ماریو یک تبه کار است (به همراه اثبات)

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
ماریو یک تبهکار است (به همراه اثبات)

mario-is-evil-20100330112410390.jpg

در اینجا میخواهیم ثابت کنیم ماریو یک بدذات شروره.

مسلما شما دربرابر این حرف موضع میگرید. "نه، غیرممکنه!" اما با خواندن این مقاله که با تحقیق گردآوری شده شما هم متقاعد خواهید شد.

شما متوجه می شوید در تمام این مدت سرزمین قارچ ها برپایه ترویج رنج و وحشت بر مردم خود استوار بوده.

قبل از هر چیز باید به یک سوال اساسی پاسخ داده شود!

mario-is-evil-20100330112414140.jpg

واقعا... اون دیگه از کجا پیداش شد؟!

چرا به سرزمین قارچ ها آمده؟!

فامیلی اش چیست؟!

اولین بار او به اسم Jumpman (مرد پرشی) در دانکی کونگ 1981 دیده شد. و بعدها اسم خود را به "ماریو" تغییر دارد. مردمی از سرزمین پارس هم هستند که او را Mushroom Eater صدا میزنند. و... دیگه ما چیز زیادی در مورد هویتش نمیدونیم!

برخی از شایعات حاکی از آن است مادر-پدر اون هر دو سیبیل داشته اند.

mario-is-evil-20100330112413515.jpg

اما این عکس ها دلیل محکمی برای اثبات خود ارائه نکرده اند.

یک انسان پاک از بروکلین. این چهره ای است که یک سری فیلم و شوهای تلویزیونی بی ربط میخواهند از ماریو ارائه دهند! اما ما بر همه آنها خط بطلان می کشیم.

mario-is-evil-20100330112359203.jpg

منبع ما برای اینکار Super Mario World 2: Yoshi's Island است. در این بازی "یوشی" سعی میکنید ماریو بچه و لوئیچی بچه (برادر تنی و همدست همیشگی ماریو!) را به خانه پیش پدر و مادرشان ببرد. در پایان یک جمله نمایش داده میشود که همه چیز را پیچیده میکند:

"برادران ماریو در در سرزمین قارچ ها متولد شدند."

شاید آنها بعدا به بروکلین رفته اند یا اصلا در آنجا نبوده اند. اگر به ما باشد کاملا مسجل است که هردوی آنها در سرزمین قارچها متولد و بزرگ شده اند.

mario-is-evil-20100330112401874.jpg

mario-is-evil-20100330112403078.jpg

mario-is-evil-20100330112404390.jpg

اما یک لحظه صبر کنید: چرا آنها نام های ایتالیایی دارند؟؟

خب. احتمالا پدرومادر ایتالیایی آنها به سرزمین قارچها مهاجرت کرده باشند. پاسپورت های آنها که خیلی عجیب است.

mario-is-evil-20100330112407671.jpg

mario-is-evil-20100330112401281.jpg

این تصوری است که همه ما از ماریو داریم. او همیشه با مشتش (در ابتدا همه فکر میکردند با کله اش) آجرها را خورد میکند.

اما با نگاه انداختن به یادداشت راهنمای Super Mario Bros ترس و وحشت آغاز میشود.

mario-is-evil-20100330112406109.jpg

"مردم آرام و دوست داشتنی سرزمین قارچها به سنگ ها و آجرها تبدیل شدند..."

می بینید؟! می بینید تمام این سال ها موقع بازی کردن ماریو چکار داشتید میکردید؟!

پسر! مردم قارچی همشون آجرن!! ما تمام این مدت داشتیم قتل عامشون میکردیم!!

این مارو یاد چرت و پرتای Silent Hillـی میندازه. ماریو در ماموریتش داره مردم رو قتل میکنه تا نجاتشون بده!
هرچقدر در این جستچوش پیش میره مردم کمتر زنده باقی میمونن!

میدونستید تنها کسی که مایل بود میلیون ها از مردمشو به کشتن بده تا کشورشو نجات بده کی بود؟!

mario-is-evil-20100330112400031.jpg

بر طبق یادداشت فقط پرنسس میتونه مردم رو نجات بده. و فقط وقتی که شما از دست Bowser آزادش کردید میتونه مردمو به حالت عادی برگردونه. منم یبار وقتی بچه بودم تو باغچه سهوا یه کرم خاکی رو از وسط نصف کردم. اما ماریو فرق میکنه. اون میدونسته داره چیکار میکنه. اون یه غریبه تازه رسیده از بروکلین نیست! اون تو سرزمین قارچی بزرگ شده. اون میدونه تمام این آجرها خود مردم هستند و سکه هایی که برای خودش جمع میکنه روح اوناست! اون به قتل های زنجیره ایش آگاهه.

نگاه کنید این عوضی چه لبخند ملیحی موقع ارتکاب جنایتش به لب داره!

mario-is-evil-20100330112403640.jpg

شاید اون آجر همسایه ای بوده که زیاد پشت ماریو حرف میزده یا اون یکی مغازه داری بوده که به جای بقیه پول ماریو بهش آدامس شیک میداده. ما نمیدونیم.

ما فقط مطمئنیم ماریو یه کشنده بی همه چیزه که میخواد پرنسسی رو آزاد کنه که حتی نمیخواد مردمشو نجات بده! چطوری؟! الان میگم.

بعد از اینکه ماریو Bowser نهایی رو شکست میده -- مرگی که ما هیچوقت نمی بینیم! -- پرنسس ماریو رو می فرسته از اول همه اینا رو یبار دیگه انجام بده!!

mario-is-evil-20100330112402437.jpg

بعدش ما چند خدمت کارو می بینیم که میان میرقصن و شادی میکنن. چرا نکنن؟! میدونن اگه از این دیکتاتور روانی اطاعت نکنن چی سرشون میاد.

پرنسس این ماشین کشتارش 'ماریو' رو بارها و بارها به سرزمینش می فرسته تا هربار ف*ت*یش نجات بیمارگونه خودشو ارضا کنه.

برای همین هربار هم چندتا گارد و مانع در سر راه می چینه و اسمشو جادوی سیاه میذاره. مسلما همه کاره یه سرزمین میتونه همچین کاری کنه. واقعا دلم برای اون برده هایی که زیر چکمه های ماریو له میشن میسوزه!

برای اثبات همدستی ماریو، لوئیجی و پرنسس با Bowser میشه به بازیها و خوشگذرونی هایی که باهم دارن یه نگاهی انداخت! تنیس، گلف، Kart-Racing. بعضی وقتا حتی باهم مشت بازی هم میکنن.

mario-is-evil-20100330112410999.jpg

و این داستان بارها و بارها و بارها طی این 30 سال تکرار شده و میشه.
.
.
.
:d
.

2487e8950121.jpg

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یک پشنهاد
یک بخش تحت عنوان طنز در حیطه گیم ایجاد بشه تا کاربر جکوار بتونن فعالیت ـشون رو اونجا ادامه بدن
این طوری نه اسپم میشه نه مشکل دیگه پیش نمیاد ...

• Like
Reactions: ehsanservat

Demoniac

کاربر سایت
May 25, 2011
79
نام
بهنام
الان کجای این متن اسپم به حساب میومد یا ایجاد مشکل میکرد ؟!!!!:-/
یه نفر هم که کار مفید میکنه ، بدون هیچ چشم داشتی ، اینجوری استقبال می کنید ؟!
( راستی عکس ها ف+ی_لترن )
ممنون از زحمتی که کشیدی ...

• Like

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
تبه کار چیه اینا قاتلن، جانی هستن
یادمه خودم یک سری دیدم پرنسس پیچ رو توی یک کوچه خلوت خفت کردن پولاشو دزدین
مسئولین عزیز خواهشن به شکایت مردم رسیدگی کنن از دست این جانی ها خلاص بشیم :|

• Like

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
عکسا وا نمیشن درستش کن
الان این سرزمیت قارچ کجاست دقیقا :d؟
نینتندو هر سال با این ماریوهاش پدر ادمو درمیاره
بهترین خاطره ماریو تو میکرو بود اصلا یه دنیا بود بهترین بازی میکرو فقط به خاطرش میکرو خریده ام

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بهترین خاطره ماریو تو میکرو بود اصلا یه دنیا بود بهترین بازی میکرو فقط به خاطرش میکرو خریده ام
من 6 سالم بود که ماریو رو تجربه کردم.انقدر موقع بازی بهم فشار میومد که ... یه بار نمیدونم چیکار کرده بودم که اژدها تبدیل به ابر شد(فکر کنم).بعد با عجله رفتم که برای مادرم تعریف کنم ولی انقدر عصبی بودم که نتونستم حرف بزنم.لکنت گرفته بودم و اخرشم هیچی نگفتم :| فکر کنم بازیش 18+ بود:-?

• Like

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
شما برو فعلا فرق بین مطلب جدی با مطلب طنز رو تمرین کن بعد بیا جوابتو میدم. :d

یعنی این شوخی هست کلا ؟! :d والله بعضی نوشته خیلی جدی و تاریک و ترسناک بود که بخواد به شوخی بخوره ! :d

البته بعد از باب شدن مزخرفات - شیطان پرستی کردن تمام فیلمها و بازیها توسط یه سری .... دیگه پارانوید شدیم ما ! :d

• Like

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
پرنسس این ماشین کشتارش 'ماریو' رو بارها و بارها به سرزمینش می فرسته تا هربار ف*ت*یش نجات بیمارگونه خودشو ارضا کنه.
این تیکه عالی بود :d

در کل طنز جالبی بود ، اگه خودت نوشتی منتظر کارای بعدیت هستیم :)>-

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر