ماه بعد، زمان معرفی Remake یکی از بهترین بازی‏های تاریخ در OXM UK.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
93465537453587445094.jpg

OXM UK خبر پرده برداری از Reboot یک بازی بر روی Xbox 360 میدهد، اعضای مجله این بازی را یکی از بهترین بازی های تاریخ توصیف میکنند؛ و قرار است دادن اطلاعات بیشتر و معرفی آن در شماره ی بعد مجله که در تاریخ 30 سپتامبر منتشر خواهد شد انجام شود.

سردبیر OXM UK آقای Jon Hicks میگوید: " ما در مورد این مسئله و عقب انداختن زمان رونمایی بازی با سازندگان بازی بحث های زیادی داشتیم، و خوشحال هستیم که در نهایت قرار است این خبر منتشر شود. متاسفانه رونمایی رسمی بازی توسط ما انجام نمیگیرد ، اما دسترسی اختصاصی به بازی و استودیوی سازنده ی آن خواهیم داشت. "

به نظر شما این بازی چه خواهد بود ؟ آیا امکانش هست که Knights of the Old Republic باشد ؟ یا شاید Halo 2 ؟ شاید هم بازی ای که ربطی به Xbox نداشته باشد .

منبع

=====

فقط یک نکته این که تو منبع هم ، در عنوان گفته Remake و تو متن گفته شده Reboot ! فکر کنم Reboot اشتباه شده باشه ولی به هر حال من دست نزدم بهش .

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Conker :((:((:((:((:((پرفکت دارک زیرو هم باشه عالیه ، کلا Rare مرده ؟:|
شنمو هم که داره یادمون میره :( البته اون نمیشه ریمیک باشه !

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
قضیه برای ماه ها پیش هست ! :D
تاپیک 6 ماه قبل

ولی انگار اون موقع خبری نشده (یادم نیست !) و الآن تازه میخوان معرفی کنن. اکثر خارجی ها هم توی فروم هاشون میگن Syndicate هست که احتمالآ توی Gamescom معرفی میشه و توی این مجله هم اطلاعاتش چاپ میشه.

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نه، اون موقع اصلا نشون ندادن که بالاخره چی بود

OXM UK editor Jon Hicks told CVG: “I’ve been discussing it with the publisher ever since the reveal was pushed back, and I’m delighted that it’s finally ready to be seen.

من خودم سری اول خبر و دیدم فکر کردم خبر قدیمیه، چون این عکس جلد هم عوض نشده بود:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اطلاعات در مورد بازی

البته قرار بود این عنوان ماه March معرفی بشه که متاسفانه این مجله مجبور به تاخیر دادنش شده ،

گفته میشه این بازی از سوی Starbreeze در حال ساخت و شرکت Electronic Arts ناشرش هستش . احتمالات روی ادمه بازی "Syndicate" هستش .

اقای
Rickard Johansson' از استودیو Starbreeze در صفحه توئیتر خودش گفته . فرا رسیدن اون لحظه بزرگ نزدیکه و معرفیه Project Redlime از سوی Starbreeze و EA نزدیک هست .

اینم بگم بعد از گفتن این جمله در صفحه توئتر بعدش سریع پاک شد .
،

• Like
Reactions: PXG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر