ماهی فنری(coil fish)

mostafaas

کاربر سایت
May 29, 2016
1
"داستان یک ماهی پرنده"

ماهی پرنده یک بازی رقابتی است که بر روی دستگاه های اندرویدی با پردازنده armv5 قابل نصب می باشد.

این بازی حاصل ترکیب دو بازی flappy bird و بازی stick hero است. کاراکتر اصلی باید از برخی موانع مشابه flappy bird رد بشود. تعیین میزان پرش کاراکتر مشابه بازی stick hero به صورت نگه داشتن صفحه گوشی است.


کاراکتر بازی یک ماهی درون آب است. جلوی وی برخی موانع به سبک flappy bird وجود دارد. بازیکن با نگه داشتن صفحه موبایل، میزان پرش ماهی را تعیین می کند تا بتواند ماهی را از بین موانع رد کند. میزان ارتفاع موانع و میزان فاصله آنها از یکدیگر به صورت تصادفی انتخاب میشوند.

com.IHP.Fish7.jpgبین موانع گاهی اوقات سکه هایی وجود دارد. چنانچه بازیکن موفق شد کاراکتر را علاوه بر عبور از این موانع ، به سکه ها برخورد دهد، به سکه های وی اضافه میشود. این سکه ها فقط بر برخی موانع حضور دارند.

بازی دارای چهار محیط متفاوت است: جزیره، شهر، قطب و کوهستان. فضای جزیره به صورت رایگان باز است و بقیه فضاها بوسیله دریافت سکه در طول بازی یا خرید از مارکت امکان باز شدن دارند.


com.IHP.Fish4.jpgهشت ماهی مختلف نیز برای این بازی طراحی شده است. تنها ماهی اول به صورت رایگان در دسترس است و برای بازی کردن با دیگر کارکترها باید از سکه های جمع آوری شده در طول بازی یا خریداری شده از طریق مارکت ها استفاده کرد.

com.IHP.Fish9.jpg


بازیکن میتواند تصویری از رتبه کسب کرده در طول بازی را به گرفته و به در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. رتبه های برتر به همراه امتیازهایشان به صورت آنلاین ثبت و نمایش داده میشوند.

com.IHP.Fish7.jpg


برنامه نویسی و آرت و effect های بازی به صورت کامل توسط تیم بازی سازی IHP انجام شده است.

این بازی از طریق کافه بازار (اینجا) در دسترس است. دیدن تیزر بازی(اینجا) حتما توصیه میشود.

com.IHP.Fish6.jpg
 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر