ماهنامه بازی نما

aramesh1990

کاربر سایت
Aug 5, 2012
12
کسی مجله بازینما از شماره 105 تا 118 برای فروش سراغ نداره؟

من یکبار به بازینما زنگ زدم و گفتم : شماره های گذشته بازی نما را می خواهم و گفتم که تو اصفهان زندگی می کنم به من هم گفتند که در حال حاظر شماره های گذشته بازی نما را به شهرستان ها نمی فرستند. بلکه فقط تهرانی ها می توانند شماره های گذشته مجله را با پست دریافت کنند.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها شماره جدید اومد

9lm3_16124090_769403166552513_1121808782989459456_n(1).jpg

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
شماره ۱۲۰ هم همین هفته میاد روی کیوسک‌ها.

همون‌طور که احتمالا می‌دونید این شماره ویژه‌نامه‌ی نوروز ۹۶ هستش و ۴۶ صفحه به بهترین‌ بازی‌های سال و موردانتظارترین‌های سال آینده اختصاص داده شده.
جلد هم مس افکت اندرومدا هستش که پیش‌نمایش رو بنده نوشتم توی ۸ صفحه.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یا امازاده بیژن قیمتش سر به فلک کشیده اخرین باری که من خریدم نقد Crysis 2 توش بود 7 سالی میگذره 2500 میدادم عالی بود صفحاتشم زیاد بود تبلیغ فروشگاهاشم بدرد میخورد من از همون تبلیغاش 360 خریدم ولی بعضی هاشون نقدهاشون عالیه و خیلی زیاد ولی پیشنهاد من اینترنتی شدنش هست با همون 6500 بهتره دیگه الان فرق کرده همه رو گوشی ان کلا تو گوشی میخونیم

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
خواهشاً یک نفر جواب بده برای اینکه برای منم همین سوال پیش اومده!
سلام؛ مجله توی دو سری قبل و بعد از عید روی دکه‌ها اومد. اون‌هایی که با دی‌وی‌دی هستن بعد از عید اومدن و احتمالا همه‌ی دکه‌ها نداشته باشن.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
اگر نظری، انتقادی، پیشنهادی چیزی داشتید همینجا بگید.
اگر درباره من بود که خوش حال میشم بشونم اگر هم در رابطه با نشریه بود انتقال میدم حتما. :D
نقد nioh اصلا خوب نبود.
اولا نثر سختی داشت و راحت خونده نمیشد.
دوما منصفانه نبود و به نظر میومد نویسنده چون زیاد توش میمرده امتیاز کم داده و ایراد گرفته!
قبلا نقدهای بازینما اینجوری نبود. این احساس که نویسنده از این بازی خوشش نمیاد و مجبورش کردن به زور نقد کنه به آدم وارد نمیشد.

سوما بازینما پلاس چرا یه مارکت شخص ثالث اندرویدی بود؟
اخبارهای توش قدیمی بود، شماره های قدیمی مجله هم توش نبود.

مجله با dvd هم تو تهران گیر نمیاد.

کیفیت کاغذ مثل قدیما خوب شده (گرچه من جنس گلاسه کلفت شماره های اول رو بیشتر دوست دارم) ولی چاپ این شماره خوب نبود. مثلا چندجای مقاله رزیدنت اویل ناواضح چاپ شده بود.

مشکلات این شماره به نظرم اینا بود. بقیه ش خوب بود. امیدوارم بازینما با قدرت به کارش ادامه بده.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
نقد nioh اصلا خوب نبود.
اولا نثر سختی داشت و راحت خونده نمیشد.

دوما منصفانه نبود و به نظر میومد نویسنده چون زیاد توش میمرده امتیاز کم داده و ایراد گرفته!
قبلا نقدهای بازینما اینجوری نبود. این احساس که نویسنده از این بازی خوشش نمیاد و مجبورش کردن به زور نقد کنه به آدم وارد نمیشد.

سوما بازینما پلاس چرا یه مارکت شخص ثالث اندرویدی بود؟
اخبارهای توش قدیمی بود، شماره های قدیمی مجله هم توش نبود.

مجله با dvd هم تو تهران گیر نمیاد.

کیفیت کاغذ مثل قدیما خوب شده (گرچه من جنس گلاسه کلفت شماره های اول رو بیشتر دوست دارم) ولی چاپ این شماره خوب نبود. مثلا چندجای مقاله رزیدنت اویل ناواضح چاپ شده بود.

مشکلات این شماره به نظرم اینا بود. بقیه ش خوب بود. امیدوارم بازینما با قدرت به کارش ادامه بده.

شدیدا موافقم
من نمیدونم چه اصراریه که حتما آقای زعفرانی تو هر شماره 3-4 تات بازی نقد بکنه اونم با این نثر و این نوع شیوه ی نوشتاری که اصلا جالب و مورد پسند حداقل برا یه نقد نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر