مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
من واقعا نمیدونم شما چجور گیمری هستی که LBP رو مسخره میکنی !!!! بازی ای که خوبه ، دیگه نمیشه چون واسه یه کنسول خاص انحصاریه اونو مسخره کرد . من 3 تا نسخه ی GeOW رو بازی کردم با اینکه نسخه ی سوم رو Xbox نداشتم ولی با Xbox دوستم بازی کردم و مهم اینه که از چیزی که بازی میکردم لذت میبردم و این ربطی به اینکه من از سیاست های مایکرو بدم میاد نداره. چرا خودتو با این حرفا گول میزنی ؟ تا حالا شده 2-3 ساعت بشینی LBP بازی کنی و از دنیای کشت و کشتار یکم فاصله بگیری و یه بازی که جنبه ی fun بودنش بیشتر از هر جیزه دیگه ایه تجربه کنی؟ اگه بازی کرده باشی و نظرت این باشه دیگه بحثی نمیمونه چون تفاوت دیدگاه ما زمین تا آسمونه در اینصورت.

برادر من کجا مسخره کردم..!؟
اون بالا توضیح دادم..اتفاقا جزء بازی های محبوب من هست..

منظورم این نیست که بازی بدی هست منظورم اینکه اونم مثل Fable در عین هاردکور بودن کودکانه میزنه..

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بازی سبک خودش رو داره منم اصلا با Fable حال نکردم..ولی قبلا یک بازی بود Harry Potter 1 روی PS1 بود فکر کنم اونم تقریبا همچین جوی داشت و خیلی به من حال داد البته سنم کمتر بود اون موقع..

در کل این سبک بازی ها تو تمام کنسولها هست WII هم که سر آمد همچین سبکها هست و خیلی ها هم میرن طرفش ..پس گله ای نیست..!

منم همینو میگم . میگم باید سبک خودش که همون فان هست و داشته باشه و یه داستان فان و کودکانه هم قاطی گیم پلی اش کنه . نه اینکه بخواد داستانی بزرگ سال وسیاه و قاطی قالبی کنه که نمیتونه گیم پلی ای درست براش دربیاره ! این یعنی توهین به شعور مخاطب وزیر سوال بردن ارزش هنری یه بازی .

- - -ویرایش - - -

گرز ؟!:-/

پ.ن: آهان گیرز . . . !!!

چه قد اسپم میدین :d منظورم GERAS OF WAR بود .حالا یکی دیگه میاد میگه چرا فونت درشت نوشتی :d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,532
نام
میلاد
بی خودی که یک حرفی نمیزنن حتما یم چیزی بارشون هست..
ماکرو همیشه از روی واقعیت حرف زده و حرفهاش به عمل نشسته (طعنه به سال 2005 و کنفرانس دوستان :d)
این روز رو که یادته؟نماد این فکتی ام که گفتی پروژه ایشون بود:)یادش بخیر....

d0236a18121e.jpg

حالا کاری ندارم به این که دوس دارین امیدوار باشین یا نه اما زیاد دلتونو خوش نکنین که اگه یهو حرفاشون مثل این آقاهه که عکسش بالاس از رو جو زدگی بود تو ذوقتون نخوره
ضمنا هر وقتم کسی خواست از نمایش کیل زون 2 تو E3 2005 مایه بزاره یه کوچولو یاد این بنده خدا بیفته تا خودش شرمنده شه
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
هنوز هم بعضی ها تفاوت نظرات شخصی و انتقاد و بحثهای عمومی راجع به یه بازی رو نمیدونن ! و هنوزم بعضیا نمیدونن که تایپیک جای این جور صحبت هاست نه کوچه و بازار :|

نظر شخصی؟! جدیدا مسخره کردن و =))=))=))=)) ردیف کردن شده نظر شخصی در مورد بازی؟!:|

البته بله اینجا همه چی نظر شخصی محسوب میشه و جالبه روش اصرار هم میشه و دیگران باید متقاعد بشن که این حقیقته نه نظر شخصی

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
برادر من کجا مسخره کردم..!؟
اون بالا توضیح دادم..اتفاقا جزء بازی های محبوب من هست..

ماشالا انقدر سریع کامنت میزارید ، آدم تا میاد یه پست بده 2 صفحه تاپیک رفته جلو :d من ندیدم اون پستتو ولی برداشت من از حرف اولت و اینکه یه بار دیگه هم گفته بودی این حرفو و با صورتی نوشته بودی LBP رو ، این بود که داری مسخره میکنی.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نظر شخصی؟! جدیدا مسخره کردن و =))=))=))=)) ردیف کردن شده نظر شخصی در مورد بازی؟!:|

البته بله اینجا همه چی نظر شخصی محسوب میشه و جالبه روش اصرار هم میشه و دیگران باید متقاعد بشن که این حقیقته نه نظر شخصی

اینجا جای این بحث ها نیست . شما اگه ابا نظرات دیگران مشکل داری ، نیا تو تایپیک . قرار نیست همیشه چیزی بگیم که همه خوششون بیاد !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
منم همینو میگم . میگم باید سبک خودش که همون فان هست و داشته باشه و یه داستان فان و کودکانه هم قاطی گیم پلی اش کنه . نه اینکه بخواد داستانی بزرگ سال وسیاه و قاطی قالبی کنه که نمیتونه گیم پلی ای درست براش دربیاره ! این یعنی توهین به شعور مخاطب وزیر سوال بردن ارزش هنری یه بازی .

این سبکه نوعی هست که یک خیلی عظیمی طرفدار به خودش جلب کرده برای بعضی ها این دنیا و این جو جالبه..البته به غیر از من..

این روز رو که یادته؟:)نماد این فکتم که گفتی پروژه ایشون بود:)یادش بخیر....

d0236a18121e.jpg

حالا کاری ندارم به این که دوس دارین امیدوار باشین یا نه اما زیاد دلتونو خوش نکنین که اگه یهو حرفاشون مثل این آقاهه که عکسش بالاس از رو جو زدگی بود تو ذوقتون نخوره
ضمنا هر وقتم کسی خواست از نمایش کیل زون 2 تو E3 2005 مایه بزاره یه کوچولو یاد این بنده خدا بیفته تا خودش شرمنده شه:d

فدات شم.. این پروژه بود برای نشان دادن قابلیت های کینکت..اصلا چیزی برای عرضه وجود نداشت..

ماشالا انقدر سریع کامنت میزارید ، آدم تا میاد یه پست بده 2 صفحه تاپیک رفته جلو :d من ندیدم اون پستتو ولی برداشت من از حرف اولت و اینکه یه بار دیگه هم گفته بودی این حرفو و با صورتی نوشته بودی LBP رو ، این بود که داری مسخره میکنی.

اینها دلیل نمیشه که من از بازی بدم میاد یا دارم ترولش میکنم..:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نه شما گفتی چون از fable خوشت نمیاد بازی بدی منم گفتم یکیو میشناسم از gow بدش میاد پس (گوش شیطون کر) gow بازی بدیه!

من کجا گفتم خوشم نمیاد ؟!؟!!؟ این علامت یعنی چی »» :d ؟ یعنی شوخی . من نه گفتم بدم میاد ونه اینکه گفتم خوشم میاد . گفتم بازی سراسر ایراد داره . اصلا یه ملقمه ای از آشفته بازاریه که که خود سازنده هم نمیدونه چیکار میخواسته بکنه . من اینا رو گفتم .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,258
نام
نـــــــویـــــــــد

طرف بازی ساخته اونی که باید خوشش بیاد خوشش اومده و بازی هم خوب فروش کرده حالا اینکه شما خوشت نیمده اصلا اهمیتی نداره . اینو که متوجه هستی انشاالله ؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر