مایکروسافت از انتشار Heavy Rain به دلیل موضوعات اخلاقی خودداری کرد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
feature-Heavy-Rain.jpg

کمپانی مایکروسافت شانس این را دارد که بازی Heavy Rain را منتشر کند اما یکی از پرفروش ترین بازهای PlayStation 3 را به دلیل موضوع آدم ربایی رد کرد.
Polygon گزارش کرده است که آقای David Cage طی جشنواره BAFTA گفته اند کمپانی مایکروسافت بازی قبلی این کمپانی یعنی Fahrenheit را بسیار دوست داشت اما به دلیل موضوعات Heavy Rain از انتشار آن ترسید.ایشان گفته اند که هر دو کمپانی چیز خاصی را از Heavy Rain می خواهند و مایکروسافت از رسوایی های آن راضی نیست.
آقای David Cage می گویند:
مایکروسافت کمپانی بزرگی است و از آن انتقاد نمی کنم. می دانید ..... نتوانستیم واقعا با یکدیگر کار کنیم.
بازی Heavy Rain ظاهرا 100 میلیون یورور برای سونی به ارمغان آورده است و 16.7 میلیون یورو ساخت بازی هزینه برد.
Quantic Dream کم کم ساخت بازی جدید خود یعنی Beyond: Two Souls که انحصاری PS3 است را به دلیل نزدیک شدن به ماه اکتبر تمام می کند.
VG247

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
موارد مبتذل؟! میشه دقیقا بگید کجای منبع همچین چیزی نوشته؟!
برخلاف مایکروسافت کمپانی سونی هیچ گونه مشکلی با موضوع این بازی و موارد مبتذل آن نداشته است.
Controversial میشه مبتذل؟!

دلیل اصلی حمایت نکردن مایکرو طبق گفته کیج داستان و تم کلی بازی بوده که حول و حوش "دزدیدن کودکان" (Kidnapping Children) میگرده.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
David Cage که همیشه می گفت من به سونی وفادار می مونم و هیچ وقت سمت ماکروسافت نمیرم.چی شده اصلا یک همچین فکر کرده که بخواهد بازی را روی کنسول ماکروسافت منتشر کنه؟!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
موارد مبتذل؟! میشه دقیقا بگید کجای منبع همچین چیزی نوشته؟!Controversial میشه مبتذل؟!دلیل اصلی حمایت نکردن مایکرو طبق گفته کیج داستان و تم کلی بازی بوده که حول و حوش "دزدیدن کودکان" (Kidnapping Children) میگرده.
اومدم بگم که گفتی.نه تنها فقط این سایت بلکه بقیه منابع هم چیزی درباره مسایل غیر اخلاقی نگفتن.مساله اصلی کودک ربایی بود که مایکروسافت ترسید رسوایی به بار بیاره براش.به خاطر حساس بودن پلات

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
gta که نقاط خطرناک رو میپوشونه! آخه heavy rain رسما حرکت میزنن:D بعد هم فروش gta رو با این مقایسه نکنید! gta اگه هرگونه نکته غیر اخلاقی هم بزاره بخاطر فروشش کسی بهش نه نمیگه
شما معلومه شاهکار قرن:d Ride to Hell رو بازی نکردی.
Heavy Rain جلوی بازی هایی مثل Far cry 3 و Witcher 2 هیچ چیزی نداره.
جالبه که Witcher 2 هم نسخه ی کنسولیش فقط برای 360 عرضه شده.:|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
واقعا ناراحت شدم به خاطر این خبر...:(دلیل بود آخه اینم!!!اگه دلیل اون صحنه های مبتذله که به قول بچه ها گرالت عزیز هست در خدمتمون:D و البته Ride to Hell:) وگرنه که دلیل دیگه ای هم کلا راحت نقض میشه و هم اصلا قابل قبول نیست!!!
دوست داشتم بازی رو تجربه کنم...کلا دیوید کیج رو دوست دارم بخاطر ایده هاش:D

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
شما معلومه شاهکار قرن:d Ride to Hell رو بازی نکردی.
Heavy Rain جلوی بازی هایی مثل Far cry 3 و Witcher 2 هیچ چیزی نداره.
جالبه که Witcher 2 هم نسخه ی کنسولیش فقط برای 360 عرضه شده.:|

واقعا ناراحت شدم به خاطر این خبر...:(دلیل بود آخه اینم!!!اگه دلیل اون صحنه های مبتذله که به قول بچه ها گرالت عزیز هست در خدمتمون:D و البته Ride to Hell:) وگرنه که دلیل دیگه ای هم کلا راحت نقض میشه و هم اصلا قابل قبول نیست!!!
دوست داشتم بازی رو تجربه کنم...کلا دیوید کیج رو دوست دارم بخاطر ایده هاش:D
Microsoft has a chance to publish Heavy Rain, but knocked back the eventual PlayStation 3 exclusive over itskidnapping themesg
به خاطر موارد مبتذل نبوده که!!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
توی این دوره زمونه !! یه شرکت بیاد به خاطر همچین مسئله ای ( که الان همه برای فروش بیشتر استفاده میکنن ) بیاد از کلی سود بگذره ؟! لول برو اقا برو .....

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خیلی حرف عجیبی زدن ! البته خاک بر سرشون ولی خب تصمیمیه که گرفتن ! الان فکر میکنید QD چرا هنوز جزو استودیوهای سونی نیست ؟!‌مسلما کیج هم دوس داره بازیش روی کنسول مایکروسافت هم بیاد تا مخاطب بیشتری داشته باشه شاهکاراش اما چون مایکروسافت هنوز ازش حمایت نکرده و از این ایرادای بیخودی گرفته کیج هم بازیشو فقط برای کنسول سونی عرضه میکنه . امیدوارم حد اقل بعد ۱ سالم که شده این B:TS برای یکی از کنسولای مایکروسافت بیاد نخوایم بریم باز PS3 بخریم برای یه بازی ! هنوز مایکروسافت شانس اینو داره که یکم حسن نیت نشون بده این یکی دیگه راجع به دزدیده شدن کودکان نیست !

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
مضخرف ترین دلیل ممکن !
هوی رین جزو بهترین بازیهای تاریخه و اینو حتی سایتهای معتبر مثله ign هم اعلام کردن ....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من فککنم این که کوانتیک دریم دیگه کاملا اومده سمت سونی و beyond و بازی نسل بعدیشرو رو این کنسول عرضه میکنه همین مساله هست . ولی دلیلش این دزدی بچه به هیچ عنوان نیست الکی مردم رو خر فرض نکنن ! موضوعات به مراتب مهم تر از اون واسه 360 اومده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر