشتر آشنا شوند.
از این مدل مجسمه ها، تنها قرار است 350 نمونه تولید شود؛ بهای آنها نیز نزدیک به 160 دلار تخمین زده شده و پنجره ی پیش خرید نیز بسته شده است.

ناگفته پیدا است که بازیخورها بویژه سونیک خورها!، نه تنها 160 دلار برای این شخصیت دوست داشتنی میپردازند، بلکه با توجه به اینکه تعداد کمی از این مجسمه ها ساخته شده، برایاش سر و دست هم خواهند شکست!

دو تصویر دیگر:

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Trunks

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
چقـــــــــدر بامزست ! واقعا زیباست ... حتما میخرم یکی :D ! خصوصا اگر Shadow یا Silver باشه توش :D !
ویرایش : جان :D ؟ آقا غلط کردم :D ! 150 دلار از کجا بیارم بدم واسه سونیک :D ؟

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
بجز هایپر سونیک سه نوع دیگه هم ساخته شده که من تصویر یکیشونو پیدا کردم.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
فک کن تو ایران چند گیرت بیاد ! :D
زیر 400 ، 500 تومن نیست ! :D
500 تا چه خبره آخه!:D کلا ایران بیاد مثل همین اکشن فیگور ها میشه! یه 10 20 میره رو قیمتش! اگه یکم تولید انبوه داشت توی اسباب بازی فروشی های معتبر با قیمت توپ گیر میومد!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Super Sonic ـه ها :D ! Super بود یا Hyper :D ؟ در هر صورت خیلی قشنگه اما من مدل کلاسیک یا همون آبی رنگ رو بیشتر دوست دارم :D !

آثار Dragonball توی سونیک هم میشه دید :D !!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Super Sonic ـه ها ! Super بود یا Hyper ؟

همون Super هست!:D Hyper سفید میشد! یدونه هم بود مثل رنگین کمان میشد!:D ولی توی این آخریه هاپر زرد میشد!:D

آثار Dragonball توی سونیک هم میشه دید !!

نخیر، آثار سونیک رو میشه توی درگن بال دید!:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چقدر خوشگله منم یکی میخوام اگه پیدا شد دیروز همین گرگان یه چند تا مال کریتوس رو دیدم قیمت زده بود 100 تومان به خدا اشکم در امد گفتم اخه پدر امورزیده مگه این چقدر قیمت اصلیش هستش که یه فیگور بشه 100 تومان طرف برگشته میگه همینه قیمتش کلی پول گمرک دادم بهش گفتم مگه کل پول گمرک تمام اجناست رو میخوای روی همین یکی بگیری جوری میگی گمرک دادم .

من کاری به آثار ما ثارش ندارم اما نبینم ماکان با DERAGON BALL شوخی کنی و به سخره بگیریش .:d:d

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
همون Super هست!:D Hyper سفید میشد! یدونه هم بود مثل رنگین کمان میشد!:D ولی توی این آخریه هاپر زرد میشد!:D

اون رنگین کمانه همون هایپر سونیکه چیزی که سفید میشد نداریم اینم سوپر سونیکه
در ضمن سوپر سایان قبل از سوپر سونیک به وجود اومده بود و سوپر سونیک یک الهام مستقیم از دراگون بال بود که بسیار خوش درخشید و بعدا خیلی بازی های دیگه ازش الهام گرفتن ...

به هر حال فکر نکنم هیچ وقت دستم به این فیگور دوست داشتنی برسه ولی واقعا زیباست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اون رنگین کمانه همون هایپر سونیکه چیزی که سفید میشد نداریم اینم سوپر سونیکه
در ضمن سوپر سایان قبل از سوپر سونیک به وجود اومده بود و سوپر سونیک یک الهام مستقیم از دراگون بال بود که بسیار خوش درخشید و بعدا خیلی بازی های دیگه ازش الهام گرفتن ...

به هر حال فکر نکنم هیچ وقت دستم به این فیگور دوست داشتنی برسه ولی واقعا زیباست
این زرده که همون Super Sonic هست اما Hyper Sonic توی ورژن های مختلف (البته توی انهایی که بود) نوعش یکم فرق داشت!‌ توی شماره ای genesis یادمه رنگین کمان میشد. البته نمیدونم کدوم شماره بود اما سفید هم میشد! البته شاید هم انی که سفید میشد سونیک نبود و من اشتباه میکنم اما یدونه سفید یادمه!:D

اینو میگم!:D

hypersonic.png

ان درگن بال هم یک شوخی با شهاب بود! از کی هست با هم دعوا نکردیم! اخه روش رو توی یو گی او کم کردم دیگه صداش در نمیاد!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر