اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
دارد به تاریخ می پیوندد =)) =))
میاد .تاریخ همون 2022 هست و احتمالا چون 300 میلیون میخواد سونی امسال میاد.
باید دید قبل مایلز مورالز نیکسز میاد، یا بعدش.
فعلا tlou part1 هم تاریخ soon زدن ولی پورت کننده اون مشخص نیست، معلوم نیست دادنش به کی.
پورتها زیاده و مجبورن به استودیوهای مختلف بدن و خود سونی و استودیوهاش قبلا نشون دادن ، توان اینکارو ندارن و نیکسز هم کوچولو هست

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
فعلا tlou part1 هم تاریخ soon زدن ولی پورت کننده اون مشخص نیست، معلوم نیست دادنش به کی.
پورتها زیاده و مجبورن به استودیوهای مختلف بدن و خود سونی و استودیوهاش قبلا نشون دادن ، توان اینکارو ندارن و نیکسز هم کوچولو هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
یه بلادبورن کافیه. ملت دارن حنجره خودشونو پاره میکنن اما کو گوش شنوا :))
همچین خبری هم نیست. دمون سولز مگه نیومد، بعد یکسال 1.4 میلیون فروخت.
SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT TO ACQUIRE BLUEPOINT GAMES
حالا یه الدن اومد و بالا فروخته و گر نه فروش سولز ژانر خیلی بالا نبوده، احتمالا ریمیک میده ولی به هیچ وجه انتظار فروش عجیب غریب نداشته باشید.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
حالا یه الدن اومد و بالا فروخته و گر نه فروش سولز ژانر خیلی بالا نبوده، احتمالا ریمیک میده ولی به هیچ وجه انتظار فروش عجیب غریب نداشته باشید.
بلادبوردن بیشتر به همون الدن رینگ نزدیکه از نظر محبوبیت و همه گیری، قطعا فروشش خیلی بیشتر از دیمن سولز میشه اگه بیاد
اون آمار دیمن سولز هم برای یه کنسوله که به سختی گیر میومد طی یکسال

• Like
  • Cool
Reactions: Taha75 and PsychoX

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
اشتباه نکن. استایل بلادبورن خیلی خاص بود و با سری دارک سولز فاصله داشت واسه همین خیلی طالب داره. قطعا به الدن رینگ نمیرسه ولی تو فروش جزو تاپ سلر های سونی رو PC میشه (بنظر من از گاد و اسپایدی هم بیشتر میفروشه) . یه نکته دیگه هم هست. replayability بازیای فرام سافت و سولزلایک هم دلیل فروش بیشترش میشه.
دیمن سولز هم با 4 سال فاصله بعد DS3 اومد که خب بازار واسش فراهم شده بود و جزو اولین بازی های "نسل بعد" بود. ریمیک اولین بازی سری بود معلومه فروش خوبی میکنه ولی بازم به بلادبورن نمیرسه مخصوصا الان که ER هستش از همه نظر غیر گرافیک بازی کامل تریه. من نه فن بلادبورنم نه کلا از استایل بازی خوشم میاد ولی جوی رو دارم به عنوان شخص سوم میبینم که پتانسیل بالایی داره (خود سونی هم میدونه ولی به هر دلیلی فعلا اقدامی نکرده) . Demake بلادبورن رو PC ترکوند. قطعا خودش فروش خوبی میکنه.

• Cool
Reactions: Taha75

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
اشتباه نکن. استایل بلادبورن خیلی خاص بود و با سری دارک سولز فاصله داشت واسه همین خیلی طالب داره. قطعا به الدن رینگ نمیرسه ولی تو فروش جزو تاپ سلر های سونی رو PC میشه (بنظر من از گاد و اسپایدی هم بیشتر میفروشه) . یه نکته دیگه هم هست. replayability بازیای فرام سافت و سولزلایک هم دلیل فروش بیشترش میشه.
دیمن سولز هم با 4 سال فاصله بعد DS3 اومد که خب بازار واسش فراهم شده بود و جزو اولین بازی های "نسل بعد" بود. ریمیک اولین بازی سری بود معلومه فروش خوبی میکنه ولی بازم به بلادبورن نمیرسه مخصوصا الان که ER هستش از همه نظر غیر گرافیک بازی کامل تریه. من نه فن بلادبورنم نه کلا از استایل بازی خوشم میاد ولی جوی رو دارم به عنوان شخص سوم میبینم که پتانسیل بالایی داره (خود سونی هم میدونه ولی به هر دلیلی فعلا اقدامی نکرده) . Demake بلادبورن رو PC ترکوند. قطعا خودش فروش خوبی میکنه.
خود بلادبورن رو، سونی بعد 2 میلیون دیگه آمار نداد ولی آمار سایر بازیها رو هی آپدیت میکرد.
اینکه از گاد و اسپایدر بیشتر میفروشه، گاد و اسپایدر ماله نسل قبلن و بعد چند سال عرضه pc گرفتن و عنوان روز نیستن و اگه بلادبورنی ریمیکی گرفت و با فاصله چند سال عرضه شد و تونست بهتر بفروشه، اون قبوله.

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
خود بلادبورن رو، سونی بعد 2 میلیون دیگه آمار نداد ولی آمار سایر بازیها رو هی آپدیت میکرد.
اینکه از گاد و اسپایدر بیشتر میفروشه، گاد و اسپایدر ماله نسل قبلن و بعد چند سال عرضه pc گرفتن و عنوان روز نیستن و اگه بلادبورنی ریمیکی گرفت و با فاصله چند سال عرضه شد و تونست بهتر بفروشه، اون قبوله.
شاید حرفم غیر منطقی باشه چون بدون اعداد و ارقام دارم نظر میدم ولی همچنان معتقدم BB بدون حتی ریمستر (با قیمت منطقی) میتونه بهتر از Gow و Spiderman رو استیم بفروشه ولی اون فاکتور قیمت مهمه همونطوری که تو فروش بازیای قبلی خودشو نشون داد.
یه نکته دیگه هم هست اینه که الان فنای سری سولز به لطف ER خیلی بیشتر شدن. من خیلی تو کامیونیتی میبینم بعد از ER رفتن سمت سکیرو و سری دارک سولز. همین یه دلیل دیگه میشه واسه فروش خوبش (مخصوصا الان که بازار داغه واسه سولزلایک)
نمونه ش اینه که الان اکثر فن بیس lies of p بازی رو یه جایگزین واسه BB میبینن بخاطر شباهتشون چون قطعا کمبودش هست تو این بازار هست.

• Like
Reactions: rahyarpaul

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها

سال ۲۰۲۲ فقط سه ماه ازش مانده و اینا برای آنچارتد که زده بودند Early هنوز که هنوزه تاریخ ندادند ! یک مشکل ریشه ای در پورتش رخ داده که آیرون گلکسی زیرش تخم سه زرده گذاشته .

در ماه های پیش رو و باقی مانده از سال ۲۰۲۲ احتمال آمدن لست برای کامپیوتر خیلی بیشتره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
شاید حرفم غیر منطقی باشه چون بدون اعداد و ارقام دارم نظر میدم ولی همچنان معتقدم BB بدون حتی ریمستر (با قیمت منطقی) میتونه بهتر از Gow و Spiderman رو استیم بفروشه ولی اون فاکتور قیمت مهمه همونطوری که تو فروش بازیای قبلی خودشو نشون داد.
یه نکته دیگه هم هست اینه که الان فنای سری سولز به لطف ER خیلی بیشتر شدن. من خیلی تو کامیونیتی میبینم بعد از ER رفتن سمت سکیرو و سری دارک سولز. همین یه دلیل دیگه میشه واسه فروش خوبش (مخصوصا الان که بازار داغه واسه سولزلایک)
نمونه ش اینه که الان اکثر فن بیس lies of p بازی رو یه جایگزین واسه BB میبینن بخاطر شباهتشون چون قطعا کمبودش هست تو این بازار هست.
شاید من منظورمو بد میرسونم. بزار اینجوری بگم. سونی نمیگه بلادبورن رو pc بیشتر فروخته یا اسپایدر.چون بلادبورن میخواد با فاصله کوتاه از کنسول عرضه بشه و گیمه روز محسوب میشه اگه ریمیک بشه ولی اسپایدر با دو سال فاصله عرضه شده گاد با چهار سال
تو اونجا سونی، میبینه مجموع هزینه کلی اسپایدر مال کنسول سونی و پورت pc چقدر بوده و چقدر درآورده و سود کرده
برا بلادبورن هم همینو میبینه، تفکیک نمیکنه و وقتی چراغ سبز میگیره که ببینه میتوننه مجموع رو خوب در بیاره یا نه، نه صرفا pc.
و گاد بد نفروخته، تو دو ماه یک میلیون فروخته رو pcیا هورایزن 2.4 میلیون فروخته،که این فقط هزینه یه پورت رو همراه داشته و
آماری نیست که بگی میتونه بلادبورن راحت ازش عبور کنه و وقتی به فروش کنسولی بازی اضافه کنی، میبینی فروش یه رقم خیلی بالایی میشه
احتمالا میگی که بلادبورنم برای ps5 میسازه و بعد پورت میشه، درسته. ولی بلادبورن رو کنسول در سطح اینها میفروشه. نسخه اصلیش، آمارش اینو نمیگه
_________
در مورد قیمتم خیلی خوش بین هستی، سونی ریترنال رو هم 70 تایی به احتمال 99.9999 درصد میده، اسپایدر من رو بدون مایلز مورالز 60 تایی داد،بازیهای ماله 3-4 سال پیش رو 50 تایی.

به نظر من آنچارتد سه ماه اول ۲۰۲۳ میاد . احتمال آمدن لست یک برای کامپیوتر در سه ماه آخر ۲۰۲۲ خیلی بیشتره .

سال ۲۰۲۲ فقط سه ماه ازش مانده و اینا برای آنچارتد که زده بودند Early هنوز که هنوزه تاریخ ندادند ! یک مشکل ریشه ای در پورتش رخ داده که آیرون گلکسی زیرش تخم سه زرده گذاشته .

در ماه های پیش رو و باقی مانده از سال ۲۰۲۲ احتمال آمدن لست برای کامپیوتر خیلی بیشتره
بعیده که با این فاصله کوتاه لست بیاد و خود سایت سونی هم تاریخ لست رو به soon بسنده کرده و آنچارتد رو تاریخ 2022 زده.
PlayStation Games for PC | PlayStation
2022-09-07_14-05-35.jpg

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
چرا تاریخ بازی لست روی کامپیوتر رو نمی دهند ؟ گفته بودند در فاصله کوتاه از نسخه کنسول عرضه خواهد شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
چرا تاریخ بازی لست روی کامپیوتر رو نمی دهند ؟ گفته بودند در فاصله کوتاه از نسخه کنسول عرضه خواهد شد
کوتاه برا آنچارتد شد یه سال، اینور سال منتظر نباش. ماه دیگه آنچارتده، نوامبر مایلز مورالز، دسامبر کسی چیزی نمیده، برا اواخر ژانویه بدن خوب دادن.
تازه از آنچارتد کلی اطلاعات داشتیم کی پورتش میکنه، اینکه اصلا مشخص نیست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر