لوازم جانبی PSMOVE

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام به همه
میخواستم بدونم با خود موو کنترولر میشه تمام بازی ها رو بازی کرد؟
آخه شنیدم که مثلا برای بازی های شوتر (مثل killzone3) باید حتما نویگیشن رو هم داشته باشی!
طرف میگفت که باید نویگیشن رو مثل خشاب بگیری دستت!
حالا میخوام بدونم یعنی بدون نویگیشن نمیشه بازی کرد؟ممنون

چرا آقا میشه. جای نویگیشن دسته رو می گیری دستت. نویگیشن فقط سبک تره، همین. چیز خاصی نیست. ضمن اینکه Killzone 3 با موو خیلی سخت میشه. خصوصا چون حرکت با دسته ی دست چپت هست. اگه چپ دست باشی که دیگه بدتر.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
چرا آقا میشه. جای نویگیشن دسته رو می گیری دستت. نویگیشن فقط سبک تره، همین. چیز خاصی نیست. ضمن اینکه Killzone 3 با موو خیلی سخت میشه. خصوصا چون حرکت با دسته ی دست چپت هست. اگه چپ دست باشی که دیگه بدتر.
آخه من شنیده بودم که killzone3 با موو خیلی باحاله که!!!
بعدشم فکر نکنم بشه یه دستت دسته بگیری و یه دستت موو!! آخه دسته رو یه دستی سخته بگیری
به هر حال ممنون بابت جواب

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آخه من شنیده بودم که killzone3 با موو خیلی باحاله که!!!
بعدشم فکر نکنم بشه یه دستت دسته بگیری و یه دستت موو!! آخه دسته رو یه دستی سخته بگیری
به هر حال ممنون بابت جواب
چرا فکر نکنی بشه دوست خوبم؟! خودم کردم شده. نویگیشن هم همینه دیگه. فقط سبک تره. همین! دسته رو یک دستی میگیری دست چپت (اجبارا هم باید همینور بگیری) و با L چپ و راست و جلو و عقب می ری، با موو دیدتو تغییر می دی و تیر می زنی. نارنجک هم با دسته می ندازی. گرفتنش تو دست هم زیاد سخت نیست. من Top Spin هم همینطوری بازی می کنم.

این ویدیو رو ببین دستت میاد. به جای اون نویگیشن دست یارو، تو دسته دستت می گیری.
http://www.youtube.com/watch?v=m-hjmku8HCM

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
چرا فکر نکنی بشه دوست خوبم؟! خودم کردم شده. نویگیشن هم همینه دیگه. فقط سبک تره. همین! دسته رو یک دستی میگیری دست چپت (اجبارا هم باید همینور بگیری) و با L چپ و راست و جلو و عقب می ری، با موو دیدتو تغییر می دی و تیر می زنی. نارنجک هم با دسته می ندازی. گرفتنش تو دست هم زیاد سخت نیست. من Top Spin هم همینطوری بازی می کنم.

ممنون از پاسخ سریع!
پس الان متوجه شدم که اوضاع چطوریه!
دمت گرم!

amirq8

کاربر سایت
Oct 1, 2011
46
نام
Amir
درود
یه سوال ! move و navigation باید از یه ریجن باشن حتمن ؟ من move رو ریجن ژاپن گرفتم ، navigation هم باید ژاپن بگیرم ؟

با سپاس

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
موو را با سیم می شه بازی کرد؟(چون امواجش سرطان زاست)

جواب بدید
میشه ولی سیمش اذیتون میکنه و جلوی دسته پاتون رو میگیره و بعد اکر یه دفعه سیم کشیده بشه امکان داره دستگاه بیافتاده بعد دستگاه خراب بشه
پس این کار رو نکنید و بدون سیم بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر