مایکروسافت تأیید کرد که تمام بازی‌های فرست پارتی خود از جمله CALL OF DUTY را همچنان در GAME PASS عرضه می‌کند

• Thread starter Thread starter Adam
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Adam

عضو تحریریه
sarabond1.jpg

سارا باند، رئیس ایکس‌باکس، در مصاحبه ای جدید با بلومبرگ تایید کرده است که هر بازی فرست پارتی از جمله Call of Duty همچنان در Game Pass عرضه خواهد شد. در این مصاحبه شایعات اخیر پیرامون عرضه نشدن فرنچایز Call of Duty بر روی سرویس Game Pass تکذیب شد. اوایل این هفته، The Verge گزارش داد که مدیریت مایکروسافت به شدت در حال بحث است که آیا بازی Call of Duty را روی Game Pass عرضه خواهد کرد یا خیر. با این حال، سارا باند ظاهراً این شایعه را رد کرده و گفته است که همه بازی‌های فرست پارتی برای سرویس اشتراک Game Pass عرضه خواهند شد.

او گفت: ما می دانیم که کاربران اصلی ما عاشق گیم پس هستند، گیم پس یک سرویس اشتراک بازی است، شما به مجموعه کاملی از بازی‌ها دسترسی دارید، اما مهمتر از همه، شما تک تک بازی‌هایی را که روز اول می‌سازیم، در گیم پاس دریافت می‌کنید. کیفیت و گستردگی بازی‌ها در طول زمان افزایش یافته است. در اواخر امسال شاهد بازی‌های واقعاً بزرگ دیگری خواهید بود که وارد Game Pass می‌شوند.

از خانم باند در مورد مجموعه بازی‌های شرکت Activision پرسیده شد و ایشان جواب داد: چیزهای واقعا شگفت انگیزی را خواهید دید و حفظ آن به عنوان چیزی که واقعاً برای بازیکنان Xbox خاص است، برای ما بسیار مهم است.

بنابراین به نظر می رسد که بالاخره Call of Duty به Game Pass می‌آید، اما اینکه آیا این شامل Call of Duty: Black Ops 6 امسال می شود یا خیر، باید صبر کرد.

ماکروسافت میخواد فروشگاه های دیگه هم بیاره رو ایکس باکس بعد میگید گیم پس جمع کنه!؟ گیم پس کلا سالی پنج شیش تا بازی تاپ جدید داره و بیش از 90 درصد گیم پس تشکیل شده از بازی های که در حالت عادی کسی حاضر نیست اونها بخره ولی با این حرکت ماکروسافت اون بازی ها دوباره مخاطب پیدا میکنه و به تبع پول گیر استودیو هاش میاد این یک معامله سه سر سود هست برای ماکرو و گیمر و استودیو ولی این وسط شاید اون 5-6 بازی فدا بشن که برای رونق گیم پس لازمه این مشکلم ماکرو با عرضه اون بازیها روی PS میخواد جبران کنه یعنی اون استودیو ها درسته از گیم پس ایکس باکس پول خاصی گیرشون نمیاد اما بجاش تو PS با کاربرهای بیشتر میتونند درآمد زایی کنند

گیم پس یا پلاس برای بازی های مستقل و دو بعدی و بازی های کمخرج که هیچ کس نمیخره خوبه چون خیلی ها رایگان دانلود میکنن و باعث میشه استدیو سازنه دیده بشه و در امدش هم توی گیم پس بالاتر میره
ولی عرضه بازی های بزرگ و پر هزینه اون هم روز اول دیوانگیه

• Poker Face
Reactions: Morgoth Bauglir
گیم پس یا پلاس برای بازی های مستقل و دو بعدی و بازی های کمخرج که هیچ کس نمیخره خوبه چون خیلی ها رایگان دانلود میکنن و باعث میشه استدیو سازنه دیده بشه و در امدش هم توی گیم پس بالاتر میره
ولی عرضه بازی های بزرگ و پر هزینه اون هم روز اول دیوانگیه
دیوانگی نیست، برای فروش سرویس نیازه
شما بخاطر بازی های ایندی سرویس اشتراکی میخرید؟

• Like
Reactions: pouria.sh
Wsj گزارش داده که cod به گیمپس اضافه میشه

خدا کنه battle.net نخاد.
پاره شدم انقدر لانچر رو سیستم نصب کردم.
ea و uplay که برای ایکس باکسه.
اپیک و استیم هم هست.
امیدوارم دیگه این battle.net اضافه نشه.

الان من اپ ایکس باکس رو که باز میکنم، اتوماتیک ea و uplay باز میشه. یعنی 3 تا لانچر
حالا بتل نت هم بهش اضافه بشه خیلی تو مخه. 4 تا لانچر :))

خدا کنه battle.net نخاد.
پاره شدم انقدر لانچر رو سیستم نصب کردم.
ea و uplay که برای ایکس باکسه.
اپیک و استیم هم هست.
امیدوارم دیگه این battle.net اضافه نشه.

الان من اپ ایکس باکس رو که باز میکنم، اتوماتیک ea و uplay باز میشه. یعنی 3 تا لانچر
حالا بتل نت هم بهش اضافه بشه خیلی تو مخه. 4 تا لانچر :))
هست دیابلو که اینجوریه

• Like
Reactions: z2s sas
بلک اپس برای من مهمترین بازی سال هست و فکر میکنم مهمترین بازی مایکرو هم باشه.
اگه بلک اپس بازی خوبی باشه و بتونه مشترکین گیم پس رو افزایش بده که هیچی. ولی اگه نشه وضعیت خیلی افتضاحی پیش میاد.
بازی برای اکتبر، احتمالا ۲۵ اکتبر برنامه ریزی شده و از ماه دیگه کمپین تبلیغاتیش شروع میشه.

تغییرات گیم پس هم احتمالا CoD یا حتی بقیه بازیهای ABK برای گیم پس التیمیت دی وان نمیاد و احتمالا یه سطح دیگه به گیم پس اضافه بشه ماهی ۲۰ دلار که همچین اپشنی رو داشته باشه.
عرضه کردن خالی بلک اپس امسال هم پلیرهای CoD رو خیلی برای گیم پس نمیکشونه مگه اینکه تا ۲۵ اکتبر عناوین بیشتری از CoD روی گیم پس عرضه بشه و درستش هم این هست که کل سری بلک اپس روی گیم پس بیاد.

باقی CoD ها چی؟ من خیلی منتظر IW هستم، چی میشه اگه اونو هم بیارن! Cold War رو هم بازی نکردم، اونم بیارن محض گل روی من
بزرگترین مشکل همه کودها حجم تخیلیشونه.
هر ۱ ساعت محتوای داستانی ۱۵-۲۰ گیگ.

طبق اشارات سارا ۰۰۷ یا تو شوکیس مایکروسافت اعلام میشه یا تا شوکیس عرضه میشن رو دقیق یادم نیست ولی یادمه که گفت حتما اضافه میشن

بزرگترین مشکل همه کودها حجم تخیلیشونه.
هر ۱ ساعت محتوای داستانی ۱۵-۲۰ گیگ.

طبق اشارات سارا ۰۰۷ یا تو شوکیس مایکروسافت اعلام میشه یا تا شوکیس عرضه میشن رو دقیق یادم نیست ولی یادمه که گفت حتما اضافه میشن
سارا 007 :D فکر میکنم بزارن شوکیس بگنش.

• Like
Reactions: sopranus
اگه همه کوودها رو بده و گرون نکنه +5 میل و اگر گرون کنه و سطح جدید بیاره 2-3 میلیون در ۲ سال و تقزیبا دوبلش در لانگ ران مشترک میگیره دست کم
بدون حساب مشترک های گیم پس psn که نمیاد روش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or