لیست بازیهای XBOX 360 تا سال 2010

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
jeff hardy جان نمی خوام بگم goew3 نمیاد اما این کاور به نظر نمیاد که خیلی واقعی باشه. زیاد کاراکترها جور در نمیان و از طرفی فیگورها هم خیلی شبیه به نسخه های قبله! :)

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا

TBA 2009
Half-Life 2: Episode Three [rumored]
Valve
Shooter

سلام میشه بیشتر در مورد Half life بگید. واقعا میخواد بیاد یا VALVE دو باره همرو گزاشته سر کار:cheesygri

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یعنی گیرز آف وار 3 تا حد کاور هم پیش رفته و ما نمی دونستیم!(البته به نظر خودم هم کاور فیکه!ولی وقتی IGN بازی را تایید کرده یعنی میاد!)می گم اگه قراره سال دیگه بیاد,چرا ازش تو E3 خبری نبود؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان مثل اینکه این Geow 3 خیلی شما رو جذب کرده ... :biggrin1:
خب اپیک گیمز یک تاریخ درپیت از خودش تفت داده و ign هم نوشته ولی قطعا تاخیر میخوره و تا سال 2011 میره ولی بدونید :
دیر و زود داره ، سوخت و ساز نداره ... :biggrin1:

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
سلام میخواستم بدونم توی 2 ماه اینده یه بازی شبیه به جیمز باند (آخرین نسخه اش منظورمه)که با اسلحه باشی عرضه نمیشه؟
اخه توی لیست چیزی پیدا نکردم
فقط مارو بی جواب نزارین ممنون

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام میخواستم بدونم توی 2 ماه اینده یه بازی شبیه به جیمز باند (آخرین نسخه اش منظورمه)که با اسلحه باشی عرضه نمیشه؟
اخه توی لیست چیزی پیدا نکردم
فقط مارو بی جواب نزارین ممنون
دوست عزیز اونایی که نوشته SHOOTER همون FPS یا همون با اسلحه بودن به قول شمایه ... :biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اینقدر بازی تو October میاد که شک دارم حتی بتونم نصفش رو انجام بدم !!.
بابا بازم قنيمته ، خداييش بايد بريم شکر گذار باشيم ، هميشه هروقت بحث اینجور چيزا ميشه ، ياده اون بچه خارجی ها ميوفتم که ميرن دمه ويترين مغازه و با پول مثلا يک ماهشون ، بهترين بازی رو که دوست دارن گلچين ميکنن از بين 100 تا بازی که دوست دارن (!) و ميخرن! ، واقعا دلم براشون ميسوزه ، بعد مثلا خود من ، بعد از يک ماه ، يک ليست از بازيهايی که دوست دارم رو تهيه کردم شده 15 تا ، همشو يکجا ميخرم 40 تومن :D
خيلی دلم براشون ميسوزه .
به قول شمایه ... :biggrin1:

مشهدی بودنتو ثابت کردی :D جيگرتو :love: خيلی خوشت دروم :D

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بابا بازم قنيمته ، خداييش بايد بريم شکر گذار باشيم ، هميشه هروقت بحث اینجور چيزا ميشه ، ياده اون بچه خارجی ها ميوفتم که ميرن دمه ويترين مغازه و با پول مثلا يک ماهشون ، بهترين بازی رو که دوست دارن گلچين ميکنن از بين 100 تا بازی که دوست دارن (!) و ميخرن! ، واقعا دلم براشون ميسوزه ، بعد مثلا خود من ، بعد از يک ماه ، يک ليست از بازيهايی که دوست دارم رو تهيه کردم شده 15 تا ، همشو يکجا ميخرم 40 تومن :D
خيلی دلم براشون ميسوزه .

دلت واسه کدوم خارجیا میسوزه؟ افغانیا؟:biggrin1:
نکنه فک کردی تو اروپا و آمریکا هم بچه ها روزی 1000 تومن پول تو جیبی میگیرن؟

دلت واسه من بسوزه که وقتی بازیای خوبه ps3 میان همون حالتی میشم که گفتی

ولی خدا پدره مایکروسافت و بندازه وسطه بهشت ، که اگر نبود این دستگاهه 360
و کپی خور نمیشد باید گیمر بودن رو تو این نسل دیگه میبوسیدیم و آویزون میکردیم:biggrin1:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ولی خدا پدره مایکروسافت و بندازه وسطه بهشت ، که اگر نبود این دستگاهه 360
و کپی خور نمیشد باید گیمر بودن رو تو این نسل دیگه میبوسیدیم و آویزون میکردیم:biggrin1: __________________
با اینکه داريم از بحث تاپيک خارج ميشيم اما : (پارتيم کلفته ، تاپيک ماله مشهدياست :D )
من هروقت فکر آيندرو ميکنم تنم ميلرزه ! فکر کن نسل بعد 100% مايکروسافت هم يک کاری مثل سونی ميکنه که کنسولش کپی خور نشه ، ديگه بدبختيم، فقط ميتونيم اميدوار باشيم که هکر های نابغه بشينن شب و روز روش کار کنن تا بتونن راهی پيدا کنن!! خدا کمک کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر