لوازم جانبی کینکت Kinect Accessories

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بچه ها ممنون از پایه هایی که معرفی کردید، ولی اینا یه خورده ای ناپایدار به نظر نمیان (مخصوصا اونی که حسین درست کرده)؟

یعنی مثلا ممکن نیست کینکت در اثر یه تکونی ضربه ای چیزی از روشون بیافته پایین؟ محکم هستند به اندازه کافی؟ کینکت روشون سفت میشه، یا این که همین جوری فقط روشون قرارش دادید؟

من یکی از دوستام هست یه کم فنی تر از منه! شاید دادم برام یکی بسازه (البته نامرد هر کاری می کنه هی سر آدم منت می ذاره! : دی
argh.gif
)

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
بچه ها ممنون از پایه هایی که معرفی کردید، ولی اینا یه خورده ای ناپایدار به نظر نمیان (مخصوصا اونی که حسین درست کرده)؟

یعنی مثلا ممکن نیست کینکت در اثر یه تکونی ضربه ای چیزی از روشون بیافته پایین؟ محکم هستند به اندازه کافی؟ کینکت روشون سفت میشه، یا این که همین جوری فقط روشون قرارش دادید؟

من یکی از دوستام هست یه کم فنی تر از منه! شاید دادم برام یکی بسازه (البته نامرد هر کاری می کنه هی سر آدم منت می ذاره! : دی
argh.gif
)

اینی که من ساختم انصافا خیلی خیلی محکمه
جنس اون پلاستیک خیلی سفت و فشره هست و با دو عدد رول پلاک و پیچ های بلند به دیوار به قولی میخ کوب شده فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد مگر اینکه چشم بخوره :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
اینی که من ساختم انصافا خیلی خیلی محکمه
جنس اون پلاستیک خیلی سفت و فشره هست و با دو عدد رول پلاک و پیچ های بلند به دیوار به قولی میخ کوب شده فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد مگر اینکه چشم بخوره :d

پس حالا که این طوری شد ای والله عجب پایه خوبی! خیلی محکمه! امکان نداره بخوره زمین!
1h2ye18efp1ye2jh3ll6.gif

ولی البته منظورم به محکمی خود پایه نبود، چون اون فکر کنم به دیوار پیچ شده و محکم هستش، ولی خود کینکت هم روی پایه همین جوری بدین هیچ اتصالی قرار گرفته؟ یا این که اونم یه جوری روی پایه محکم شده؟

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
پس حالا که این طوری شد ای والله عجب پایه خوبی! خیلی محکمه! امکان نداره بخوره زمین!
1h2ye18efp1ye2jh3ll6.gif

ولی البته منظورم به محکمی خود پایه نبود، چون اون فکر کنم به دیوار پیچ شده و محکم هستش، ولی خود کینکت هم روی پایه همین جوری بدین هیچ اتصالی قرار گرفته؟ یا این که اونم یه جوری روی پایه محکم شده؟

ببین پایه خوده کینکت دقیقا چفت شده و اصلا جای بازی نداره انگار که برای خودش ساخته شده :D
ضمنا کابلش رو هم از پشت رد کردم (یک جای مخصوص به اندازه کابل بریدم تا کابل خوب محکم بشه)و اگر قرار باشه هم بیوفته اون کابل نگهش میداره

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
اینم کیتی هست که مایکروسافت برای کینکت داده، حیف اینا تو ایران نیست، ولی خودمونیم زیاد به کار نمیآد.
519BFhXNJjL.jpg

فکر کنم تاریخ 14th June توسط آمازون فروخته خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر