لیســـت بازیهــــای دارای قفـل امنیتــی AP 25

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
سلام!

من دیروز داشبورد رو برای بازی Homefront آپدیت کردم اما بعدش که Fable III رو گذاشتم ( که در داشبورد قبلی اجرا می شد ) دیگه اجرا نشد!!! ( پیغام visit website داد ) ولی dead space مثل قبل اجرا شد...

اگه می دونستم هرگز برای این بازی چرت اینکارو نمی کردم!! لطفا راهنمایی کنید.

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
بازی های جدید هیچ کدوم قفل امنیتی نداره :
Yoostar2 Kinect
Crysis 2
Lego Star Wars III
MotoGP 10-11
Warriors Legends Of Troy
Top Spin 4
Stoked Big Air Edition
HomeFront
Dragon Age II
اینها همه خودم تست کردم هیچ کدوم AP25 ندارند.
موفق باشید.

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
بازی های جدید هیچ کدوم قفل امنیتی نداره :
Yoostar2 Kinect
Crysis 2
Lego Star Wars III
MotoGP 10-11
Warriors Legends Of Troy
Top Spin 4
Stoked Big Air Edition
HomeFront
Dragon Age II
اینها همه خودم تست کردم هیچ کدوم AP25 ندارند.
موفق باشید.

يعني به آپديت Lt و يا آپديت داشبورد نيازي نيست؟ با همون شرايط قديم ميشه بازي كرد؟

تو خود ديسك بازي (crysis 2) گزينه ي آپديت داشبورد كه نداره؟

ممنون...

dani25

کاربر سایت
Dec 17, 2008
1
یه سوال
به قفل ap 25 نیاز نداره یعنی lt+ نمیخواد؟
این جمله درسته؟
میخوام یکی ارتباط ap 25 و lt+ رو واسه من روشن کنه،یعنی lt+ واسه حل مشکل ap 25 اومد یا کلا برای بازیهای جدید باید lt+ داشت؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
سلام!

من دیروز داشبورد رو برای بازی Homefront آپدیت کردم اما بعدش که Fable III رو گذاشتم ( که در داشبورد قبلی اجرا می شد ) دیگه اجرا نشد!!! ( پیغام visit website داد ) ولی dead space مثل قبل اجرا شد...

اگه می دونستم هرگز برای این بازی چرت اینکارو نمی کردم!! لطفا راهنمایی کنید.
شما اگه از روشِ سه-آپدیت Fable III رو اجرا میکردی و الان داشبورد رو به آخرین ورژن آپدیت کردی، دیگه هیچ چاره ای نداری جز آپدیت به LT+. اگه قبلاً LT+ کردی و باز Fable III اجرا نمیشه، بازیت AP2.5 Patch نداره که باید از دیسک ایمیج بگیری و با Abgx360 پچ کنی و بعد رایت کنی یا باید نسخه ی پچ شده رو بخری دوباره.
يعني به آپديت Lt و يا آپديت داشبورد نيازي نيست؟ با همون شرايط قديم ميشه بازي كرد؟

تو خود ديسك بازي (crysis 2) گزينه ي آپديت داشبورد كه نداره؟

ممنون...
برا بازی هایی که AP2.5 نیستن به LT+ نیازی نیست. ولی تا داشبوردت آپدیت نباشه، نمیتونی بازیهای جدید (مثلِ Crysis 2) رو بازی کنی. یعنی داشبورد حتماً باید آپدیت بشه.
یه سوال
به قفل ap 25 نیاز نداره یعنی lt+ نمیخواد؟
این جمله درسته؟
میخوام یکی ارتباط ap 25 و lt+ رو واسه من روشن کنه،یعنی lt+ واسه حل مشکل ap 25 اومد یا کلا برای بازیهای جدید باید lt+ داشت؟
اگه بازی ای قفلِ AP2.5 نداشته باشه، یعنی با LT هم اجرا میشه. ولی اگه داشته باشه، فقط با LT+. چند تا بازی AP2.5 رو هم میشه با یه روشِ پیچیده بدونِ LT+ (:D) اجرا کرد.
درسته. LT+ هم برا حلِ مشکلاتِ AP2.5 و هم برا امنیتِ بیشتر تو Xbox Live اومد.

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
بازی های جدید رو کسی تست کرده ؟

[FONT=&quot]Alien Breed Trilogy[/FONT]​
[FONT=&quot]Serious Sam HD First And Second Encounter[/FONT]​
[FONT=&quot]Mayhem[/FONT]​
[FONT=&quot]Need for Speed Shift 2: Unleashed[/FONT]​
[FONT=&quot]WWE All Stars[/FONT]​
[FONT=&quot]Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters[/FONT]​
[FONT=&quot]Lego Star Wars III: The Clone Wars[/FONT]​

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان سلام خیلی وقت بود که از دنیایه بازی دور بودم چندتا سوال داشتم
من کنسولم lt+ نریختم روش از همون سه روش قدیمی ا÷دیتش کردم و بازیایکه قفل ap2.5 اجرا میکردم الان میخواستم یسری بازی بگیرم میخوا م ببینم این قفل دارن یا نه crysis2,need for speed shift2,fight night این بازی هارو کسی تست کرده ببینه قفله امنیتی دارن یا نه ممنون

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
دوستان سلام خیلی وقت بود که از دنیایه بازی دور بودم چندتا سوال داشتم
من کنسولم lt+ نریختم روش از همون سه روش قدیمی ا÷دیتش کردم و بازیایکه قفل ap2.5 اجرا میکردم الان میخواستم یسری بازی بگیرم میخوا م ببینم این قفل دارن یا نه crysis2,need for speed shift2,fight night این بازی هارو کسی تست کرده ببینه قفله امنیتی دارن یا نه ممنون
هیچکدوم Ap ندارن ولی توجه داشته باش اگه بازی های جدید رو بزاری آپدیت داشبورد میکنه ودیگه نمیتونی بازی های AP دار رو بازی کنی

• Like
Reactions: navid_x360

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دیگه این قفل دموده شد یعنی مشکلش حل شد الان دیگه مشکل xgd3 بود که اونم به لطف lt2 حل شد شما ناید نگران این قفل باشی؟ شاید فریمورتون قدیمیه؟
هر سری microsoft یک معما در بازی های معروف قرار میده که راه حالش بچه های ceva4 و دیگران پیدا میکنند
به غیر از همون 6 تا بازی دیگه ap 2.5 تو بازی دیگه ای نبود

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
با سلام. من یه دستگاه اسلیم جدید گرفتم که از اول روش lt2+ بود و بعد از اینکه یه بازی جدید گذاشتم ورژن داشبورد به2.0.13599.0 آپدیت شد. و دیگه بازی های Call of duty اجرا نمی شن و میگه this disc is not supported. اما مثلا halo reach اجرا میشه. می خواستم بدونم یعنی اینکه دیسکهای بازی های COD پچ نشدن درسته ؟! و باید اونها رو با abgx پچ کنم ؟! باتشکر

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
با سلام. من یه دستگاه اسلیم جدید گرفتم که از اول روش lt2+ بود و بعد از اینکه یه بازی جدید گذاشتم ورژن داشبورد به2.0.13599.0 آپدیت شد. و دیگه بازی های Call of duty اجرا نمی شن و میگه this disc is not supported. اما مثلا halo reach اجرا میشه. می خواستم بدونم یعنی اینکه دیسکهای بازی های COD پچ نشدن درسته ؟! و باید اونها رو با abgx پچ کنم ؟! باتشکر

آره دیگه باید بدی Call of رو پچش کنن برات . چون Halo reach درسته .

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
آره دیگه باید بدی Call of رو پچش کنن برات . چون Halo reach درسته .
ممنون از جوابت. فقط یه سئوال دیگه اینکه: حالا که من این call of duty پچ نشده رو تو دستگاه گذاشتم و ارور this disc is not supported رو گرفتم، دستگاهم فلگ شده ؟! اگه فلگ شده باشه کاری می تونم بکنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر