مایکروسافت تایید کرد: Xbox 1.5 ساخته نمی شود

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Xbox%20One-970-80.jpg

آقای فیل اسپینسر رییس بخش ایکس باکس مایکروسافت اعلام کرد که اهمیتی به شایعات اخیر مربوط به اینکه سونی قصد آبگرید PS4 را دارد نمی دهد.

در کنفرانس Microsoft's Build Developer که در این هفته برگذار شد اسپینسر کاملا شفاف توضیح داد که اگر مایکروسافت قصد داشته باشد کنسول دیگری ارائه دهد حتما یک سیستم جدید با قطعات آبگرید شده واقعی است.بر اساس گفتگوی اسپینسر با Game Informer اسپینسر خاطر نشان کرد که اصلا علاقه ای به Xbox 1.5 ندارد و اگر ما قصد داشته باشیم به جلو بریم به سمت چیز خیلی بزرگی می رویم (منظور کنسول نسل بعدی است* ) برای ما Xbox one، به خوبی کارش را انجام میدهد، قابل اعتماد است و سرورها نیز در شرایط مناسبی به سر می‌برند. همانطور که گفتم اگر قرار باشد روبه‌ جلو حرکت کنیم، تغییری بزرگ برای هوادارانمان ایجاد می کنیم… یک آبگرید .

بر اساس شایعات اخیر که البته هنوز تایید نشده به نظر می رسد سونی در حال ساخت PS4.5 است.

منبع

* متن داخل پرانتز در متن اصلی خبر نیست و جهت کمک در رساندن معنی است.

آخرین ویرایش:

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
اگه دقت کنید ایشون میخوان تغییر بیشتر ازقابلیت 4 کا باشه ولی در کل شکی نیست که ماکروسافت و سونی در اینده نه چندان دور یه اکانت میشن یعنی شما مشترک استور ویندوز یا پی اس ان میشی و از طریق icloud بازی میخری

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
اگه دقت کنید ایشون میخوان تغییر بیشتر ازقابلیت 4 کا باشه ولی در کل شکی نیست که ماکروسافت و سونی در اینده نه چندان دور یه اکانت میشن یعنی شما مشترک استور ویندوز یا پی اس ان میشی و از طریق icloud بازی میخری
منظورتون اينه مايكروسافت و سونى و اپل يكى ميشن ؟؟ :دى

• Like
Reactions: Niko Bellic

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
برای ما Xbox one، به خوبی کارش را انجام میدهد، قابل اعتماد است
کجا داره کارشو خوب انجام میده.
فروش کنسولتون ضعیف هست، جوری شده که دیگه امار فروشش رو اعلام نمی کنید

به عقیده من اگر سونی این کارو بکنه ممکنه مایکروسافت هم چنین کاری انجام بده. حرفای اسپنسر تعارفه

• Like
Reactions: z2s sas

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

به عقیده من اگر سونی این کارو بکنه ممکنه مایکروسافت هم چنین کاری انجام بده. حرفای اسپنسر تعارفه

20 میلیون توی 2 سال ضعیفه؟ تبدیل شدن بخش گیم مایکروسافت (که فعلاً 90-95% اون مربوط به کنسولهاست) به دومین بخش درآمدزای مایکروسافت ضعیفه؟

ضمن اینکه نگفته ما کنسولی برای معرفی نداریم یا مشغول ساخت کنسول جدید نیستیم. گفته ما اگر بخوایم کنسولی رو عرضه کنیم واقعاً نسل بعدی هست و دنبال ساخت XB1.5 نیستیم.

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
فروش کنسولشون نسبت به دوره مشابه درنسل قبل بهترم شده!
حالا اینکه ps4داره مثله باقلوافروش میره اون مسئله اش فرق میکنه ولیx1هم تااینجاخوب کارکرده

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد

دوست عزیز اگه این جریان ps4K درست باشه و ما واقعا کنسول قوی تری رو از طرف سونی ببینیم ، معنیش این هست که نسل هشت تموم شده و وارد نسل نهم شدیم ! اون وقت مایکروسافت ممکن که نه ، حتما باید کنسول جدید معرفی کنه! البته اینکه ps4K (البته در صورت واقعی بودن) چقدر برای سونی موفقیت به بار میاره هم یه مسئله ی دیگه هست! در کل من خودم فک می کنم این PS4K که همه جا داریم ازش میشنویم درواقع همون PS4 اسلیم هست و عملا هم اخلافی از نظر قدرت با قبلیه نداره!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فروش کنسولشون نسبت به دوره مشابه درنسل قبل بهترم شده!
حالا اینکه ps4داره مثله باقلوافروش میره اون مسئله اش فرق میکنه ولیx1هم تااینجاخوب کارکرده
در قیاس با فروش PS4 عملکرد ضعیفی داشته

دوست عزیز اگه این جریان ps4K درست باشه و ما واقعا کنسول قوی تری رو از طرف سونی ببینیم ، معنیش این هست که نسل هشت تموم شده و وارد نسل نهم شدیم ! اون وقت مایکروسافت ممکن که نه ، حتما باید کنسول جدید معرفی کنه! البته اینکه ps4K (البته در صورت واقعی بودن) چقدر برای سونی موفقیت به بار میاره هم یه مسئله ی دیگه هست! در کل من خودم فک می کنم این PS4K که همه جا داریم ازش میشنویم درواقع همون PS4 اسلیم هست و عملا هم اخلافی از نظر قدرت با قبلیه نداره!
من خودم خیلی با این جریان PS4.5 یا 4K موافق نیستم.
البته دلیل اصلی این کار سونی هم بخاطر Playstation VR هست

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بهترین کار برای لاپوشانی عملکرد مضخرف نسل هشتم اینکه اخرای 2017 نسل بعد رو از سمت سونی و مایکروسافت ببینیم، با قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل هشتم. حداقل این ریمستر ها و بازی میان نسلی خریدیم به دردنخور نشه. این ایده کنسول وسط نسلی هم به نظرم واقعا مضخرف هست.
در کل چهار سال هم زیاد بد نیست برای همچین نسل مضخرفی، Xbox original عمر اصلیش چهار سال بوده و کنسول هایی مثل ps1 ps2 هم عمره مفیدشون پنچ سال بوده (البته اون زمان ها با الان قابل قیاس نیست آون موقع هر بازی میخریدی اصلا سبک جدیدی بود همه چی تازه بود)
فقط نسل بعد هر موقع شروع میشه باید این پشتیبانی از نسل هشتم رو داشته باشه

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
حتما سونی یه فکری برای PS4.5 داره چون تازه 3 ساله وارد نسل جدید شدیم و فکر نمیکنم بخواد به این زودی نسل بعدو شروع کنه
اگر هم این کارو بکنه Microsoft مجبور به دادن دستگاه جدید در نسلی است که سونی آغاز کرده و نسل بعد باید تغیرات گسترده ای داشته باشه که فکر نمیکنم در 3سال چیز جدیدی بیاره.
این کنسول هم پی اس 4 اسلیم میشه مثله پی اس 2 و پی اس 3 و یسری تغیرات جزئی

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
اینکه اقای اسپنسر در مورد یه شایعه اظهار نظر کرده و در این مورد موضع گیری هم کرده خودش خیلی جای سوال داره.
به نظرم موضع گیری رییس یکی از بزرگترین کمپانی های صنعت گیم در مورد یک شایعه (میتونه) دلیل بر صحتش باشه

• Like
Reactions: sadegh93

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من که میگم سونی یه اسلیم میده که خیلی اگه ارتقا سخت افزاری داشته باشه احتمالا یکم سرعت لودینگ تو بازیها افزایش پیدا کنه ارتقاهای کوچیکی مثل کمی دستکاری کلاک یا هارد و رم سریع تر چیز خاص دیگه ای رو نمیشه انتظار داشت
ولی از جهتی هم فک میکنم عمر این نسل خیلی کمتر از عمر نسل قبل خواهد بود چون کنسول های این نسل واقعاً ضعیف بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر