مایکروسافت : کنسول Xbox One همه دنیا را سورپرایز می کند ، در E3 سونی را خواهد کشت !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
th

مایکروسافت به نظر می رسد که جهت متکبرانه ای را به خود گرفته است ، آنها ادعا می کنند در E3 امسال " سونی را می کشند . " این موضوع هم نمی تواند آنقدر شگفت آور باشد که در اخرین اظهارات مایکروسافت ، بیان کرد که برای بازی های انحصاری چیزی بالغ بر 1 میلیارد دلار خرج کرده است ، آیا سونی مطابق آن هزینه برای کنسول خود خرج کرده است ؟ در E3 باید این موضوع را ببینم ، آقای Craig Davidson مدیر بازاریابی جهانی مایکروسافت صراحتا در پیامی اعلام نمود " اجازه دهید در E3 سونی را خواهیم کشت "

در اظهاری از آقای Ken Kutaragi بیان نمود که این استکبار برای شرکت مایکروسافت بد تمام می شود ، با این حال می تواند انگیزه ی بسیار خوبی باشد .

قبل از آن آقای Aaron Greenberg در پیامی تایید کرد ، که ما به انتقادها و پیام های گیمرها توجه می کنیم ، و در E3 تمرکز کاملی روی گیم داریم .

منبع :

آخرین ویرایش:

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اخه محمد حرف من چه دخلی به متا داشت ؟! بازی متاش بالاست چون فانه . یه بازی برای سنین بالاست . این بازی اصلا هارد کور نیست .
کنفرانس پارسالش هم اصلا جالب نبود . اتفاقا به نظرم همون اسمارت گلس چیز جالبی بود که معرفی شد . حالا زمانش زیاد بود ، اماجالب هم بود . کلا مایکرو خیلی شرکت خسیسه . تو ایننسل هم حالا ببین من الان دارم میگم : فورزا 5 که معرفی شد . هیلو 5 هم معرفی میشه ، گرز 5 هم تو نسل بعد میاد !!! کلا همش رو چند تا فرنچایز مانورمیده . در صورتی کهسونی تو هر سبکی حداقل 2 تا بازی داره که یکیش مخصوص رده بازبازان متوسطه و جنبه فان داره و یکی دیگش هاردکور و بادرجه سنی بالاست .

برای COD هم امسال 18 دقیقه وقت بگیر :d

نه ! شما باگ دیدی توش ؟! احتمالا فوتوشاپ بوده :d داری چی رو با چی مقایسه میکنی ؟! وسعت کار ودر نظر بگیر ، عظمت تکنیک های به کار رفته و شخصیت پردازی ، داستان سرایی و ... رو در نظر بگیر و بعد بیا بگو باگ !!!! RED DEAD حتی اگر هم باگ داشته باشه با اون عظمتی که بازیش داره اصلا دیده نمیشه .

اما فیبل یه بازی نیمه OPEN WORLD هست که حتی انیمیشن هاش دستی طراحی شدن :| بازی هم سراسر باگه ! با محیط های محدود ! گرافیک هم که نداره بگیم برای همین محیط هاش محدود بوده ! پس یه کم به دور از تعصب نگاه کن ، اون وقت میفهمی چه کلاه بزرگی سرت گذاشته این مایکرو بااین بازی :|
گرز 4 نیومده 5 قراره معرفی بشه؟؟:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سونی از این حرفها زیاد زده مخصوصا نسل قبل که هیچ کدومش به حقیقت منجر نشد..

GO Play

http://forum.bazicenter.com/thread6579/

مثلا میخوای بگی این بازی هم مشکل داره ؟! تمرکز این 2 تا بازی روی مخاطب هایی متفاوته فک کنم ! تا حالا فیبل بازی کردی ؟! تا به عمق فاجعه اش پی ببری !

- - -ویرایش - - -

گرز 4 نیومده 5 قراره معرفی بشه؟؟

:d گرز 4 .

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
نه ! شما باگ دیدی توش ؟! احتمالا فوتوشاپ بوده :d داری چی رو با چی مقایسه میکنی ؟! وسعت کار ودر نظر بگیر ، عظمت تکنیک های به کار رفته و شخصیت پردازی ، داستان سرایی و ... رو در نظر بگیر و بعد بیا بگو باگ !!!! RED DEAD حتی اگر هم باگ داشته باشه با اون عظمتی که بازیش داره اصلا دیده نمیشه .

اما فیبل یه بازی نیمه OPEN WORLD هست که حتی انیمیشن هاش دستی طراحی شدن :| بازی هم سراسر باگه ! با محیط های محدود ! گرافیک هم که نداره بگیم برای همین محیط هاش محدود بوده ! پس یه کم به دور از تعصب نگاه کن ، اون وقت میفهمی چه کلاه بزرگی سرت گذاشته این مایکرو بااین بازی :|
مقلته نکن عمو...

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
چه فدر خوبه این تاپیک، دیگه لازم نیست تک تک بوک‌مارک کنی پستارو. دور همن بچه‌ها همه :D راجه به محتوای خبر هم حیف شد واقعا، اسپویل شد برام یه جورایی :D

باید دید مایکرو بعد از کنفرانسش تو E3 عموم رو تا چه اندازه با خودش همراه میکنه!
عموم که نه البته، نردای neogaf. مایکرو بیاد تو E3 خبر خریدن سونی رو هم اعلام کنه، اول آخرش میان میگن جای اینکارا انحصاری بسازه، نا امید شدیم.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
:p بشر به من ایمان بیار . اون بازی چرته محزه :d اصلا اون بازی هیچ معنا و مفهومی نداره . پر از باگ ، پر از سوتی !!! تو بازی هر جا نقشه میرفتم ، سگه گنج پیدا میکرد !!! بعد میرفتم دنبال گنج ییهو میدیدی یه بیل از ناکجا اباد ظاهر میشد تو دستش تا گنج و از زیر خاک درباره . بعد از درآوردن گنج هم بیل غیب میشد :))=)) تازه اون چیه . با برو بچ تو بازی رفتیم پیش رئیس دزدان دریایی برای دفاع از قلعه اونا !!! بعد من نرفتم تو ، بیرون موندم و اسکلت هاا اتک و شروع کردن :)) . وقتی میرفتم تو اتک قطع میشد ، اما میومدم بیرون ییهو اتک شروع میشد !!!!! دوباره میرفتم تو قطع میشد و .... :))=)):))=)):))=)) یعنی باگ از این عظیم تر ؟ :))=))

هنوز بعضیا معنی تفاوت سلیقه و احترام به سلیقه دیگران رو نمیدونن...همین چیزا رو آدم میبینه از سر زدن به تاپیکها پشیمون میشه :|

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,618
نام
Armin
بی خودی که یک حرفی نمیزنن حتما یم چیزی بارشون هست..

ماکرو همیشه از روی واقعیت حرف زده و حرفهاش به عمل نشسته (طعنه به سال 2005 و کنفرانس دوستان :d)

اون قضیه ی e3 2005 مقدار زیادیش محقق شد . مقداریش هم نشد . کیلزون 2 نسخه فاینالش توی نورپردازی و افکتای گرافیکی بجز تکسچر و کیفیت انفجارها همه جوره سرتر از کیلزون 2 e3 2005 بود . در هر صورت سونی تلاش کرد تا اون قضیه رو جبران کنه و تونست .
راستی چه خبر از پروجکت مایلو ؟!;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
منظورم این نیست که بازی بدی هست منظورم اینکه اونم مثل Fable در عین هاردکور بودن کودکانه میزنه..

حالا شد . کودکانه هست ، چونسراسر بازی شاده . فیبل بین دنیای هارد کور و دنیای کودکانه مونده ! اصلا معلومنیست میخواد سمت کدوم بره . کارگردان بازی هم اومده یه سری کانسپت طراحی کرده و پیش خودش گفته با کاراکترهای فانتزی مثلا میخوام هر 2 قشر و جذب کنم !! شما اصلا نمیتونی جنبه های کثیف سیاست و کشتن و جنگ و ... رو با فان ترکیب کنی ! چوناز اساس یهچیز مسخره در میاد که حتی بدرد لودگی هم نمیخوره چه برسه به اینکه بخوای براش وقت بذاری .

البته بازی هم مخاطبان خاص خودش و داره . اما قطعا ترکیب 2 جو کاملا متضاد با هم ملقمه اشفته ای به وجودمیاره که نمونه اش وتو فیبل 2 دیدیم .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
تا حالا فیبل بازی کردی ؟! تا به عمق فاجعه اش پی ببری !
هی ما چیزی نمیگیم این ول کن قضیه نیست :D عزیزم خوشت نیومده از Fable نظرت محترمه ولی سعی نکن نظرت رو به عنوان Fact جلوه بدی. Fable علاوه بر اینکه یه بازی عالی هست، یه دنیای اورجینال داره و تقریبا اکثر المان هاش مخصوص خودش هستن و کمتر شده از بازی دیگه ای الهام بگیره یا تقلید کنه. از نظر فنی که یه بازی با کیفیت هست خصوصا شماره دومش که یکی از بهترین بازی های X360 بوده، از نظر تجاری و جلب مخاطب یه سری پرفروش هست و شماره دوم و سوم هر کدوم نزدیک 4 میلیون نسخه فروش داشتن. این فاجعه و ایناش کجا هست من دقیق متوجه نمیشم ولی معرفی Fable IV تو کنفرانس میتونه یکی از بهترین بخش های کنفرانس باشه بدون هیچ شک و تردیدی!

age of 360

کاربر سایت
Jan 1, 2011
67
نام
پويا
حالا شد . کودکانه هست ، چونسراسر بازی شاده . فیبل بین دنیای هارد کور و دنیای کودکانه مونده ! اصلا معلومنیست میخواد سمت کدوم بره . کارگردان بازی هم اومده یه سری کانسپت طراحی کرده و پیش خودش گفته با کاراکترهای فانتزی مثلا میخوام هر 2 قشر و جذب کنم !! شما اصلا نمیتونی جنبه های کثیف سیاست و کشتن و جنگ و ... رو با فان ترکیب کنی ! چوناز اساس یهچیز مسخره در میاد که حتی بدرد لودگی هم نمیخوره چه برسه به اینکه بخوای براش وقت بذاری .

البته بازی هم مخاطبان خاص خودش و داره . اما قطعا ترکیب 2 جو کاملا متضاد با هم ملقمه اشفته ای به وجودمیاره که نمونه اش وتو فیبل 2 دیدیم .
الان چون شما رو جذب نکرده بازی بدیه؟!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
اون قضیه ی e3 2005 مقدار زیادیش محقق شد . مقداریش هم نشد . کیلزون 2 نسخه فاینالش توی نورپردازی و افکتای گرافیکی بجز تکسچر و کیفیت انفجارها همه جوره سرتر از کیلزون 2 e3 2005 بود . در هر صورت سونی تلاش کرد تا اون قضیه رو جبران کنه و تونست .
راستی چه خبر از پروجکت مایلو ؟!;)

آقا میون کلومت، شُما مطمئنی E3 2005 و اون نمایش Killzone 2 رو دیدید؟! اون چیزی که نشون دادن، روی PS4 هم بتونه Real Time اجــرا شه هُنر کردن!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مقلته نکن عمو...

کم آوردی ، نقل وقول نکن خوب :| کدوم عاقلی میاد RED DEAD و با فیبل مقایسه میکنه که شما دومیش باشی !:|

هنوز بعضیا معنی تفاوت سلیقه و احترام به سلیقه دیگران رو نمیدونن...همین چیزا رو آدم میبینه از سر زدن به تاپیکها پشیمون میشه :|

هنوز هم بعضی ها تفاوت نظرات شخصی و انتقاد و بحثهای عمومی راجع به یه بازی رو نمیدونن ! و هنوزم بعضیا نمیدونن که تایپیک جای این جور صحبت هاست نه کوچه و بازار :|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین

بازی سبک خودش رو داره منم اصلا با Fable حال نکردم..ولی قبلا یک بازی بود Harry Potter 1 روی PS1 بود فکر کنم اونم تقریبا همچین جوی داشت و خیلی به من حال داد البته سنم کمتر بود اون موقع..

در کل این سبک بازی ها تو تمام کنسولها هست WII هم که سر آمد همچین سبکها هست و خیلی ها هم میرن طرفش ..پس گله ای نیست..!

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سونی از این حرفها زیاد زده مخصوصا نسل قبل که هیچ کدومش به حقیقت منجر نشد..

GO Play

http://forum.bazicenter.com/thread6579/

من واقعا نمیدونم شما چجور گیمری هستی که LBP رو مسخره میکنی !!!! بازی ای که خوبه ، دیگه نمیشه چون واسه یه کنسول خاص انحصاریه اونو مسخره کرد . من 3 تا نسخه ی GeOW رو بازی کردم با اینکه نسخه ی سوم رو Xbox نداشتم ولی با Xbox دوستم بازی کردم و مهم اینه که از چیزی که بازی میکردم لذت میبردم و این ربطی به اینکه من از سیاست های مایکرو بدم میاد نداره. چرا خودتو با این حرفا گول میزنی ؟ تا حالا شده 2-3 ساعت بشینی LBP بازی کنی و از دنیای کشت و کشتار یکم فاصله بگیری و یه بازی که جنبه ی fun بودنش بیشتر از هر جیزه دیگه ایه تجربه کنی؟ اگه بازی کرده باشی و نظرت این باشه دیگه بحثی نمیمونه چون تفاوت دیدگاه ما زمین تا آسمونه در اینصورت.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
هی ما چیزی نمیگیم این ول کن قضیه نیست :D عزیزم خوشت نیومده از Fable نظرت محترمه ولی سعی نکن نظرت رو به عنوان Fact جلوه بدی. Fable علاوه بر اینکه یه بازی عالی هست، یه دنیای اورجینال داره و تقریبا اکثر المان هاش مخصوص خودش هستن و کمتر شده از بازی دیگه ای الهام بگیره یا تقلید کنه. از نظر فنی که یه بازی با کیفیت هست خصوصا شماره دومش که یکی از بهترین بازی های X360 بوده، از نظر تجاری و جلب مخاطب یه سری پرفروش هست و شماره دوم و سوم هر کدوم نزدیک 4 میلیون نسخه فروش داشتن. این فاجعه و ایناش کجا هست من دقیق متوجه نمیشم ولی معرفی Fable IV تو کنفرانس میتونه یکی از بهترین بخش های کنفرانس باشه بدون هیچ شک و تردیدی!

الانم فک کنم توداری نظرت و عنوان Fact جلوه میدی ! :d من کاری به فروش ندارم . CALL OFفروشش خیره کننده هست . اما به معنای اینه که از BATTLE F بهتره ؟! یا به معنای عالی بودنشه ! فیبل همه چیش مخصوص خودشه و منم قبول دارم . اما مشکل اصلیش اینه که بین 2 تا تضاد واقعیت و فانتزی گیر کرده و برای همینم گیم پلی اش تحت تاثیر چنین قالبی قرار گرفته . فاجعه اش هم اینه که اومدن یه داستان سیاه و به صورت فانتزی تو قالب گیم پلی کودکانه و فان میخوان به مردم نشون بدن ! خواب مشخصه که نمیشه !

الان چون شما رو جذب نکرده بازی بدیه؟!

دقیقا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر