ماهنامه بازی نما

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
کاملا موافقم دیگه اون بازینمای قبل نیست البته عمده دلیلش رفتن یه سری نویسنده های فوقالعاده حرفه ایه قدیمی و به جاش اومدن 4 تا بی سواده !! لحن مضخرف نویسنده هاشم بماند ... نقداشم خیلی بد شده نقد inFAMOUS2 واقعا چرت بود ...

به شخصه به عنوان یکی از قدیمی ترین خواننده های این مجله باید بگم واقعا دیگه ارزش خرید نداره و مجله BR به شدت سرتره .... فقط اگه مشکل تاخیر بازیرایانه حل شه من خودم دیگه هیچوقت سمت بازینما نمیرم ...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من مثل دوستان از خواننده های قدیمی این مجله نیستم ولی اخرین شماره این مجله رو گرفتم و متاسفانه نکته چندان مثبتی ندیدم تو این نشریه! نثر بکاربرده شده بشدت سخیفه! استفاده از عباراتی مثل: ((امیدوارم قسمت مولتیه بازی طوری نباشه که نوب و غیر نوب بتونن جولان بدن))! ضمنا ادعای بیطرفی در مقاله مقایسه بتلفیلد3 و مدرن وارفر درحالی که نویسنده بشدت سرسپرده به بتلفیلد هست و یه نقد غیرمنصفانه و یک طرفه نوشته توهین به شعور مخاطبه....بنده سه هزارتومن ندادم که بشینم نقد نویسنده هایی رو بخونم که اطلاعاتشون از بازی در حد یه گیمر ساده اس!

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
نمردیم و معنی بی طرفی تو یه نقد فهمیدیم ..... خوب از اول میگفت من طرفدار bf3 هستم دیگه .... چه کاری بود که خودشو مسخره کنه ..... وقتی یه سری آدم بی سواد میان مطلب مینویسن یه سری سودجو هم بدون بررسی اونو چاپ میکنن تهش این میشه که یه مجله خوب تبدیل به یه مجله افتضاح میشه ..... قسمت تام رایدر هم که دیگه تهش بود طرف فقط عکس ها توضیح داده بود که خودمون با نگاه کردن به عکس ها همه مطالبی که نوشته شده بود فهمیدیم ..... از بازی نما فقط یه اسم مونده ............

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
نه اون بازیرایانه ارزش خریدن داره نه این در حال حاضر دو تاشون گندزدن همین bc خودمون عالی تره
آخرین مجله افتضاحی بیش نبود
با نظر اکثر دوستان در مورد اون مقایسه و پیش نمایش ها و نقد ها موافقم
ضعیف ترین شماره ای بود که دیدم

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
نه اون بازیرایانه ارزش خریدن داره نه این در حال حاضر دو تاشون گندزدن همین bc خودمون عالی تره
آخرین مجله افتضاحی بیش نبود
با نظر اکثر دوستان در مورد اون مقایسه و پیش نمایش ها و نقد ها موافقم
ضعیف ترین شماره ای بود که دیدم
سلام دوستان. چطوری سیاوش!
اگه یه ذره با دقت نگاه کنید میبینید که:
1امتحان دانشگاه ها برقرار بود.
2بازی خوبی واسه نقد نبود.اصلا بازی نبود!
3از اون جایی که e3تموم شده بود خبری هم درکار نبود

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
سلام دوستان. چطوری سیاوش!
اگه یه ذره با دقت نگاه کنید میبینید که:
1امتحان دانشگاه ها برقرار بود.
2بازی خوبی واسه نقد نبود.اصلا بازی نبود!
3از اون جایی که e3تموم شده بود خبری هم درکار نبود

سلام صابر ممنون
هیچکدوم ربطی ندارند
پیشنمایش لاید حرفه ای باشه نه که تریلرو بیان برات بازگو کنند که
ربطی هم اصلا به E3 نداره
دانشگاهها چه ربطی دارن
منتقد میاد درسشون نصفه روز میخونه یکم دیگشم میتونه بازی کنه و نقدش کنه ربطی نداره که
مشکل این مجله اینه که منتقد دانشگاهیی و جوون و کم تجربه و جوزده توش زیاد شده جدیدیا متاسفانه
چیزی گه ب.ر خیی کم داره

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
salam barobax
khabaraye dast aval
in akse in shomare
محتویات dvd :

پوستر DmC - محتویات DVD: دموی بازی‌های PES 2012 و Driver: San Francisco. به همراه بازی‌های Limbo, Bastion برای کامپیوتر و کلی بازی iOS و اندروید و تریلرهای نمایش داده شده در نمایشگاه گیمزکام

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
درود.
مجله در کیوسک ها موجود است و الان میتونید تهیه کنید.
سیاوش هم لطف کده و محتوا رو گفته.مجله نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده.
قسمت بازی سازی هم شامل مطالب بدرد بخوری هست.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
از یه چیزه بازی نما که خوشم میاد اینه که تو مطلباش ته ماییه طنز ( مخصوصا برای بازی های در پیتی ) داره که من خیلی باهاش حال میکنم... ای کاش این سبکه نوشتنه نویسند ه هاش ادامه پیداکنه ( ولی یه مدته که کم شده :() .....

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,236
نام
حمید
مجله رو گرفتم . با این که فقط یک نقد داره ولی به طرز کاملا مشخصی از شماره ی قبل بهتره . مخصوصا قسمت ارکید و هیمن طور بخش بازی سازی که مطالبش بهتر شده . اخبارش هم از دفعه ی قبل بهتر بود و پوشش از گیمزکام هم با این که خیلی کم بود ولی در نوع خودش بد نبود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر