ماهنامه بازی نما

این کنفرانس هاش زیرنویسی چیزی نداره؟:دی
کی میاد آخرش؟:دی
زیر نویس که تو هیچ سایته گیم حتی انگلیسیشم نیست چه برسه به فارسی :d
فردا به امید خدا میتونید تشریف ببرید دکه تهیه فرمایید :d
تـــــشکر :دی

آخرین ویرایش:
این کنفرانس هاش زیرنویسی چیزی نداره؟
کی میاد آخرش؟

زیر نویس که تو هیچ سایته گیم حتی انگلیسیشم نیست چه برسه به فارسی :d
فردا به امید خدا میتونید تشریف ببرید دکه تهیه فرمایید :d

دوستان منظورم رو بد رسوندم . منظورم این بود که قیمتش 4400 هست و همین !
اقا ما صبرمون تموم شد . امروز تهرانپارس نبود که !

من هنوز مجله رو نخریدم ولی......
از یک منبع موثق :d فهمیدم که 114 تریلر به همرا سه تا کنفرانس ها دیسک هاش داراست

نقد L.A.NOIRE اقای هرندی نقد کردن و اولین نقد هم DIRTR 3 هست......

یکی از اعضای فروم همین مجله که توی شهر ری هستن مجله توسط یکی از دوستاشون به دستشون رسیده.
امید است تا پایان امروز تو تهران رویت بشه.:d

آخرین ویرایش:
نه صابر جان منبعم اون نیست قبل از اون من میدونستم ولی اینجا ننوشتم ........اگه یادت باشه اولین خبر های مربوط به بخش های مجله و مشخصاتو من دادم تو این سایت (اون زمان هیچکی نمیدونست تو سایت خوده مجله این شماره چجوریه حتی تاپیکش نزده بودن ).......نمیخوام الکی پز دم ولی بعد از بروبکس مجله و ادمین های سایت من اولین اطلاعاته مجله رو گرفتم و از این به بعد خواهم گرفت میزارم تو این تاپیک تا بروبکسه فنه بازینما حال کنن........در ضمن این منبع یکی از دوستان عزیز من هستند.;)

نه صابر جان منبعم اون نیست قبل از اون من میدونستم ولی اینجا ننوشتم ........اگه یادت باشه اولین خبر های مربوط به بخش های مجله و مشخصاتو من دادم تو این سایت (اون زمان هیچکی نمیدونست تو سایت خوده مجله این شماره چجوریه حتی تاپیکش نزده بودن ).......نمیخوام الکی پز دم ولی بعد از بروبکس مجله و ادمین های سایت من اولین اطلاعاته مجله رو گرفتم و از این به بعد خواهم گرفت میزارم تو این تاپیک تا بروبکسه فنه بازینما حال کنن........در ضمن این منبع یکی از دوستان عزیز من هستند.;)
دم خودت و دوستت گرم :)

خب دوستان من همین یه ربع پیش یعنی 10 صبح رفتم خریدم....... مجله اومده خیلیم فوق العاده است .......هر چه سریعتر تهیه کنید و لذت ببرید

هیچ جایی مثله این مجله نمیتونین کاملترین نقد L.A.NOIRE بخونید ...... تا خودتون نبینید متوجه نمیشید هرندی چه شاهکاری نوشته :x>:d<

بخش E3 هم که محشره ........ ازا ین کاملتر نمیشه نوشت

کیفیت صفحه ارایی و عکس ها پیشرفت شگرفی داشته که واقعا زیبا ست >:d<>:d<:x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or