مایکروسافت به زودی سرویس Mixer را برای همیشه خواهد بست

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
149826
به گزارش Verge، مایکروسافت قرار است سرویس استریم محتوای خود، Mixer را در تاریخ 22 جولای برای همیشه ببندد

در عوض مایکروسافت قصد دارد با بخش گیمینگ فیس بوک همکاری کند و از این به بعد تمامی لینک ها و آدرس های منتهی به Mixer به Facebook Gaming متصل خواهند شد.
در ادامه از همکاری و تعامل Xcloud و Facebook Gaming نیز پرده برداری شد.

منبع: Microsoft is shutting down Mixer and partnering with Facebook Gaming

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
همینه دیگه گفتم ک میخ آهنین نرود در سنگ، شاید پیشرو باشه نه عزیزم پیشرو هست، سهم بازار اینو میگه، وقتی اینقدر صریح داری میگی سونی همیشه از تکنولوژی قدیمی استفاده کرده و توی نوآوری هیچوقت پیشرو صنعت نبوده ینی اطلاعاتی نداری و کورکورانه داری میکوبی سونی رو، لازمه ک 1st in world های سونی رو اینجا لیست کنم ک ببینی بعدش کدوم شرکت ها اومدن تو گوشی هاشون استفاده کردن به به و چه چه کردن طرفداراش؟ من نمی‌فهمم تکنولوژی قدیمی ینی چی؟ اینکه ظاهر گوشی کلاسیک ینی قدیمیه؟ یا مثلا گوشی سال 2020 پردازنده و قدرتش در حد گوشی سال 2012 شده ما خبر نداریم؟

من این بحثو شروع نکردم، با واگذار کردن میکسر هم ی شرکتی مثل مایکرو از بین نمیره، همه ما دوس داریم مایکرو این نسل رقابتو سخت کنه چه استریم چ بازی ک مشتری سود کنه. ما اینجا تو سر و کله هم میزنیم مایکرو و سونی شریکی از پروژه ایکس کلاود میخوان استفاده کنن.
دیگه داره آف تاپیک میشه
ولی بدون سونی موبایل الان همه طرفداران قدیمی ازش ناراضی اند.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
دیگه داره آف تاپیک میشه
ولی بدون سونی موبایل الان همه طرفداران قدیمی ازش ناراضی اند.

من خودمم که فن سونی هستم دارم شیائومی استفاده میکنم به خاطر غلط های بازاریابی و خروج از ایران و ... ولی نوشته قبلی شمارو ریپلای نمیزنم همینجا میگم. دلیلی وجود نداره شرکتی ک گوشی هاش به 500 هزار فروش نمیرسه بیاد بهترین سنسور های دوربین بزاره برای خودش، سنسور IMX 700 میزنه میده به هواوی میشه رتبه اول DxOMark سنسور IMX689 میزنه میده به اوپو میشه رتبه سوم. من نمیگم سونی فناوری و نوآوری با ثبت پتنت های عجیب غریب ایجاد میکنه، میگم تو حوزه خودش که ساخت دوربین و تلویزیون هست، چندین جا اولین در دنیا هست که بعدش شرکت های دیگه از همین فناوری استفاده میکنن، حالا فن بیس و فروش اونا بیشتره طرفدارا خیلی خوششون میاد.

حرف من اینه دوستی که میاد سونی رو سر قضیه میکسر میکوبه میگه گوشی هاش اینجوری، از مایکروسافت رو ندیده که فقط گند زد تو صنعت موبایل جز ضرر هیچی نداشت؟

• Like
Reactions: Guzu and lomis

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
اوه یههه مثل مایکروسافت ک اومد نوکیا رو خرید ضرر پشت ضرر گوشی ساخت با تکنولوژی ده سال پیش هی میخواست سیستم عامل ویندوز موبایل بزرگتر کنه اخرشم مجبور شد با ضرر بده ش ب HMD GLOBAL،جالبه ک خود بیل گیتس اعتراف کرد ما اپل رو دست کم گرفتیم و فکر کردیم میشه باهاش رقابت کرد تو صنعت موبايل... بزرگترین فیلیر صنعت موبايل خود مایکرو هست عزیزم، سونی سالی نیست ک نوآوری جدیدی ب این صنعت موبايل معرفی نکنه ک بقیه ازش الگو بگیرن

پ. ن: لپ تاپ وایو ب فنا نرفته فقط برای ژاپن تولید میشه، طبیعیه که یه ژاپنی محصول خودشو بخره

سونی داره چیزی به صنعت موبایل معرفی می کنه؟ احتمالا اپل و سامسونگ و کوالکام و ... هم فیلر ان به قول خودت :))
مایکروسافت اونقدر عقل داشت که دید این بازار رو توش حرفی برای گفتن نداره فروخت رفت. همونطور که دید میکسر رو نگه داشتن سود و آینده ای نداره تعطیلش کرد رفت.

در کل راه اندازی کسب و کار جدید و تعطیل کردن کسب و کار های ناموفق امر خیلی عادی ای هست که شما سعی دارید غیر عادی جلوش بدید.

برند VAIO کلا فروخته شده. مثل همون نوکیا که مایکروسافت فروختتش ;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اصلا سونی پیشرو صنعت موبایل هست و تا سال دیگه اپل و سامسونگ و شیائومی رو کله پا میکنه :Dفقط نمیدونم چرا گوشیاش دست هیچ کس نیست و توی بازار دنیا هم نیست آنچنان
دیگه فن بودن به حدی رسیده که دو روز دیگه از باتری قلمی سونی هم حمایت میکنین:D
تو استوديوهاست دارن باهاش فيلم مي گيرن سينماتيك فون :))

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
ولی خب دربرابر گوگل مثل یک شوخی میمونه....
View attachment 150235
اون اكسپلورر ملعون كه فقط تغيير ظاهر داد شد Edge با همون كارايي دوست داشتني و پر از باگ و ارور هاي چرت امنيتي و حفره :D

نميدونم هنوز opera هست يا نه ولي اونم از اين بهتر بود
اول safari و بعدش chrome

اون grove هم پروردگاري بود :))

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
سونی داره چیزی به صنعت موبایل معرفی می کنه؟ احتمالا اپل و سامسونگ و کوالکام و ... هم فیلر ان به قول خودت :))
مایکروسافت اونقدر عقل داشت که دید این بازار رو توش حرفی برای گفتن نداره فروخت رفت. همونطور که دید میکسر رو نگه داشتن سود و آینده ای نداره تعطیلش کرد رفت.

در کل راه اندازی کسب و کار جدید و تعطیل کردن کسب و کار های ناموفق امر خیلی عادی ای هست که شما سعی دارید غیر عادی جلوش بدید.

برند VAIO کلا فروخته شده. مثل همون نوکیا که مایکروسافت فروختتش ;)
عمو بيل گفته بود بزرگترين اشتباه زندگيم رو بخاطر سيستم عامل موبايل انجام دادم
و دير وارد بازار شديم
جاي گوگل رو راحت ميتونستن بگيرن

Bill Gates has said that his biggest mistakeat Microsoft was allowing Google to develop Android — and it cost the company $400 billion. "The greatest mistake ever is the whatever mismanagement I engaged in that caused Microsoft not to be what Android is

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
اون اكسپلورر ملعون كه فقط تغيير ظاهر داد شد Edge با همون كارايي دوست داشتني و پر از باگ و ارور هاي چرت امنيتي و حفره :D

اول safari و بعدش chrome

نه اون مال اولا بود. الان اج رو اومدن کوبیدن از اول بر اساس گوگل کروم ساختن خیلی خوب شده. حتما امتحانش کن. میتونی برا لینوکس، مک ، ویندوز ۷و۸و۸.۱و۱۰ دانلود کنی

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی

اول safari و بعدش chrome

Edge Chromium رو امتحان کن ... کلا مرورگر های دیگه جلو این یکی یه شوخی به حساب میان ...
هم نسخه اندرویدش فوق العادست هم دسکتاپش ...

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
نه اون مال اولا بود. الان اج رو اومدن کوبیدن از اول بر اساس گوگل کروم ساختن خیلی خوب شده. حتما امتحانش کن. میتونی برا لینوکس، مک ، ویندوز ۷و۸و۸.۱و۱۰ دانلود کنی
اهمم
اتفاقا جديد امتحان كردم يه ٦ هفت ماه پيش يسري پوينت ميداد براي اكانت اكس باكس

رو كنسول بد نيست فقط مشكلش اينه موتور جستجوش پيش فرض بينگه كه اگه بخواي عوض كني بايد پلاسشو بگيري

رو گوشي كه فاجعه است هيچي

رو ويندوز ١٠ هم ديفالت هست منتهي من با كروم راحت ترم يه چند بار ارور امنيتي ميداد اعصاب خورد كرد ولش كردم

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
اهمم
اتفاقا جديد امتحان كردم يه ٦ هفت ماه پيش يسري پوينت ميداد براي اكانت اكس باكس

رو كنسول بد نيست فقط مشكلش اينه موتور جستجوش پيش فرض بينگه كه اگه بخواي عوض كني بايد پلاسشو بگيري

رو گوشي كه فاجعه است هيچي

رو ويندوز ١٠ هم ديفالت هست منتهي من با كروم راحت ترم يه چند بار ارور امنيتي ميداد اعصاب خورد كرد ولش كردم
اونی که ویندوز ده داره رو ول کن کلا باید بری نسخه جدید بگیری .در رابطه با نسخه گوشی من خداییش نه تنها مشکلی نداشتم که حتی تو برنامه بتاش هم ثبت نام کردم و با اینکه نسخه بتا هست هم خوب جواب میداد.

• Like
Reactions: Kiarash_united7

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اونی که ویندوز ده داره رو ول کن کلا باید بری نسخه جدید بگیری .در رابطه با نسخه گوشی من خداییش نه تنها مشکلی نداشتم که حتی تو برنامه بتاش هم ثبت نام کردم و با اینکه نسخه بتا هست هم خوب جواب میداد.
همين chromium رو ميگي بگيرم؟

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
همين chromium رو ميگي بگيرم؟
نه این سایت شه

Download New Microsoft Edge Browser | Microsoft
اون بالا رو باکس دانلود نسخه مورد نظرت بسته به سیستم عاملت رو انتخاب کن و بذار دانلود شه.
جستجوگر پیشفرضش بینگه که بعد باید بری از تو تنظیمات www.google.com رو بعنوان موتور جستجو معرفی کنی. بعدشم تمام

• Like
Reactions: Kiarash_united7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر