لیست بازی‌های سونی در New York Comic Con

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
20120620thelastofus.jpg

مراسم New York Comic Con هفته دیگر برگزار می‌شود. سونی عناوین قابل بازی زیادی را برای این مراسم تدارک دیده است.

عناوین انحصاری زیر در این مراسم قابل بازی خواهند بود:

PlayStation All-Stars Battle Royale
God of War: Ascension
LittleBigPlanet Karting
The Last of Us

بازیدیدکنندگان این مراسم می‌توانند این بازی‌های بزرگ را قبل از عرضه آن‌ها امتحان کنند.

برای اطلاعات بیشتر از این نسخه‌های آزمایشی به سایت US PS Blog سر بزنید.

همچنین سونی حضور بازی Samurai & Dragons، عنوان F2P سگا برای PSVita را در این مراسم تأیید کرد. علاوه بر این عنوان، بازی‌های دیگری برای Vita نیز در این نمایشگاه حضور دارند:

Nico Nico
PlayStation All Stars: Battle Royale
Ragnarok Odessey
Soul Sacrifice
Rocketbirds
Assassin’s Creed 3: Liberation
Need For Speed: Most Wanted
Persona 4 Golden
LEGO Lord of The Rings
Sly Cooper: Thieves in Time
!When Vikings Attack
Guacamelee

New York Comic Con از 11 تا 14 اکتبر برگزار می‌شود.

منبع

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تقریبا هیچ کدومش انحصاری و خفن نیست:|
خدا بگم سونیو چیکار کنه گند زد یه شاهکار تکنیکی به نام ویتا:((

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
کم کم باید فاتحه ویتا رو خوند، البته خیلی ها که از قبل 40 اشم گرفتن اما هر روز سونی یک بیانیه می ده و امیدواری میده اما در عمل هیچ!!!!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بله واقعا ساپورت سونی بد هستش
اتفاقا از دوران PSP بهتره.
این بازیا مختص ویتا هست و این خیلی عالیه. زمان PSP همه ی بازی ها معمولا پورت بازی های PS2 بودن.

تقریبا هیچ کدومش انحصاری و خفن نیست:|
خدا بگم سونیو چیکار کنه گند زد یه شاهکار تکنیکی به نام ویتا:((

رفیق شما Soul Sacrifice رو ببین به ویتا سجده میکنی :d خیلی شاخه.

تازه
Assassin’s Creed 3: Liberation و Need For Speed: Most Wanted هم هستن. (با اینکه من خودم خوشم نمیاد ولی فک کنم هم معروف باشن هم خفن)

دلیل فروش کم ویتا هم بیشتر به خاطر تبلت ها و اسمارت فون ها هست و به نظرم سیاست سونی برای ویتا نسبت به PSP خیلی بهتره.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نوشته شده توسط K o j i m a;2269214. رفیق شما Soul Sacrifice رو ببین به ویتا سجده میکنی :d خیلی شاخه. تازه [RIGHT:
Assassin’s Creed 3: Liberation و Need For Speed: Most Wanted هم هستن. (با اینکه من خودم خوشم نمیاد ولی فک کنم هم معروف باشن هم خفن)

دلیل فروش کم ویتا هم بیشتر به خاطر تبلت ها و اسمارت فون ها هست و به نظرم سیاست سونی برای ویتا نسبت به PSP خیلی بهتره.
[/RIGHT]

هیچ وقت 1 بازی تضمین برای موفقیت یک کنسول نیست شما خودت بهتر میدونی و ثابت شده سونی تو این نسل تمرکز خودش رو روی بازیهای انحصاری که همش از طرف خودش بود گذاشت این باعث شد کمپانیهای دیگه رو فراموش کنه...!!الان ساپورتش خیلی ضعیفه مثلا آوردن بازیهای psp یا ps1 روی کنسوله با قدرتی مثل ویتا کاره درستی هست..؟؟یا عوض این کار 2 3 تا بازی درست درمون واسه ویتا از طرف کمپانیهای دیگه داشته باشه و نظر کمپانیهای دیگه رو جلب کنه..؟؟؟چند وقت پیش هم رئیس سونی از ساپورت نشدن کنسولش توسط کمپانیهای دیگه ناله میکرد..!!!خوب به نظر شما اینا همش از ضعف بد مدیریت نیست..؟؟کنسوله با قدرتی مثل ویتا نباید عنوانهاش همین چنتا باشه اونم با مقایسه با رقیب خودش.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اتفاقا از نظر من Sony اینبار خیلی داره در مورد کنسول دستی ـش بهتر عمل میکنه! والا تا اونجایی که من یادمه PSP کلا چند تا بازی شاخ بیشتر نداشت. بازی های 3rd Party ـش هم به جز چند تا بازی خوبش بقیه مفت نمی ارزیدن! الان سونی واسه سال اول VITA خیلی خوب داره عمل میکنه!
NFS Most Wanted که خوده Citerion Games می سازه.
AC: 3L که از عکس ها و تریلر هاش معلومه چه بازی خفنیه!
Soul Sacrifice که میتونه جایگزین خوبی برای Monster Hunter باشه.
LBP که اصلا نیاز به توضیح نداره!
Mortal Kombat که امتیازاش در حد نسخه کنسولی شد و محتوای خیلی باحالی بهش اضافه شده بود.
Tearaway که خود MM داره میسازش و هرکی تریلرش رو ببینه دیونش میشه.
Persona 4 و Playstation All Stars و Gravity Rush و Killzone و Rayman Origins و SoundShape و MGS HD Collection و Uncharted! بازم بگم؟ :D
عمرا PSP تو سال اولش عنوان های خفنی مثل این رو داشته باشه. Trophy و سیستم Onlineـش که میشه گفت خیلی از قابلیت های Xbox Live رو داره دیگه بماند. Playstation Mobile Suite هم که واسش اومد از این به بعد هر هفته شاهد عرضه خیلی از بازی ها و برنامه های Android روی ویتا هستیم.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
والا این سونی که ما دیدیم نه تبلیغی میکنه واسه ویتا نه چند تا بازی انحصاری شاخ میسازه.فاتحه ی این کنسولو خوده سونی داره با سیاست های اشتباهش میخونه.وگرنه من خودم عاشق ویتا هستم!وقتی فهمیدم که Monster Hunter رو بیخیال شده,بیشتر بازی های لانچش(از جمله Resistance)افتضاح بودن و متای بالای 80 نداشتن,کاملا از سونی دلسرد شدم.وقتی تو لانچ کنسول بازی های aaa نداره کنسول(کنسولی که میخواد بیاد به بازار باید تو تاریخ لانچ بازی های AAA زیاد داشته باشه و تبلیغاتشم واقعا زیاد باشه)دیگه بقیه عمر کنسول...
البته هنوز وقت هست.امیدوارم ویتا شکست نخوره

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
اگه بازی های رزیدنت اویل (حالا هر نسخه) منتهی کلاسیک براش عرضه بشه همه میخرن. حتی اگه این Revelation رو براش پورت کنن. بازی های GOD OF WAR و چند بازی پلتفرمر جدید مثل کراش که بازی LBP و Sly COoper هم تیپش هست. و 100 درصد عنوان جدیدی از Uncharted و همچنین بازی Bioshock بیاد دیگه لیستش کامل میشه. البته من دارم و خیل ازش راضی ام.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
والا این سونی که ما دیدیم نه تبلیغی میکنه واسه ویتا نه چند تا بازی انحصاری شاخ میسازه.فاتحه ی این کنسولو خوده سونی داره با سیاست های اشتباهش میخونه.وگرنه من خودم عاشق ویتا هستم!وقتی فهمیدم که Monster Hunter رو بیخیال شده,بیشتر بازی های لانچش(از جمله Resistance)افتضاح بودن و متای بالای 80 نداشتن,کاملا از سونی دلسرد شدم.وقتی تو لانچ کنسول بازی های aaa نداره کنسول(کنسولی که میخواد بیاد به بازار باید تو تاریخ لانچ بازی های AAA زیاد داشته باشه و تبلیغاتشم واقعا زیاد باشه)دیگه بقیه عمر کنسول...
البته هنوز وقت هست.امیدوارم ویتا شکست نخوره
جالبه که معروف ترین بازی این کنسول تا الان آنچارتد بوده بعد شما میگی بازی aaa نداره8-|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew

علاوه بر این عنوان، بازی‌های دیگری برای Vita نیز در این نمایشگاه حضور دارند:

Need For Speed: Most Wanted

چه جالب برای PS Vita میاد NFS MW >:d< ایول

راستی یه سوال _ ACIII ( خود AC III نه Lib ... ) برای PS Vita میاد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر