ليگ آنلاين فيفا 07 ! (استفاده از تكنيك مولتي پلير ! )

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
به نظر من گرافیک ربطی به بازی آنلاین نداره.(به فریمش)
اون سرعت 2 کامپیوتر است که ربط داره.(سرعت اتصال اونا)
در ضمن دو کامپیوتر میخوان یه سری اطلاعات راجع به مکان بازیکنا و توپ برای هم بفرستن نه چیز دیگه ای.;)

ولي من به شكل تجربي هم ديدم كه اگه Low بازي كنيم ... سرعتش خيلي بيشتره ! حالا ديگه نميدونم !

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
اگه ممکنه در مورد این دستگاه نویز گیر بیشتر توضیح بده

دستگاه كه نميشه گفت ! يه قطعه هست ... مثل سه راهي ! تقريبا"
سه تا جاي سوكت داره .. يكي كه از پريز مياد .... يكي ميره واسه اي دي اس ال ... و يكي كه مياد واسه دايل آپ و تلفن !
اگه اونو سر راه سيم تلفن يا دايل آپ بزاريم ... نويز رو ميگيره و ...
قيمتش هم 4-5 تومن بيشتر نيست !

مشكل من كه اينجوري حل شد !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Level of Details رو که اگر بخواهید روی DialUp بازی کنید حتما" باید روی Low بزارید تا سرعت بازی پایین نیاید و به بلای افت فریم فاحش ! دچار نشوید.
من قبلا" هم با یکی از رفقای تهرانی ام FIFA 2006 World Cup رو آنلاین از طریق DU بازی کردم.واقعا" تجربه ی بی نظیری بود.البته ما IP همدیگر رو Join می کردیم برای بازی کردن...
من هم شرکت می کنم.ببینم چند نفر رو میتونم لوله کنم و چند نفر منو می پیچونند !
اگر ممکن است تاریخ ثبت نام را تا دو هفته ی دیگر تمدید کنید.هنوز خیلی ها از بچه های سایت که FIFA باز هستند از برگزاری چنین مسابقاتی خبر ندارند.در ثانی اینهمه بانک هامون تاریخ قرعه کشی رو تمدید می کنند یک ماه تا یک سال ! چرا ما نکنیم !؟ خود من فعلا" در مسافرت هستم و تا یک هفته دیگر به PC خودم دسترسی دارم.چند نفری هم هستند که الان ازشون خبر ندارم.فکر کنم دو تا وحید و یک علیرضا داشتیم که سال پیش اینجا بودند ولی الان نمی دونم کجا هستند...

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا میگم تو خود بازی وقتی میری تو مولتی پلیر یه ای پی خود بازی اون بالا برات نوشته ایا به اون ای پی میشه اعتماد کرد (برای دادن به طرف و انلاین بازی کردن) یا ای پی کامپیوتر رو باید از جای دیگه در بیاریم

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اقا میگم تو خود بازی وقتی میری تو مولتی پلیر یه ای پی خود بازی اون بالا برات نوشته ایا به اون ای پی میشه اعتماد کرد (برای دادن به طرف و انلاین بازی کردن) یا ای پی کامپیوتر رو باید از جای دیگه در بیاریم

من و رفيقم كه همون IP رو كه مي گوييد Join مي كرديم و مي رفتيم براي بازي...
هر بار كه بري توي بازي اين IP تغيير مي كند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

يادم رفت بگويم ، من معمولا" اين تيمها رو برميدارم :
رئال مادريد-والنسيا-آرسنال-اي.سي ميلان
فرانسه-ايتاليا-اسپانيا

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
يكي ديگه از بازيهاي من و hemat_gamer عزيز :
آرژانتين من هستم !

4mwg8bn.gif

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
Level of Details رو که اگر بخواهید روی DialUp بازی کنید حتما" باید روی Low بزارید تا سرعت بازی پایین نیاید و به بلای افت فریم فاحش ! دچار نشوید.
من قبلا" هم با یکی از رفقای تهرانی ام FIFA 2006 World Cup رو آنلاین از طریق DU بازی کردم.واقعا" تجربه ی بی نظیری بود.البته ما IP همدیگر رو Join می کردیم برای بازی کردن...
من هم شرکت می کنم.ببینم چند نفر رو میتونم لوله کنم و چند نفر منو می پیچونند !
اگر ممکن است تاریخ ثبت نام را تا دو هفته ی دیگر تمدید کنید.هنوز خیلی ها از بچه های سایت که FIFA باز هستند از برگزاری چنین مسابقاتی خبر ندارند.در ثانی اینهمه بانک هامون تاریخ قرعه کشی رو تمدید می کنند یک ماه تا یک سال ! چرا ما نکنیم !؟ خود من فعلا" در مسافرت هستم و تا یک هفته دیگر به PC خودم دسترسی دارم.چند نفری هم هستند که الان ازشون خبر ندارم.فکر کنم دو تا وحید و یک علیرضا داشتیم که سال پیش اینجا بودند ولی الان نمی دونم کجا هستند...

سلام دوست عزيز !
در مورد كيفيت بازي بايد بگم كه ما يه كانكشن با سرعت متوسط هم داشته باشيم ، با medium ميتونيم تقريبا" روون بازي كنيم !
شما آي پي ها رو Join ميكردين ... و حالا هم بعد از متصل شدن كامپيوترها ، از يكي از دو راه جوين(اينتيايت) يا كانكت (هاست) استفاده ميكنيم. ظاهرا" به همون روش شماست !
در مورد تاريخ ثبت نام هم بايد بگم : آقا همه ي حال تمديد به اينه كه تو يه ساعت آخر تمديدش كني ! ولي حالا چون شمايي ما تا 10 مرداد هم وقت ميديم !
اما يه چيزي ، دوستان همين الآن هم اگه كسي هست بياد تا بازي كنيم ، مسابقه ي چهارجانبه راه بندازيم و ... . پيام خصوصي ها رو هم چندان پيگير نيستم .. لطفا" اگه سوالي هست ، همينجا...
به عنوان مثال من خودم يه ماهي بود كه به كسي نباخته بودم ، ولي تو چند تا بازي آخر مقابل hemat_gamer عزيز كم آوردم ! هرچند نزديك ... ولي مي باختم ! كه يكي از بازيها رو نتايجش رو بالا ميبينيد ! البته تو اين بازي اوج بدشاتسي من هم بود ! خلاصه با اين باختها و اصطلاحا" با بازي تداركاتي فهميدم كه تقريبا" در مقابل يه همچين تيمهايي كه با سيستمشون كاملا" راههاي گلزني من رو ميبندند چه كنم !
پس دوستان بيان تا قبل مرداد خوب بازي كنيم كه واسه اون موقع آماده ي آماده باشيم !

منظور از اعتماد ، يعني اعتماد از بابت هك و ... !؟ يا از جهت درست بودن واسه بازي !؟
اگه از بابت هك باشه ، يه جوري بايد كار كنيم كه به هم اعتماد داشته باشيم ! نتايج رو قرار هست كه خودتون ازش عكس بگيرين و تحويل ما بدين تا ما برنده و بازنده رو مشخص كنيم ... اگه قرار به دوز و كلك باشه كه ليگ حتما" تعطيل ميشه !
در مورد آي پي مناسب ترين آي پي جهت بازي :
وقتي كه دو كامپيوتر به هم متصب ميشند ، اون آيكون دو تا كامپيوتر كوچيكه كه موقع وصل شدن به اينترنت ميبينيد ، اينجا ظاهر ميشه و تو Details اون ميتونين client Ip و Server ip رو پيدا كنيد ...كه حتما" ميدونيد هركدوم مربوط به چه موقع هست !

من و رفيقم كه همون IP رو كه مي گوييد Join مي كرديم و مي رفتيم براي بازي...
هر بار كه بري توي بازي اين IP تغيير مي كند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

يادم رفت بگويم ، من معمولا" اين تيمها رو برميدارم :
رئال مادريد-والنسيا-آرسنال-اي.سي ميلان
فرانسه-ايتاليا-اسپانيا

درسته با هر بار متصل شدن .. آي پي جديدي مياد .. كه گاهي وقتا و به ندرت تكراري ميشه !
در مورد تيمها هم ببينم چند نفر حاضر ميشن ، بعد اگه كم بوديم تكراري قبول نيست .. وگر نه مجبوريم تكراري رو هم قبول كنيم !

اقا یعنی کسی تو تهران نیست که پایه ی بازی باشه.:((

بيا فعلا" با خودم بازي كن تا اين تاپيك جون بگيره اخوي !

GolestanTalk

کاربر سایت
Sep 21, 2006
18
نام
سروش
WooooooooooooooooooooooooooooooooW|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!|
عجب زمونه اي شده ! ميگم دوستان خدايي اين بازي كد تقلب نداره !؟ من كه ميگم به احتمال 90% داره !
آخه مگه امكان داره ؟! كسي رو كه 5-1 ميبري ظرف دو روز جوري بشه كه 6-1 ازت جلو بيفته !؟

ولي خدايي اگه كد تقلب نزده باشه ، آفرين داره !
خدا كنه هر چه زودتر اين تركيبش لو بره ! من يكي رو كه خيلي تحت فشار گذاشت ! نميدونم چرا تمام تاكتيكهام مقابل اين hemat_gamer عزيز (خدا خفه اش كنه! :دي) نابود ميشن !!!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
میگم 10 مرداد تاریخ خوبی است برای پایان مهلت اسم نویسی...
فقط چند تا چیز باقی می ماند : مسابقات حتما" باید بصورت رفت و برگشت باشد یعنی یکبار میزبان باشی و یکبار میهمان...این یکی که قطعی است دیگر ؟ بعدش بایست تصمیم بگیریم مسابقات بصورت حذفی برگزار شود یا لیگ ؟ من پیشنهاد می کنم اگر تعدادمون کم بود لیگ باشد و اگر زیاد بود حذفی...خوب است ؟ در ضمن پیشنهاد می کنم که این دوره ثبت نام بدون پول گرفتن باشد،جایزه هم نمی خواهد ! رنکینگ رو مشخص می کنیم و میزاریم توی سایت...اگر این مسابقات اینطوری باشد بهتر است ! چون هم یکجورایی دستگرمی است و هم عیار بقیه را واسه حرفه ای ها مشخص می کند.
بعد از این دوره ، سری مسابقات اصلی رو شروع می کنیم.برترین ها رو انتخاب می کنیم و می گذاریم Bazicenter FIFA Team ، اگر امکانش بود با تیمهای FIFA بقیه سایتهای بازی ایرانی مسابقه می گذاریم ( اگر وجود داشته باشند ! ) میتونیم هر فصل برای تکمیل این تیم مسابقات درون سایتی رو برگزار کنیم تا تیم مون قوی تر باشد و شایسته ترین ها بهش راه یابند.اینطور نباشد که نفرات ثابت بمونند.
ببینید...یک موضوع در ظاهر بی اهمیت رو میشه اینقدر تعمیمش داد.این مورد میتونه توی PES یا بقیه بازی ها هم انجام بشود.فقط برای اینکه کارمون زسمی باشد باید تشکیلات حرفه ای انجام بدهیم.مسئول هماهنگی و برنامه ریز انتخاب کنیم.هر کس که در سایت به نوعی اهل FIFA است رو از انجام چنین مسابقاتی مطلع کنیم تا بتواند داخل مسابقات شرکت کند.( دامنه تبلیغاتمون همین یک توپیک نباشد.استعدادها رو کشف کنیم به قول مجید جلالی !:) )اگر مدیران همکاری کنند که مسابقات رسمی باشد و انعکاس داشته باشد که دیگر عالی می شود...

فعلا" اولین کارمون انتخاب مسئول هماهنگی و برنامه ریز دوره آتی است.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقایون لطف کنن برن به لینکی که دادم و برنامه رو دانلود کنن و بعدش طبق توضیحات مراحل رو برای ثبت نام طی کنن تا یواش یواش شروع کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر