ماهنامه بازی نما

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
سلام gamescomهم شروع شد خبری از مجله نیست؟

دوست عزیز نمی‌خوام حرفی بزنم که بعدا باعث بشه خودم شرمنده بشم. ظاهرا باز هم مجله با مشکل اساسی کاغذ درگیره.
تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نیست با وجود این که دهم تیرماه چارت مطالب تکمیل شده.

Stannis

کاربر سایت
Aug 7, 2014
21
نام
سینا
من حدود ۹ ساله دارم بازینما می خرم
تا حالا این قدر بی نظم چاپ نشده بود
دوماهنامه شده!
گیمزکام و e3 اومد و رفت هنوز بازینما چاپ نشده!
تو رو خدا یه فکری بکنین به حال مجله!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوست عزیز نمی‌خوام حرفی بزنم که بعدا باعث بشه خودم شرمنده بشم. ظاهرا باز هم مجله با مشکل اساسی کاغذ درگیره.
تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نیست با وجود این که دهم تیرماه چارت مطالب تکمیل شده.
اینا فقط بهانست به نظر من . این همه مجله هر روز داره چاپ میشه چه مجلات دولتی و چه خصوصی و همه هم سر موقع چاپ میشن و مشکل کاغذ هم ندارن . چه طور این وسط فقط بازی نما مشکل کاغذ داره ?

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
اینا فقط بهانست به نظر من . این همه مجله هر روز داره چاپ میشه چه مجلات دولتی و چه خصوصی و همه هم سر موقع چاپ میشن و مشکل کاغذ هم ندارن . چه طور این وسط فقط بازی نما مشکل کاغذ داره ?

به هیچ وجه بهانه نیست! دلیل این که تا این جا هم راجع به مشکلات و تاریخ عرضه حرف نزدیم رو مسعود جان هم گفت، برای این که باعث شرمندگی نشه
وقتی که استارت شماره E3زده شد، محمد میرزایی تاکید کرد که حتماً 10ام کارهارو تموم کنیم و این کار رو هم کردیم. فقط بخش چاپ اون مونده بود.
توی شماره قبل هم DVD ها عرضه رو یک هفته و یا بیشتر عقب انداختن

آخرین ویرایش:

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111

مشکل به سادگی "کاغذی" که شما میگی نیست. شما وقتی میری یه دفتر دویست برگ حتی بگیری برای اندازه خاص چند تا مغازه می‌گردی تا پیدا کنی.
همون طور که شماره‌های قبلی هم دبیر تحریریه محترم گفته بود، قطع بازی‌نما الان کاغذش به سختی پیدا میشه. برای مجله‌ای که قراره تمام رنگی بیاد بیرون پیدا کردن کاغذ با کیفیت مناسب سخته. دلیل حذف شدن فعلی گلاسه هم همینه. دیگه از اجبار کاغذ کاهی اومده که ما هم راضی نیستیم.
در کل من فکر نمی‌کنم بهانه واژه خوبی باشه. چون واقعا یه سری مشکلات برای تمام نشریه‌های کاغذی وجود داره که از تصور من و شما خارجه.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
مسعود جان امکانش هست در آینده مجله دوباره با کاغذ گلاسه چاپ بشه ؟
مهم نیست چقدر طول بکشه فقط میخام بدونم احتمال داره یا نه ؟

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
مجله معلوم نیست اصلا به مرداد برسه یا نه !!!!
میشه فصل نامه !

هر وقت تاریخ انتشار قطعی شد، کاور بر روی وب سایت قرار می گیره
-----------------------

کاغذ گلاسه هم بستگی به چاپخونه داره که به مقدار کافی داشته باشه یا نه. الان سر همین کاغذ کاهی هم مشکل هست دیگه چه بر رسه به کاغذ گلاسه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
مشکل به سادگی "کاغذی" که شما میگی نیست. شما وقتی میری یه دفتر دویست برگ حتی بگیری برای اندازه خاص چند تا مغازه می‌گردی تا پیدا کنی.
همون طور که شماره‌های قبلی هم دبیر تحریریه محترم گفته بود، قطع بازی‌نما الان کاغذش به سختی پیدا میشه. برای مجله‌ای که قراره تمام رنگی بیاد بیرون پیدا کردن کاغذ با کیفیت مناسب سخته. دلیل حذف شدن فعلی گلاسه هم همینه. دیگه از اجبار کاغذ کاهی اومده که ما هم راضی نیستیم.
در کل من فکر نمی‌کنم بهانه واژه خوبی باشه. چون واقعا یه سری مشکلات برای تمام نشریه‌های کاغذی وجود داره که از تصور من و شما خارجه.

بنده هم میدونم بحث کاغذ این قدر بحث ساده ایی نیست ولی اخه یه بار و دو بار نیست که این مشکلات به وجود میاد ، الان یکی دو ساله که با این مشکلات دست به گریبان هستید ، اگه واقعا بحث اندازه مجله مشکل سازه ، خب چرا مسئولین مجله نمیشینن یه جلسه بزارن و به این نتیجه برسن که با توجه به عدم وجود کاغذ این سایزی خب سایز مجله عوض بشه ، این که هر شماره میگید کاغذ این سایزی پیدا نمیشه و با کلی تاخیر مجله چاپ میشه به نظر میرسه که حتی برای مسئولین مجله هم مهم نیست مجله کی بره روی دکه . هر وقت کاغذ پیدا بشه میره برای چاپ حالا چه با یه هفته چه با یک ماه تاخیر .

من واقعا در تعجبم چرا این همه مجله زرد و بیهوده که شاید 90 درصد تیراژشون هر شماره برگشت میخوره دقیقا سر موعد چاپ میشن ، بعد تنها مجله مختص به بازی باید این همه مشکل داشته باشه ؟ این مشکلات کاغذ نباید برای همه باشه ؟ به هر حال امیدوارم مشکلاتتون حل بشه و زودتر به روال عادی برگردید .

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
مسعود جان امکانش هست در آینده مجله دوباره با کاغذ گلاسه چاپ بشه ؟
مهم نیست چقدر طول بکشه فقط میخام بدونم احتمال داره یا نه ؟

خب بچه‌ها قبلا هم گفتن هر وقت بتونن و امکانش باشه روی گلاسه می‌زنن ولی خب مشکلات تا جایی پیش رفته که مجبوریم فعلا کاغذ کاهی رو باهاش کنار بیایم. باز اگه قطع مجله عوض بشه میشه حساب باز کرد روی این موضوع که هر شماره گلاسه داشته باشیم.

بنده هم میدونم بحث کاغذ این قدر بحث ساده ایی نیست ولی اخه یه بار و دو بار نیست که این مشکلات به وجود میاد ، الان یکی دو ساله که با این مشکلات دست به گریبان هستید ، اگه واقعا بحث اندازه مجله مشکل سازه ، خب چرا مسئولین مجله نمیشینن یه جلسه بزارن و به این نتیجه برسن که با توجه به عدم وجود کاغذ این سایزی خب سایز مجله عوض بشه ، این که هر شماره میگید کاغذ این سایزی پیدا نمیشه و با کلی تاخیر مجله چاپ میشه به نظر میرسه که حتی برای مسئولین مجله هم مهم نیست مجله کی بره روی دکه . هر وقت کاغذ پیدا بشه میره برای چاپ حالا چه با یه هفته چه با یک ماه تاخیر .

من واقعا در تعجبم چرا این همه مجله زرد و بیهوده که شاید 90 درصد تیراژشون هر شماره برگشت میخوره دقیقا سر موعد چاپ میشن ، بعد تنها مجله مختص به بازی باید این همه مشکل داشته باشه ؟ این مشکلات کاغذ نباید برای همه باشه ؟ به هر حال امیدوارم مشکلاتتون حل بشه و زودتر به روال عادی برگردید .

خب حالا دیگه وضعیت این طوریه. شما نگاه کن دو تا نشریه دیگه برای چی به این روز در اومدن؟ دنیای بازی و بازی رایانه هم این مشکل رو داشتن یادتون باشه بازی رایانه هم اواخر کلا روی کاهی می‌زد بیرون! عوض کردن قطع هم تصمیم کمی نیست به هر حال چندین ساله به طور متوالی مجله توی این سایز و اندازه میاد بیرون. یه جورایی تبدیل به استاندارد بازی‌نما شده. نمیشه بگیم به این راحتی میشه عوضش کرد چون صفحه بندی هم ممکنه به مشکل بر بخوره! از یه طرف موضوع DVDها هم هست که میگن دوستان هر دفعه مشکل داره هر چند من خودم این مشکلاتو کمتر دیدم. ولی بار اونم در دست اقدامه.

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
مجله شنبه منتشر میشه
این تاریخ، احتمالاً قطعی هست
-------------------------------
شماره جدید پیش نمایش وجود نداره. به خاطر حجم زیاد کارهای E3
مطالب ویژه: نقد Batman: Arkham Knight
نقد Heroes of the storm
بخش بازی های موبایل این شماره هست
مطالب جانبی هم به خودی خود هستن
دقت کنید که این موارد که گفته شد بر اساس لیست کاری ما هست و چون احتمال تغییرات زیاد بوده، تعداد صفحات و الباقی موارد، اشاره نشه بهتره
--------
شرح علت اصلی تاخیرات و چند و چون اون در سرمقاله مجله گفته میشه
در آخر هم بابت تاخیرات عذر خواهی می کنیم. مطمئناً تصمیم هایی برای رفع این مشکلات گرفته خواهد شد تا دیگه از این بیشتر شرمنده شما نشیم

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
اگه واقعا یک سایز خوب برای صفحات مجله انتخاب کنین که تو بازار زیاد باشه, باور کنید هم برای ما بهتره هم شما.

دیگه الان خیلی نباید به فکر کلاس کاری و اینجور چیزا باشیم, به نظرم سر وقت بیرون اومدن مهم تره خصوصا تو این آشفته بازار! الان مطالب E3 کهنه شده. خلاصه رو این موضوع یکم بیشتر فکر کنید شاید از نظرتون منطقی بود.

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
اگه واقعا یک سایز خوب برای صفحات مجله انتخاب کنین که تو بازار زیاد باشه, باور کنید هم برای ما بهتره هم شما.

دیگه الان خیلی نباید به فکر کلاس کاری و اینجور چیزا باشیم, به نظرم سر وقت بیرون اومدن مهم تره خصوصا تو این آشفته بازار! الان مطالب E3 کهنه شده. خلاصه رو این موضوع یکم بیشتر فکر کنید شاید از نظرتون منطقی بود.

مطمئناً برنامه هایی هست برای این که مشکلی پیش نیاد. همونطور، که برای DVD یک سری تصمیمات گرفته شد که احتمالاً برای شماره جدید اعمال شده باشه
این پیشنهاد رو حتماً به وحید یوسفی یا محمد میرزایی عزیز میدم

Stannis

کاربر سایت
Aug 7, 2014
21
نام
سینا
مجله که از همون اول این سایز نبوده! اگه درست یادم باشه از شماره ی ۵۶ به این طرف سایزش بزرگ شد! قبل از اون شماره کوچک تر بود. شاید اگه دوباره به اون سایز برگرده کاغذ راحت تر پیدا بشه!
الان این شماره که قراره بیاد مال تیر ماهه! کاش حداقل یه کاری می کردین که شماره مرداد هم همین ماه بیاد که از شهریور دوباره به روال درست برگرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر