مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
بابا من بازیه کرایتک رو نمیگم فکر کنم بازیه سودا 51 بود و گرسهُپِره چیه :D همون که تو tgs 10 معرفی شد و یارو با توپ بیسبال میره چنتا ادم با کلاه حیوانات میان این توپ ـشو یکاری میکنه که آتیش میگیره همه منفجر میشن.
اونو میگم code name D
اون رو Live عرضه شد و اسمش هم Diabolical Pitch بود.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
آقا میون کلومت، شُما مطمئنی E3 2005 و اون نمایش Killzone 2 رو دیدید؟! اون چیزی که نشون دادن، روی PS4 هم بتونه Real Time اجــرا شه هُنر کردن!

نه خوب که فکر می کنم می بینم اون موقع داشتم سریال پس از باران نگاه می کردم . راست می گی . عجب اشتباهی کردم من :( جدای از شوخی اگه شمام ازون آدمایی هستی که با دیدن اون دمو کف و خون قاطی کردی . بهتره یه بار دیگه بری اون تریلرو دانلود کنی و بشینی ببینی و با نسخه ی فاینال کیلزون 2 مقایسه کنی اونموقع دستت میاد داستان چیه .

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
خدایا سونی بیاد امکانات دستش رو توی بازی نشون بده ماکرو باید با دسته ی بدون نوع آوریش و احد تیرکمون شاه بره گمشه اخه اون دسته چی داره چی؟؟؟؟ساعت 1 شب باتری دستت خالی میشه به پر از علی بقال محل باتری بگیری که بستس چه زده حالی داره...........=))

دسته ی ps4 رو ندیدین جونت کم میشه رنگ نورش تقیر مینه فکن تو بازی ترسناکم باشی چراغم خواموش چه حالی میده...از روصفحش LCD امکانات بینظیرو میده که تو E3 میبینید ........با فشار دادن یه کلید فیلم بازی شما تو سرور PSN

اپلود میشه کل دنیا میبینن و بد راجش میان کامند میزارن همون بغل هم Skyp مثل میشن تصویری سحبت میکنن برید مراسم رو نمایی کنسول سونی رو دوباره ببینید میبینید اونم چت داره............

من هر دورو Full HD دانلود کردم هردورو مقایسه کردم سونی ماکرو رو خورد................:d

- - -ویرایش - - -

نه خوب که فکر می کنم می بینم اون موقع داشتم سریال پس از باران نگاه می کردم . راست می گی . عجب اشتباهی کردم من :( جدای از شوخی اگه شمام ازون آدمایی هستی که با دیدن اون دمو کف و خون قاطی کردی . بهتره یه بار دیگه بری اون تریلرو دانلود کنی و بشینی ببینی و با نسخه ی فاینال کیلزون 2 مقایسه کنی اونموقع دستت میاد داستان چیه .

اره داداش E2005 بود که تریلر CG از Killzone 2 رو پخش کردن شما یه ps3 تهیه کن اونوقت قدرت رو میبینی ps4 که جای خودش رو داره............:d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
میگم چرا کسی از این بازیه چیزی نمیگه ؟! :D (شاید هم گفتن و من ندیدم !) من تازه رسیدم به این قسمت کنفرانس و دیدم دارن یه بازی بی نام و نشان نمایش میدن !

همینی هست که توی این عکس شماره 4ـه :

03612383028349543402.jpg

اولش فکر کردم شاید بازی Rare باشه ولی چون شماره 6 برای Rare هست ، این احتمالاً برای Lionhead باشه. شاید هم اون یکی بازی Rare باشه ! :D (در کل سبک طراحی بازی هم به Rare میخوره و هم به Lionhead) یه جورایی به نظر میرسه ساخت و ساز و اینا هم توی بازی نقش زیادی داشته باشه ، چون یه چیزایی به محیط اضافه میشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
میگم چرا کسی از این بازیه چیزی نمیگه ؟! :biggrin1: (شاید هم گفتن و من ندیدم !) من تازه رسیدم به این قسمت کنفرانس و دیدم دارن یه بازی بی نام و نشان نمایش میدن !
دقیقه چند کنفرانس هست؟ من کنفرانس رو ندارم و باید آنلاین نگاه کنم، اینو اصلا یادم نمیاد :D

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
میگم چرا کسی از این بازیه چیزی نمیگه ؟! :D (شاید هم گفتن و من ندیدم !) من تازه رسیدم به این قسمت کنفرانس و دیدم دارن یه بازی بی نام و نشان نمایش میدن !

همینی هست که توی این عکس شماره 4ـه :
اولش فکر کردم شاید بازی Rare باشه ولی چون شماره 6 برای Rare هست ، این احتمالاً برای Lionhead باشه. شاید هم اون یکی بازی Rare باشه ! :D (در کل سبک طراحی بازی هم به Rare میخوره و هم به Lionhead) یه جورایی به نظر میرسه ساخت و ساز و اینا هم توی بازی نقش زیادی داشته باشه ، چون یه چیزایی به محیط اضافه میشه.

بازیش بیشتر به بچه بازی میخوره:dبرا همین حرفی ازش نزدن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
دقیقه چند کنفرانس هست؟ من کنفرانس رو ندارم و باید آنلاین نگاه کنم، اینو اصلا یادم نمیاد :D
توی ویدئویی که از GameSpot دانلود کردم (نمیدونم همه ویدئوها مثل هم هستن یا اولشون با همدیگه فرق دارن) یه تیکه دقیقه 20:05 هست و یه تیکه هم دقیقه 25:50. :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
توی ویدئویی که از GameSpot دانلود کردم (نمیدونم همه ویدئوها مثل هم هستن یا اولشون با همدیگه فرق دارن) یه تیکه دقیقه 20:05 هست و یه تیکه هم دقیقه 25:50. :D
بهش میخوره بازی کینکت باشه چون قبلش داره در مورد قدرت کینکت توضیح میده :D ولی سبک فانتزیش جالب به نظر میاد بیشتر هم به بازی های Lionhead میخوره، البته امیدوارم اینا دیگه نرن سراغ کینکت :|

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سونی اگه تا الان جوابی نداده کار خوبی کرده ، در عوض پاسخ به این تنش و ایجاد تنش بیشتر ، باید بدون هیچ گونه جوابی در هیچ جایی ، این " خواهد کشت " ـه مایکرو رو نزاره اتفاق بیافته . خود به خود مایکرو از دور اون چند روز خارج میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر