لطفا کمک کنید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
سلام دوستان من هرجاای پست دادم جواب سوالم را ندادند لطفا کمک کنید
من قبلا ps3 خودم رو از 3.55 به 3.41 با دانگل امازون بریک دانگرید کردم و طی گذشت زمان
پشیمان شدم خواستم به 3.55 اپدیت کنم ولی نمیشد چون ps3 میگفت باید اپدیت بالاتر از 3.56
باشد من هم توی سایت بازی سنتر این مشکلم رو گفتم یکی از دوستان گفت باید هاردت رو
با pc فرمت کنی ماهم این کار رو کردیم بعد که هارد فرمت شده را در ps3 قرار دادم همش توی ریکاوری بود ومیگفت باید اپدیت از 3.56 با لاتر باشد ماهم 3.56 رو میخواستم بریزیم که ارور
8002f157 میداد من هم 3.56 و3.66 و3.60 رو امتحان کردم هیچکدوم جواب نداد

1
DSC000132.jpg

2
DSC000162.jpg

هر جا ای بردم گفت نمیدونیم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
عجب اشتباهی کردی !

آخه مگه 3.55 چه مشکلی داشت ! :d

خوب اشکال نداره . فدای سرت .

الان میدونی که دیگه نمیتونی کپی بازی کنی ؟ ;;)

کنسولت رو ببر یه جای که اینترنت بیسیم باشه . و یا مستقیم به اینترنت وصلش کن . بعد عملیات نصب فریم ویر رو به صورت آنلاین انجام بده .

کنسولت به جدید ترین ورژن ارتقا پیدا میکنه . اما کپی خور فعلا نمیشه .

این راهی هست که من پیشنهاد میکنم . نظر دیگر دوستان که اساتید بنده هم هستن . محترمه .

موفق باشی .

نتیجه کارت رو برام پیغام خصوصی کن .

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
عجب اشتباهی کردی !

آخه مگه 3.55 چه مشکلی داشت ! :d

خوب اشکال نداره . فدای سرت .

الان میدونی که دیگه نمیتونی کپی بازی کنی ؟ ;;)

کنسولت رو ببر یه جای که اینترنت بیسیم باشه . و یا مستقیم به اینترنت وصلش کن . بعد عملیات نصب فریم ویر رو به صورت آنلاین انجام بده .

کنسولت به جدید ترین ورژن ارتقا پیدا میکنه . اما کپی خور فعلا نمیشه .

این راهی هست که من پیشنهاد میکنم . نظر دیگر دوستان که اساتید بنده هم هستن . محترمه .

موفق باشی .

نتیجه کارت رو برام پیغام خصوصی کن .
متشکرم که جواب من رو دادی ولی دوست عزیز ps3 من همش توی ریکاوری و توی ریکاوری نمیشه با اینتر نت اپدیت کنی من امتحان کردم ومیگه اپدیت رو پیدا نکرده

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
یعنی چی؟ من تا حالا چنین چیزی ندیده بودم

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
متشکرم که جواب من رو دادی ولی دوست عزیز ps3 من همش توی ریکاوری و توی ریکاوری نمیشه با اینتر نت اپدیت کنی من امتحان کردم ومیگه اپدیت رو پیدا نکرده

خوب تو ریکاوری ازت نمیخواد که به یه ورژن خواص تبدیلش کنی ؟

ببخشید من تا حالا محیط ریکاوری رو ندیدم .

اما فکر میکنم باید گزینه ای برای آپ دیت داشته باشه .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوست من میشه یه عکس دقیقا از صفحه ای که وقتی کنسول رو روشن میکنی بذاری ؟؟؟
عکسای توی پستت باز نمیشن.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اولا کسی که به شما گفتی هاردت رو فرمت کن کاملا اشتباه کرده بلکه ممکن بود کنسول بریک بشه .
این مشکل که از 3.55 به 3.41 دانگرید کردن و دوباره خواستن به 3.55 آپدیت کنن فقط مشکل شما نیست هر کی اینکار رو کرده بعد با این مشکل مواجه شده . فعلا براش راهی نیست . اینکه هارد رو هم فرمت کردی دیگه کامل اوضاع رو خراب کرده . یه بار دیگه می گم ، فعلا هیچ راهی نیست هیچ راهی ! بیخودی باهاش ور بری کنسول کلا از بین می بره . چند وقت پیش با رضا خیلی پی ان مسئله رو گرفتیم و دیدیم هیچ راهی نیست فعلا

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تا اونجا كه من ميدونم اين دانگريدها و كوفت زهر مارها باعثه رد اسكرين و اين مشكلات ميشن پس نه دانگريد كنيد نه هك آخه بازيه اصل به اين خوبي چه بدي داره؟:d تازه دنگو فنگم نداره والا:d

• Like
Reactions: baris manco

grd

کاربر سایت
Jun 10, 2009
36
نام
سعید دشتی
سلام
اما پوریا جان فک کنم بشه با کیت رایت ناند و پروگرمر ناند رو دوباره رایت و کنسول رو دوباره زنده کرد!
منم 3 کنسول مشابه به کنسول دوستمون دارم ولی این کیتهارو من در مشهد ندیدم،فکر کنم در تهران وجود داشته باشه؟:-?

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
عرض کردم فعلا راهی نیست
بله با این کیت خیلی کار ها می شه کرد ! برای حل این مشکل نیاز به این کیت هست که محتویات ناند ها رو خالی کنی مشکل هم اینکه این کیت فعلا گیر نمیاد . معمولا توپخونه یا پشت شهرادای مرکز اینجور چیزاست که اونا هم نداشتن این کیت رو ! پس فعلا راهی نیست

amir hossein_p

کاربر سایت
Aug 25, 2009
8
سلام دوستان کسی کمک کنه من رهنمای نصب بازی کپی PS3 رو میخام لطفا ما رو خوش حال کنید

مرتضی موسوی

کاربر سایت
Jul 3, 2007
86
من با اینجور مشکلی بر خوردم نمیدونم دستگاه چه مرگش شده چند تا دستگاه دیگه هم دیدم جالبی این قضیه اینجاست که دیگه ابدیت نمیشه چون وقتی 3.41 بودن با بازی های اورجینال که ابدیت جدید داشتن هم تو دستگاه گزاشتم دیگه اجازه ابدیت کردن نمیده عمرا نمیدونم دیگه باید چی کار کرد!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر