مانیتو Lcd خوب برای بازی

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
سلام
می خواستم بدونم یه مانیتور LCD که برای بازی خوب باشه چه مشخصاتی داره؟
اگه میشه چند تا مانیتور 20 اینچ LCD خوب بگید:blushing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اولین ویژگیی که یه مانیتور LCD برای بازی باید داشته باشه کم بودن Response Time (زمان پاسخ) می باشد. از آنجایی که بازی ها دارای فریم های زیاد و سرعت زیاد هستند بنابراین اگر Response Time مانیتور بالا باشه باعث می شه که تصاویر از خودشون جا باقی بزارن و دید بازیکن را خراب کنن. Response Time های مناسب برای بازی باید زیر 8 میلی ثانیه باشه که البته همه LCD ها دارای این ویژگی نیستن و باید حتما دقت شود. مانیتور های 4 و 2 میلی ثانیه هم هستند که قدرت خیلی بالایی دارند.
دومین ویژگی مربوط به Resolution می باشد چون اکثر LCD ها فقط تا 1280x1024 را ساپرت می کنند که این رزولوشن برای یک گیمر حرفه ای زیاد خوب نیست و باید حداقل مانیتور بتونه تا 1600x1200 را به راحتی و با ریفرش ریت خوب جواب بده. البته اگه 20" بخری در این زمینه زیاد مشکال نداری چون LCD های بزرگ اکثر دارای رزولوشن های بالاتری هم هستند.

چنتا از شرکت هایی که بیشتر در زمینه بازی LCD می سازند شامل Dell - Acer - ViewSonic می باشند که دارای LCD های خیلی خوبی برای بازی هستند.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Lich King:
اولین ویژگیی که یه مانیتور LCD برای بازی باید داشته باشه کم بودن Response Time (زمان پاسخ) می باشد. از آنجایی که بازی ها دارای فریم های زیاد و سرعت زیاد هستند بنابراین اگر Response Time مانیتور بالا باشه باعث می شه که تصاویر از خودشون جا باقی بزارن و دید بازیکن را خراب کنن. Response Time های مناسب برای بازی باید زیر 8 میلی ثانیه باشه که البته همه LCD ها دارای این ویژگی نیستن و باید حتما دقت شود. مانیتور های 4 و 2 میلی ثانیه هم هستند که قدرت خیلی بالایی دارند.
دومین ویژگی مربوط به Resolution می باشد چون اکثر LCD ها فقط تا 1280x1024 را ساپرت می کنند که این رزولوشن برای یک گیمر حرفه ای زیاد خوب نیست و باید حداقل مانیتور بتونه تا 1600x1200 را به راحتی و با ریفرش ریت خوب جواب بده. البته اگه 20" بخری در این زمینه زیاد مشکال نداری چون LCD های بزرگ اکثر دارای رزولوشن های بالاتری هم هستند.

چنتا از شرکت هایی که بیشتر در زمینه بازی LCD می سازند شامل Dell - Acer - ViewSonic می باشند که دارای LCD های خیلی خوبی برای بازی هستند.
این سه شرکت در ایران نمایندگیشون چیه؟

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
به این هم یک نگاهی بکن

این یکی از بهترین های دنیا میباشد .

Alienware
Alienware OptX AW2310 23-inch 3D Full HD Widescreen Monitor

Final2_resize.jpg

final-1.jpg

6-28-201012-40-43AM.jpg

آخرین ویرایش:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
جديدا چه عرض كنم ولي مدتي هست كه مانيتورها يي با نام AOC وارد بازار ايران شده اند كه ضمانتنامه گلديران دارن الان يكي از دوستان اين مانيتور پيشنهاد داد،متاسفانه منم اطلاعاتي در مورد اين مانيتور ها وكيفيت وكاراييشون ندارم ميخاستم از شما خواهش كنم هر كي در مورد اين مانيتور ها اطلاعاتي داره بگه.
در ضمن خودم شخصا مانيتور ها LG ya samsung دوست دارم،ولي تو استان ما هر چي گشتم نبود،من يه مانيتور 20 يا 22 اينچ ميخام كه HDMI خور باشه در حد 220 هزار تومان اگه ميتونيد كمكم كنيد!!؟
xbox بي مانيتور شده لطفا سريع جواب بدين،و اگه ممكن تلفن فروشگاه هايي كه ميفروشن رو هم بدين.

با تشكر

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خوب با این وضع و کنسول شما یه انتخاب بیشتر نداری اونم lg w2261vp هستش ، 1080p ساپورت ، سه خروجیه hdmi , vga , dvi و... خلاصه خوراک 360 هستش.:d

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
جديدا چه عرض كنم ولي مدتي هست كه مانيتورها يي با نام AOC وارد بازار ايران شده اند كه ضمانتنامه گلديران دارن الان يكي از دوستان اين مانيتور پيشنهاد داد،متاسفانه منم اطلاعاتي در مورد اين مانيتور ها وكيفيت وكاراييشون ندارم ميخاستم از شما خواهش كنم هر كي در مورد اين مانيتور ها اطلاعاتي داره بگه.
در ضمن خودم شخصا مانيتور ها LG ya samsung دوست دارم،ولي تو استان ما هر چي گشتم نبود،من يه مانيتور 20 يا 22 اينچ ميخام كه HDMI خور باشه در حد 220 هزار تومان اگه ميتونيد كمكم كنيد!!؟
xbox بي مانيتور شده لطفا سريع جواب بدين،و اگه ممكن تلفن فروشگاه هايي كه ميفروشن رو هم بدين.

با تشكر

منم سوال دارم راجب اين ال سي دي aoc . اگه كسي اطلاعي داره پاسخ بده ممنونم .
من فقط ميدونم كه ورودي HDMI دارن و اسپيكر و دوربين و ميكروفن روشون نصبه !

و راجب قسمت دوم سوالتون ، من خودم مانيتور W2261v دارم (LG) كه خيلي ازش راضيم
كنتراست 1 به 20000
داراي ورودي HDMI
1080 پي

تو همين مايه هاي 220-230 هم هست ، اگه 20-30 تومن بيشترم بدي مدل بعديشو ميتوني بگيري كه كنتراستش شده 1 به 50000:x

Amir_ariamehr2003

کاربر سایت
May 16, 2006
32
نام
Amir
والا من قبلا واسه گیم نت aoc گرفتم که عالی بود و حالا واسه خودم هم میخوام بگیرم که بازم راهنمایی شما رو میخوام

سلام دوستان من میخوام یکی از این 3 مانیتور رو انتخاب کنم که هر 3 تاشون از برند AOC هستن
1-
aoc 2436swa
2-
aoc 2236swa
3-
aoc 2230fm

حالا یه موضوعی من میخوام از مانیتور هم بعنوان مانیتور کامپیوتر استفاده کنم و هم یه جورایی مثل تلویزیون که رسیور استرانگ رو بهش وصل کنم که کامپوننت رو ساپورت میکنه
مشکلم 2 تاست
یکی اینکه تبدیلی واسه کامپوننت به اچدی تو شیراز پیدا میشه یا که نه؟؟؟
و دوم اینکه فرض رو میگیریم که پیدا شد میخوام بدونم که میشه یه جورایی مثل سوییچ باشه که هی نخوام کابل کیس رو در بیارم و رسیور رو بزنم و برعکس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر