لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Telitex

کاربر سایت
Jan 25, 2013
27
نام
amir
سلام
لینک
Drive Club
Dying Light
NBA 2K15
UFC
The Last of us
رومیخواستم

meysam3

کاربر سایت
Jan 10, 2009
6
سلام خسته نباشید به دوستان عزیز یه سوال داشتم دیتای بازیهای دیجیتال به Region اکانتی که رو دستگاه تعریف میشه بستگی داره یا به Region دستگاه بستگی داره
من الانه یه دستگاه Region 1 دارم می تونم دیتای بازی Region 2 روش بریزم اگه اکانتم Region 2 باشه یا حتما باید دیتای بازی Region 1 بریزم به خاطر Region 1 بودن دستگاه
با تشکر

amh777

کاربر سایت
Feb 15, 2015
5
سلام خسته نباشید به دوستان عزیز یه سوال داشتم دیتای بازیهای دیجیتال به Region اکانتی که رو دستگاه تعریف میشه بستگی داره یا به Region دستگاه بستگی داره
من الانه یه دستگاه Region 1 دارم می تونم دیتای بازی Region 2 روش بریزم اگه اکانتم Region 2 باشه یا حتما باید دیتای بازی Region 1 بریزم به خاطر Region 1 بودن دستگاه
با تشکر
اکانت مهمه

pejmAn001

کاربر سایت
Sep 18, 2009
213
نام
پژمان
دوستا من تاپیک جدیدی باز کردم و تمام لینکهایی که دوستان زحمت کشیدن و قرار دادن رو توی اون تاپیک توی پسن اول قرار دادم که دوستان بتونن راحتتر به بازی مورد نظرشون دسترسی داشته باشن
تاپیک رو مطالعه کنید متوجه موضوع خواهید شد
http://forum.bazicenter.com/thread95313/

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان لينك اپديت بتل 4 ريجن 2 UK رو كسي نداره ؟

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان چرا سرعت دانلودم نصف میشه با دانلود منجرم دانلود میکنم ولی چیزای دیگه غیر از پلیستیشن استور تا اخرین سرعت دانلود میکنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام دوستان چرا سرعت دانلودم نصف میشه با دانلود منجرم دانلود میکنم ولی چیزای دیگه غیر از پلیستیشن استور تا اخرین سرعت دانلود میکنه
توی IDM وارد بخش Options و بعدش بخش Connection که بشی، یه گزینه داره به نام Default max. conn. number که عددش رو روی 1 بیاری احتمالاً درست میشه.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
Valiant Hearts: The Great War - Region 1

پارت 1 (1.18 گیگ)

OlliOlli2 - Region 1

پارت 1 (132 مگ)

Oddworld: New ‘n’ Tasty - Region 1

پارت 1 (4 گیگ)

پارت 2 (464 مگ)

آخرین آپدیت بازی تا تاریخ 2015/3/3 (2.5 گیگ)

Counterspy - Region 1

پارت 1 (1.3 گیگ)

آخرین آپدیت بازی تا تاریخ 2015/3/3 (1.2 گیگ)

آخرین آپدیت بازی The Evil Within تا تاریخ 2015/3/3

پارت 1 (4 گیگ)

پارت 2 (330 مگ)

آخرین آپدیت بازی Loadout تا تاریخ 2015/3/3

پارت 1 (1.7 گیگ)

آخرین ویرایش:

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
اقا یه نفر لینک اپدیت جدید بتل ریجن 2 رو بزاره!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان لينك اپديت بتل 4 ريجن 2 UK رو كسي نداره ؟

اقا یه نفر لینک اپدیت جدید بتل ریجن 2 رو بزاره!

اخرش هم خودم رفتم گرفتم و گذاشتم :|

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...dr=82.178.158.41&downloadType=ob&product=0184

3.111 گيگ ناقابل :|:d

توی IDM وارد بخش Options و بعدش بخش Connection که بشی، یه گزینه داره به نام Default max. conn. number که عددش رو روی 1 بیاری احتمالاً درست میشه.

اين به خاطر اينه كه سرور هاي سوني تشخيص ميدن شما به كدوم سرور راحتتر وصل ميشي بعد لينك رو از سرور هاي مختلف در كشورهاي متفاوت بهت ميده
روي يه سري لينك ها 16 كانكشن بهتر جواب ميده ولي بقيه 2 يا خصوصا" 4 بهتره 1 ديگه كم مي كنه سرعت رو البته باز بستگي به نت ات هم داره

arsalan311

کاربر سایت
Apr 26, 2014
9
سلام دوستان کسی هست تو اصفهان دیتا بازی دستینی رو داشته باشه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
اگر روشی که دوستان گفتن درست نشد و سرعت دانلودت فرقی نکرد بهترین کار اینه که فایلت رو تو در سرور های ایران آپ کنی! میتونی از سایت mul استفاده کنی! و با بالاترین سرعت ممکن دانلود کنی...

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
اخرش هم خودم رفتم گرفتم و گذاشتم :|

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...dr=82.178.158.41&downloadType=ob&product=0184

3.111 گيگ ناقابل :|:d

اين به خاطر اينه كه سرور هاي سوني تشخيص ميدن شما به كدوم سرور راحتتر وصل ميشي بعد لينك رو از سرور هاي مختلف در كشورهاي متفاوت بهت ميده
روي يه سري لينك ها 16 كانكشن بهتر جواب ميده ولي بقيه 2 يا خصوصا" 4 بهتره 1 ديگه كم مي كنه سرعت رو البته باز بستگي به نت ات هم داره

دیشب خودم رفته بودم گرفته بودم بعدش زدم بره برای دانلود دیدم حجمش رو زده 3 مگابایت:| و ساعت یک نصفه شب بود و خانواده خوابیده بودن دیگه نمیشد بگیرم! لینکش اینطوری بود

http://ic.0516278d.0d4b96.gs2.sonyc...006-CUSA00049_00-BATTLEFIELD40000-A0118-V0100-DP.pkg

بعدش اینقدر باهاش ور رفتم و با لینک های اپدیت های دیگه مقایسه کردم دیدم این یه DP- اضافه داره:d برش داشتم درست شد;;):d البته شک داشتم که درسته یا نه برای همین لینک رو نذاشتم:d در هر صورت ممنون!:x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر