متن انگلیسی به فارسی ؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
سلام
میخواستم ببینم راه حلی برای اینکه متن های انگلیسی تو سایت ها رو بشه با یه چیزی ( تقریبی) (سریع ) به فارسی ترجمه کرد هست ؟

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
939
نام
هادی
از سايت مترجم پارس ميتوانيد استفاده كنيد البته اين سايت به تازه گي فيلتر شده به چه دليل نميدونم !!! ولي فكر ميكنم تنها سايتي باشه كه اين كار رو انجام ميده حداقل من نتونستم سايت ديگري پيدا كنم .

http://www.parstranslator.net/far

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نوشته شده توسط T_A_M_B_A_L:
سلام
میخواستم ببینم راه حلی برای اینکه متن های انگلیسی تو سایت ها رو بشه با یه چیزی ( تقریبی) (سریع ) به فارسی ترجمه کرد هست ؟

ميتوني از سايتي كه بالا معرفي شد استفاده كني و يا ميتوني برنامه زير رو دانلود كني كه مال همون سايت هست كه متن رو داخلش مينويسي و روي Translation كليك ميكني و ترجمه رو بهت ميده البته بايد انلاين باشي.

PTran

در ضمن اين مترجم پارس سي دي هاشم تو بازار پره البته اگه اصلش رو بخواي بخري گرون در مياد ولي قفل شكستشم تو بازار هست من يادمه يه جا مترجم تخصصي-38رشته پارس رو كه 265 هزار تومن پولش هست رو يارو ميفروخت 1500 تومن كه ديگه نياز به انلاين بودن نداره.
كه البته براي رعايت كپي رايت اونو توصيه نميكنم. ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
من از این پارس استفاده کردم فقط مشکلیش اینه که خیلی قاطی پاتی ترجمه میکنه و اگه متنی رو درباره ی همین بازی های کامپیوتری بهش میده زیاد جالب ترانسلیت نمیکنه و بیشتر چرت و پرت تحویل میده.:exclaim:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
756
سلام.بچه ها من این برنامه رو ئانلود کردم.ولی متاسفانه با دانلود این برنامه id yahoo من بسته شد و دیگه هیچ وقت هم باز نشد.و از سیستمم این برنامه پاک نمیشه و مثل یه تروجان میمونه.pss id من واسه همیشه رفت.فقط خواهشن برنامه مخرب نزارین که id من بعد از این همه اد لیست از دستم بپره:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر