مایکروسافت کودک شما را باادب می کند!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
censorship2-2.jpg
مایکروسافت موفق شده است اختراعی که از سال ۲۰۰۴ برای ثبت آن تلاش می کرد را سرانجام به نام خود کند: سانسور امواج صوتی بصورت آنلاین. کاربرد ِ اصلی این اختراع ایجاد محیط امن تر برای کسانی است که به کمک سیستم هایی مانند XBox با افراد ناشناس بازی کامپیوتری می کنند. به این ترتیب والدین لازم نیست نگران ِ همبازی های “بی ادب” ِ کودکانشان باشند. مایکروسافت ناسزاها را با سوت جایگزین خواهد کرد !

منبع

Ma3ouD

کاربر سایت
Jan 17, 2008
139
نام
مسعود
جالب بود.ولی فکر نکنم زیاد جواب بده!!
این همه زبان!
این همه گویش و لحجه!!
این همه حرف های بی ادبی!!!
اگه شدنی بشه,میشه جزء عجایب هفتگانه!!!!

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اینش جالب تره:
[LTR]I can also envisage a more sinister role, however, regardless of one's opinion on whether or not those seven words ought to be allowed to be said on television. Imagine the same system applied to digital telephony, then think how valuable such a system might be to an authoritarian regime. As we've seen to good effect in Burma and elsewhere, the ubiquity of cell phones has been a good thing for dissidents who need to get their message out or organize themselves. The Great Firewall of China already blocks objectionable web content from reaching Chinese computers; what's to stop cell phones from censoring anti-government conversations too? [/LTR]​
در ضمن ممنون بابت خبر!! :cheesygri

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوست عزیز منظورت فن بویهایه کنسولهاست یا بازیها؟
در ضمن مگه فن بوی بودن چه اشکالی داره؟؟؟

والا فنبويسم کنسول بودن و خودشون رو جر دادن برای اون شرکت... بيشتر شبيه فلسفه اسکليسم (Oskolism) هست!

از نظر من، من هم به يک سری از چيز ها علاقه دارم! ولی خودم رو جر نميدم و کور کورانه از چيزی دفاع نميکنم!

چون پولش رو يکی ديگه ميگيره، من اينجا الکی اعصاب خودم رو خورد کنم، از لحاظ شخصيتی خودم رو پايين بيارم، يک سری آدم ها بخندن به ريشم که بخوام از فلان کنسول دفاع کنم ؟ :)

-----

DJ_MJ
نظرت باحال بود... خوشمان آمد!:love:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
یادم نیست دقیقا کدوم آپدیت 360 بود؛ یه قابلیت بهش اضافه کرده بودن که اگه بخوای صدای طرف مقابل رو کاملا mute کنی. فکر کنم دیگه تا همینجا بس بود؛ دیگه همه چی داره زیادی بهداشتی میشه...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
از قدیمی ها گفتن ادب از که اموختی گفت از بی ادبان:laughing:
بهتر بود می گفتیم ماکروسافت کودک هارو بی ادب نمی کند.:) زمان ما که این چیزا نبود برای همین من انقدر بی ادب شدم؟؟:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر