لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
دوست عزیز توی همون فایل pdf که دوست خوبمون امیر آماده کردند هست.

من یک ماهی هست دست به ps4 نزدم به خاطر امتحانا.الانم میترسم روشن کنم تا لینک هارو بتونم در بیارم.روشن کنم رفت تا 5 ساعت بازی می کنم از درس و مشق میوفتم.

ممنون بابت راهنمایی و همچنین از دوست عزیزی که فایل pdf رو گذاشته.

فقط الان برای last اخرین مپ dlc04 و اپدیت 106 هست دیگه؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
من یک ماهی هست دست به ps4 نزدم به خاطر امتحانا.الانم میترسم روشن کنم تا لینک هارو بتونم در بیارم.روشن کنم رفت تا 5 ساعت بازی می کنم از درس و مشق میوفتم.

ممنون بابت راهنمایی و همچنین از دوست عزیزی که فایل pdf رو گذاشته.

فقط الان برای last اخرین مپ dlc04 و اپدیت 106 هست دیگه؟
بله درسته.

faceoff98

کاربر سایت
Jul 31, 2014
39
امیر جان far cry به 1.04 و gta به 1.06 اپدیت شده.اگه برات امکانش هست لینک این دوتارو هم تو فایل pdf بذار.دوستان اگه کسی داره لینک این 2تارو ممنون میشم share کنه

ویرایش : دوستان لینک اپدیت 1.04 farcry رو پیدا کردم .اگه کسی قبلا گذاشته پوزش می طلبم

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...IpAddr=2.16.9.16&downloadType=ob&product=0184

آخرین ویرایش:

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
امیر جان far cry به 1.04 و gta به 1.06 اپدیت شده.اگه برات امکانش هست لینک این دوتارو هم تو فایل pdf بذار.دوستان اگه کسی داره لینک این 2تارو ممنون میشم share کنه

ویرایش : دوستان لینک اپدیت 1.04 farcry رو پیدا کردم .اگه کسی قبلا گذاشته پوزش می طلبم

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...IpAddr=2.16.9.16&downloadType=ob&product=0184
چشم توی نسخه بعد میزارمشون ما از نظر خودم زیاد نیابد روی فایلهای آپدیت توی فایل پی دی اف حساب کرد چون آپدیت ها تند تند میان و ممکنه نسخه آپدیت توی فایل نسخه تاریخ گذشته باشه بهتره فایل پی دی اف مرجع خود بازی ها باشه نه فایلهای آپدیتشون

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
دوستان آخرین آپدیت درایو کلاب A0108-V0100 هستش؟
اگر جدیدتر هستش لینکشو میزاره یه نفر؟

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
تشکر از دوست عزیزمون بابت قرار دادن لینک های DLC
یه نکته ای رو واجب دیدم بگم که دوستان DLC رو اشتباه دانلود نکنن
- برای اجرا شدن DLC باید ریجن دیسک و اکانت PSN تون و DLC که دانلود میکنید همه یکی باشه
برای مثال : اگر دیسک بازی تون ریجن 2 باشه باید DLC ریجن 2 رو دانلود کنید و از همه مهمتر ریجن اکانت PSN تون هم ریجن 2 باشه
یا اگر بازی تون ریجن 1 باشه DLC که دانلود میکنید و اکانتتون هم باید 1 باشن
(در غیر اینصورت DLC رو نمیتونید بازی کنید) موفق باشید

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
با تشکر!
رجیون یک هستش دیگه؟؟؟؟

بله ببخشید من حواسم نبود از حرف اولش که زده UP باید بفهمید ریجن 1 هست
این برای ریجن 1 هست و اگر ریجن دو شو لینکشو بگیرید اولش EP هست معمولا
موفق باشید.

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام دوستان یه سوال داشتم خدمتتون
من مثلا یه بازی می خوام دانلود کنم لینکش رو از اینجا می گیرم دانلود می کنم بعد از طریق نرم افزار منتقل باید کنم به کنسول الان اینجا سوال هست که من این باز رو که دانلود کردم تو لیست دانلود کنسولم نیست باید چجوری بیارمش ؟برای بازی هایی که آدرس دانلود نمیده ps4

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
سلام...کسی لینک دستینی به همراه اپدیت رو نداره؟؟؟ آخرین آپدیت؟؟ (توی فایل پی دی اف چک کردم نبود)

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
تشکر از دوست عزیزمون بابت قرار دادن لینک های DLC
یه نکته ای رو واجب دیدم بگم که دوستان DLC رو اشتباه دانلود نکنن
- برای اجرا شدن DLC باید ریجن دیسک و اکانت PSN تون و DLC که دانلود میکنید همه یکی باشه
برای مثال : اگر دیسک بازی تون ریجن 2 باشه باید DLC ریجن 2 رو دانلود کنید و از همه مهمتر ریجن اکانت PSN تون هم ریجن 2 باشه
یا اگر بازی تون ریجن 1 باشه DLC که دانلود میکنید و اکانتتون هم باید 1 باشن
(در غیر اینصورت DLC رو نمیتونید بازی کنید) موفق باشید

خیلی ممنون داداش بابت راهنماییت.

البته میشه یه اکانت psn مطابق با ریجن بازی ساخت و بعد اون اکانت رو پریمری کرد اون موقع میشه تو هر اکانت دیگه‌ PSN که تو پلی استیشن هست DLC بازی رو فعال کرد. (اینایی که گفتم رو خودم انجام دادم یعنی DLC یه بازی ریجن 3 رو واسه اکانت ریجن 1 فعال کردم)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر