لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
vm

دوست عزیز بازی دوم مجانی هست برای پلاس این ماه؟

- - -ویرایش - - -

دوستان من به یک مشکل برخوردم. gta رو که اجرا میکنم از دیشب میگه باید آپدیت بشه وقتی میزنم آپدیت بشه گیر میکه....نه اجازه اجرای بازی رو میده (Start Without Update) و نه آپدیت میشه.تا حالا کسی به این مشکل برخود کرده؟
لطفا راهنمایی کنید.

راستی دوستان بالاخره تونستم یک بازی رو روی سه کنسول فعال کنم بعد به فنا دادن PES روی GTA بالاخره موفق شدم.همونطور که قبلا گفتم اگر تونستم این کار رو انجام بدم حاضرم به هر کی خواست توضیح بدم چکار کنه.واقعا با این روش بازیها ارزون تموم میشه حتی با خرید پلاس میشه گفت بازیها زیر 40 برای هر نفر در میاد.این نکته رو هم اضافه کنم که اکثرا سایتا سهوی یا عمدی نا مفهوم توضیح دادن و شاید هم چون از روی فایل لاتین ترجمه کردن نکاتی رو نتونستن منتقل کنن.
خلاصه در خدمتیم.

بلی دوست عزیز شما او اپدیت دو پاک کنید بعد ۱ بار نت رو قطع کنید!بعد بزنید اجرا بشه!اجرا که شد!بیایید بیرون و نت رو فعال کنید و اپدیت رو دوباره نصب کنید
در مورد قضیه دوم هم تا psn card ارزون گیرمون نیدا قیمتها همینه فوقش بین ۳ نفر شیر میشه
برای خرید هایی هم که با پلاس انجام میشه درست تخفیف خوبی داره اما یک موقع پلاس اکانت نبود!لیسانس بازی هم کلا غیر فعال میشه تا برقراری پلاس روی اکانت که تقریبا هیچ کسی حاظر نمیشه این کار رو بکنه
به غیر این هم تو سایتها چیزی نیست
موفق باشید

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
کسی لینک بازی out last رو داره؟
ممنون میشم لینکاشو بزاره.

دوست عزیز تو پستهای اول رو نگا کنید هست

تا الان که من دارم مینویسم 3 دسامبر هنوز از KILLZONE خبری نیست !

فکر میکنم فیک باشه !
دوست عزیز اوومد لطفا لینکاش رو بزار ما هم داونلوود کنیم

Last edited by a moderator:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوست عزیز بازی دوم مجانی هست برای پلاس این ماه؟

بله این بازی برای اعضای پلاس آمریکا و اروپا رایگان هستش

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام
برای GTA همون آپدیت 1.04 که 1.05 گیگ کافیه یا باید همه آپدیت ها رو از اول دانلود کنم؟ بازی فردا می رسه دستم، می خوام امشب دانلود کنم آپدیتشو. ممنون می شم جواب بدین.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
سلام
برای GTA همون آپدیت 1.04 که 1.05 گیگ کافیه یا باید همه آپدیت ها رو از اول دانلود کنم؟ بازی فردا می رسه دستم، می خوام امشب دانلود کنم آپدیتشو. ممنون می شم جواب بدین.

دوست عزیز چرا عجله؟واسه جی تی ای اخرین اپدیت ۱.۴ اما بزارید برسه بعد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
از دوستی که بازی های پلاس آمریکا را گذاشتند ممنونم فقط میشه یک نفر زحمت بکشه و کیلزون رو برای اکانت ژاپن بده؟

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
لطفا لینک پچ 3 اساسین یونیتی را بگذارید

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
از دوستی که بازی های پلاس آمریکا را گذاشتند ممنونم فقط میشه یک نفر زحمت بکشه و کیلزون رو برای اکانت ژاپن بده؟

منم شدی ن دنبالشم

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189

منم شدی ن دنبالشم

[LTR]

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوست عزیز مال خود سونی هست و با سرعت ۱مگ دارم داونلود میکنم!!!!

مخابرات دارم و سرعت دانلودم زیر 132 نمیاد ولی نمیدونم چرا اکثرا تو این سرور سرعت بین 60 تا 80 هست و بعضی وقت ها بین 20 تا 30:-/

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
مخابرات دارم و سرعت دانلودم زیر 132 نمیاد ولی نمیدونم چرا اکثرا تو این سرور سرعت بین 60 تا 80 هست و بعضی وقت ها بین 20 تا 30:-/

شما با ۱۳۰ میخوایی ۳۰ گیگ داونلود کنی؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر