مایکروسافت و پرده برداری از DirectX 12

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
17290967677700649159.jpg

شرکت مایکروسافت طی خبری رسما اعلام کرد که قرار است از جدیدترین رابط گرافیکی ویندوز DirectX 12 در مراسم GDC امسال پرده برداری کنند.
Anuj Gosalia مدیر تولید قسمت گرافیکی مایکروسافت اعلام کرده است که قرار است طی کنفرانسی که در مراسم GDC امسال دارد، توضیحات مربوطه در این مورد را ارائه دهد.
"برای نزدیک به 20 سال است که DirectX پلتفرم مورد استفاده برای طراحان و بازیسازان مورد واقع قرار گرفته است تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن بهترین جلوه های بصری بر روی این سیاره را خلق نمایند.به هر حال، شما از ما خواسته اید که فراتر از اینها پیش برویم. شما از ما خواسته اید که بهترین جزئیات را بر روی مجموعه ای بی نظیر از سخت افزارها برای انجام این کار پیاده سازی کنیم. همچنین شما بودید که ابزارها و برنامه های بهتری می خواستید تا از آخرین قطره کارآیی کامپیوتر، تبلت، موبایل و یا کنسول خود نهایت بهره را ببرید.."
این مراسم در 20 ـم ماه مارس در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد.
[source]

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من از همین تریبون از مهدی جان(diedie(خواستار پوشش خبری هستم:d
پ.ن: مهدی جان الان این وضعیت به ایکس باکس کمک میکنه؟ میشه یه توضیحی بدی؟
مرسی:x

من از همین تریبون از مهدی جان(diedie(خواستار پوشش خبری هستم [2] :d

100% هر خبری قبل کنفرانس بشه و خلاصه ای از چیزای مهم کنفرانس رو پیگیری میکنم یا همینجا یا تو تاپیک XO میزارم :p

Blazkowicz

کاربر سایت
Mar 4, 2014
36
نام
B.J Blazkowicz
یعنی الان من کارت جدید سری 700 خریدم اشتباه کردم ؟؟
نه.:d
چندماه دیگه معرفی رسمی بشه یه چند ماه تا کارتهای جدید dx 12 عرضه بشن یه چند ماه دیگه هم طول میکشه تا جا بیافته و بازیها قابلیتهاشو بیان کامل بکار بگیرن میشه 2 سال دیگه. 1 سال دیگه هم که صبر کنید میشه 3 سال وقت ارتقا هست دیگه اون موقع کارت dx12 میخرین:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
امکانش هست با یک آپدیتی کاری کنن که مثلا 780TI هم ازش پشتیبانی کنه؟!
بابا 2 هفته نیست نزدیک 3 تومن پول گرافیک دادما:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,193
نام
∂αнмα
اگه باشه برا Xbox ONE ـه امکان نداره برا کارت گرافیکا این کار رو بکنن بالاخره تغییر نسل هست و عوض کردن سخت افزار اگه هم ماکرو بخواد این کار رو بکنه Nvidia و AMD نمیزارن :|

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
یعنی الان من کارت جدید سری 700 خریدم اشتباه کردم ؟؟

نه اشتبا نکردی برو بازی کن حالشو ببر از اومدن dx12 که کسی خبر نداشته ولی برای کسایی که کارت نخریدن به نظرم اشتباس الان کسی بره کارت بخره باید صبر کنه تا 20 مارس همه چی مشخص بشه بعد بخره.

میگن کارتای سری 700 فقط اونایی که معماری مکسول دارن میتونن از dx12 استفاده کنن.

نه.:d
چندماه دیگه معرفی رسمی بشه یه چند ماه تا کارتهای جدید dx 12 عرضه بشن یه چند ماه دیگه هم طول میکشه تا جا بیافته و بازیها قابلیتهاشو بیان کامل بکار بگیرن میشه 2 سال دیگه. 1 سال دیگه هم که صبر کنید میشه 3 سال وقت ارتقا هست دیگه اون موقع کارت dx12 میخرین:d

اینجوری که تا بیاد کارت dx12 بخره dx13 معرفی شده :d

Blazkowicz

کاربر سایت
Mar 4, 2014
36
نام
B.J Blazkowicz
اینجوری که تا بیاد کارت dx12 بخره dx13 معرفی شده :d
اشکال نداره که:d
من خودم تا 2011 نزدیک به 4 سال از کارت 8600GT استفاده میکردم تا سر Witcher 2 دیگه نکشید رفتم GTS 450 خریدم.
4 سال با یک گرافیک سپری کردم(2007-2011):d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin

به جای این که به این چیزا فکر کنی برو با کارتت حال کن. کارتت اونقدر غول هست که حالا حالا نیازی به نگرانی نخواهی داشت. به راحتی تا 3 سال دیگه هیچ دغدغه‌ای نداری.

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
اخ جون بازم رقابت تنگا تنگ شد. حالا این جوری خوب شد اگه یه چیز خوبی در اورده باشن امکان جلو زدن xboxone خیلی زیاده.منظورم از خوب یعنی خیلی خوبا یعنی یه کار گولاخ.و الا که قدرت سخت افراری حرف اول و اخر و میزنه.خیلی خوش حال شدم چون اوناییم که xboxone خریدن دیگه می تونن امیدوار باشن که نمایش خیره کننده روی کنسولشون ببینن و حال کنن و برای خودم که هیچ کدومو ندارمو وای میستم ببینم چه میکنه بعد انتخاب کنم

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
اشکال نداره که:d
من خودم تا 2011 نزدیک به 4 سال از کارت 8600GT استفاده میکردم تا سر Witcher 2 دیگه نکشید رفتم GTS 450 خریدم.
4 سال با یک گرافیک سپری کردم(2007-2011):d
شاید باورت نشه ولی من هنوزم ازش دارم کار میکشم :D ولی کنارش یه PS3 هم هستش :D

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ارم کوالکام هم اون پائین خیلی جالبه..

به احتمال زیاد adreno 420 از DX12 پشتیبانی خواهد کرد واسه همین آرمش رو گذاشتن!!
البته بشخصه بعید میدونم!!کارای چیپست سنپ دریگون 805 تموم شده و دارن تستهای نهاییش رو انجام میدن و حداکثر تا دو ماه دیگه باید عرضه بشه...

Sent from my C5303 using Tapatalk

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
به احتمال زیاد adreno 420 از DX12 پشتیبانی خواهد کرد واسه همین آرمش رو گذاشتن!!
البته بشخصه بعید میدونم!!کارای چیپست سنپ دریگون 805 تموم شده و دارن تستهای نهاییش رو انجام میدن و حداکثر تا دو ماه دیگه باید عرضه بشه...

Sent from my C5303 using Tapatalk

رییس جدید کوالکوم قرار بود به جای رییس مایکروسافت انتخاب بشه کلا مایکروسافت و کوالکوم خیلی بهم نزدیک شدن کلی پتنت مشترک باهم ثبت کردن تو این دو سال پردازنده همه گوشیای ویندوز فن کوالکومه که با همکاری مایکرو ساخته شده برای همینه رو گوشی ویندوز فن با سخت افزار برابر با اندورید برنامه ها سریعتر اجرا میشن.

H.E.S

کاربر سایت
Jul 13, 2013
74
سلام
من خواستم یک 760 بخرم...الان چکار کنم؟بخرم یا نه ؟

واینکه من بیشتر از این مبلغ دیگه نمی تونم هزینه کنم (ندارم! )... یعنی اگه کارت dx12 تا تابستون بیاد 860 انودیا هم قیمتش 900 تومن میشه یا نه بیشتر هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر