ليگ بازي سنتر در Euro 2008

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دوستان خونسردي خودتون رو جفظ كنيد.پيش مياد ديگه;)
اگه كسي كه اينوايت كرده قطع بشه بازي 3-0 ميشه (فكز كنم):cheesygri;)

فقط به خاطر شما آقا سجاد :cheesygri:blushing:
به هر حال خود دوستانی که در لیگ هستند از تمام کم و کیف کار خبر دارند و منم از همشون متشکرم :love::love::love::love:
نسبتا بازی های زیادی انجام شده منم چند بازی انجام دادم ، بهتره دوباره یه آپدیتی انجام بدید و نتایج جدید و جدول رو بنویسید .
راستی هنوز 2 جای خالی هست !!! دوستان مشتاق زودتر ثبت نام کنند . :cool:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
آقا من اعتراض دارم :evil::evil::evil::evil: من میخوام دیگه مسابقه برگزار نکنم :evil::evil::evil:
اعراضم در مورد این هست که من بازی رو که برده بودم و تمام شده بود وقتی منوی اخر بازی اومد گیر کرد و درست نشد و من 3 بر صفر بازده شدم :sick::sick: خب این هیچی دیشب ( دوشنبه ) با آقای امیر بازی کردم ( بازی دوم ) در حالی که بازی 0-0 بود از طرف ایوشن بازی متوقف شد و بعدش ظاهرا دیسکانکت شدن چون از بازی خود به خود اومد بیرون ، و بازی تمام نشد ، جالبش اینجاست که نتایج رو که نگاه میکردم نتیجه بازی رو نوشته بود 0-0 !!!!!!! :eek::eek: بازی که یه طرفه قطع شده و تموم نشده مگه نباید 3-0 بشه !! ؟؟؟؟؟
یکی به من توضیح بده :-":-":-"
خطاب به آقای Amir Xwarrior ( اگه درست نوشته باشم )
تو PM لایو هم بهت گفتم ، کوفتت بشه اون امتیازی که از بردن من گرفتی ، از ... شانس آوردی که بردی ، خدایی حداقل باید 5 تا ( 5 تا هم کمه 6 تا ) :mad: میخوردی ...
اون 3 تا گلی هم که پست سر هم به من زدی ، من اون موقع دچار افت سرعت و Lag شدید شده بودم و هیچ کاری نمیتونستم بکنم :evil::evil::evil::evil::evil::evil:
ممکنه جمله من بد بوده باشه و ناراحت و عصبی شده باشید ، عذرخواهی میکنم ولی واقعیت رو گفتم :-":-":-"
دیگه از دوستان تقاضا می کنم سوء استفاده نکنند.در ضمن ایمان جان نتیجه 0-0 بود و شما طلب کارید؟!!!!!! اگر شما جلو بودید درسته ولی 0-0 بود.
..................................
در ضمن تمامی دوستانی که خیلی بازیشون خوبه و می گن من خوش شانسم تقاضا می کنم خارج لیگ بازی کامل و بدون مشکل برگزار کنند تا بفهمند که 120000 هزار score EA کم نیست.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
دیگه از دوستان تقاضا می کنم سوء استفاده نکنند.در ضمن ایمان جان نتیجه 0-0 بود و شما طلب کارید؟!!!!!! اگر شما جلو بودید درسته ولی 0-0 بود.
.

من اصلا مایل به ادامه بحث نیستم و حوصله ندارم با شما بحث کنم ولی باید بگم چه ربطی داره این حرف شما ؟؟؟ چون 0-0 بود باید 0-0 تموم بشه !!؟؟ قانون قانتونه و باید اجرا بشه !! ولی چون به قول علی دایی اینجا ایرانه این قانون در مورد شما اجرا نشده !!!! البته بار دوم دیگه نتونستی فرار کنی و 3-0 شد :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
به هر حال حرف شما منطقی نیست :-":-":-" ولی دیگه بازی انجام شد و تموم شد رفت ، هر 3 بازیمون هم که انجام شد ، پس بیخیال :-":-":-"

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
فقط به خاطر شما آقا سجاد :cheesygri:blushing:
به هر حال خود دوستانی که در لیگ هستند از تمام کم و کیف کار خبر دارند و منم از همشون متشکرم :love::love::love::love:
نسبتا بازی های زیادی انجام شده منم چند بازی انجام دادم ، بهتره دوباره یه آپدیتی انجام بدید و نتایج جدید و جدول رو بنویسید .
راستی هنوز 2 جای خالی هست !!! دوستان مشتاق زودتر ثبت نام کنند . :cool:
من سجاد نيستم رضام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر