مامان بابا، من iPad می خوام!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
موسسه Nielsen در میان مردم تحقیقاتی را انجام داده است که iPad در بین کودکان 6 تا 12 سال بیشترین محبوبیت را داراست.

طبق این تحقیقات کودکان در این رده سنی ارزو دارند تا در تعطیلات کریسمس یک دستگاه الکتریکی از شرکت Apple هدیه بگیرند که دلیل این موضوع افزایش محبوبیت شرکت Apple و علاقه مند بودن انها به داشتن دستگاه الکتریکی و بازی با سیستم عامل IOS می باشد.

• 48% علاقه دارند iPad با اندازه کامل داشته باشند -- این میزان سال گذشته 44% بود -- و 36% هم علاقه به iPad Mini دارند.
  • محبوبیت iPod Touch در بین انها 36% و محبوبیت iPhone نیز 33% است.
  • Wii u از نینتندو با 39% محبوب ترین کنسول خانگی مخصوص بازی در بین انهاست.
  • در بین کنسول های دستی DS از خانواده نینتندو با 29% محبوب ترین است.
  • البته یک چهارم انها گفته اند که کنسول با کیفیت بالا مثل PS3 , X360 می خواهند!

در رده سنی 13 سال و بزرگتر بیشتر علاقه مند به تبلت و کامپیوتر های بزرگ ( خانگی ) هستند.

• از هر 5 نفر یک نفر علاقه مند به داشتن iPad ( سال گذشته 24% بود ) کامپیوتر یا هر تبلت دیگری است.
  • انها تقریبا فهمیده اند که iPad تنها تبلت دنیا نیست برای همین Kindle Fire از امازون و سری Galaxy سامسونگ از دیگر تبلت های محبوب انهاست.
  • دلیل علاقه مندی به تبلت های دیگر شرکت ها، کاهش محبوبیت iPad بین انها نسبت به سال 2011 است.
  • همچنین Wii U, iPhone و تلویزیون مجهز به اینترنت از دیگر دستگاه های مورد علاقه ان ها هستند.

منبع:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
به راحتی میشه نتیجه گرفت محصولات اپل فقط جنبه ی سرگرمی دارن و به هیچ دردی جز سرگرم کردن کودکان نمیخورن ! :d خدایی وقتی Surface Pro بیاد دیگه فقط کودکان زیر 5 سال میرن Ipad بخرن ...
خیلی دوست دارم استدلال شما برای اینکه محصولات اپل فقط جنبه ی سرگرمی دارن و مال بچه هان ولی Surface مال بزرگ سال هاست رو بدونم.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خیلی دوست دارم استدلال شما برای اینکه محصولات اپل فقط جنبه ی سرگرمی دارن و مال بچه هان ولی Surface مال بزرگ سال هاست رو بدونم.

Yakuza Rage .... :D

( اگر برنده بشی جایزـت محفوظه تو گروه برادری بهت میگم :D )

-

من اگر باشم یه لپ تاپ Allien Ware دوست دارم :D !

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
خواهشاً این بحث های خاله زنکی رو (سونی VS. مایکروسافت) در حد همون کنسول نگه دارین و ربطش ندین به چیزای دیگه.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
به راحتی میشه نتیجه گرفت محصولات اپل فقط جنبه ی سرگرمی دارن و به هیچ دردی جز سرگرم کردن کودکان نمیخورن ! :d خدایی وقتی Surface Pro بیاد دیگه فقط کودکان زیر 5 سال میرن Ipad بخرن ...
عارف تو كه anti apple نبودي!!!نميدونم شايدم بودي!:d
ولي حرفتو هيچ رقمه قبول ندارم و نتيجه گيريت متعجبم كرد!:d
جديدا تعجب ميكنم اين شكلي :d ميشم!
كجاش واسه بچه هاس بابا!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
به هر حال اینم یه روش خیلی خوب برای تبلیغات هست ! :D
هر سال نزدیک کریسمس آمار میدن که بچه ها محصولات Apple میخوان ، پدر و مادرها هم پیش خودشون میگن پس فرزند دلبند ما هم iPad , iPhone و ... میخواد ولی چون مظلومه چیزی نمیگه و ما با خرید یه iPad غافلگیرش میکنیم ! :D خیلی قشنگ تعداد iPad های فرزندان دلبند میره بالا و بعد سایر دلبندان هم دست هم سن و سال های خودشون می بینن و سال بعد نوبت اونا هست ! :D

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
احتمالاً مامان باباها همه اینطوری باشن

QXled.jpg

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
چه غلطا !! ما 9-8 ساله بودیم از این چیزا میگفتیم یه سیلی نصیبمون میشد :|

اووووووو باید چیکار میکردیم "معدل 20 ،شاگرد ممتاز و ..." تا یه میکرو بندازن جلومون :|:d

آره بابا تازه بعد معدل 20 و شاگرد اولی بهمون میگفتن تابستونو که رفتی سر کار با دستمزد یک ماه اولت میتونی بری پلی استیشن یا دوچرخه قسطی بخری!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر