لطفا کمک کنید درمورد تفاوت ps2 بزرگ و کوچک

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
سلام دوستان
من میخواستم حرفه ای ها تفاوتهای ps2 بزرگ و ps2 کوچک رو برای من توضیح بدن
آخه یک ps2 بزرگ با دو تا دسته و یک مموری و صد تا بازی گیرم اومده 130 هزار تومن میخوام ببینم می ارزه و کلا میخواستم اشکالات ps2 بزرگ نسبت به کوچیک رو بدونم در ضمن این دستگاه رو طرف همون اوایل که ps2 اومده بوده خریده و میگه ژاپنی و موقعی خریدتش که بازی هایه ps2 ده هزار تومن بوده
راستی این pal و nstc چیه؟ خواهش میکنم به همه سوالام جواب بدین

با تشکر فراوان

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
سلام دوستان
من میخواستم حرفه ای ها تفاوتهای ps2 بزرگ و ps2 کوچک رو برای من توضیح بدن
آخه یک ps2 بزرگ با دو تا دسته و یک مموری و صد تا بازی گیرم اومده 130 هزار تومن میخوام ببینم می ارزه و کلا میخواستم اشکالات ps2 بزرگ نسبت به کوچیک رو بدونم در ضمن این دستگاه رو طرف همون اوایل که ps2 اومده بوده خریده و میگه ژاپنی و موقعی خریدتش که بازی هایه ps2 ده هزار تومن بوده
راستی این pal و nstc چیه؟ خواهش میکنم به همه سوالام جواب بدین

با تشکر فراوان

نه جانم اصلا نمیرزه بگیری چون لنز ps2 بزرگا در صورت خراب شدن حدود 60 تومن برات خرج می زاره و در واقع با خراب شدن لنز باید بندازیش دور دوما کوچیکا خیلی سریعتر بازی رو لود می کنن با بزرگا باید هی reset کنی.با این 130 تومن برو یه کوچیک بگیر قید 100 تا بازی رو بزن چون احتمالا خیلیاشون دروو داغونن.بازم می گم فقط ازین کوچیکا بگیر
در مورد پال و ntsc تقریبا 95% کنسولای بازار pal هستن البته فکر نکنم فرقی کنه ولی بهتره پال بگیری

آخرین ویرایش:

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
نه جانم اصلا نمیرزه بگیری چون لنز ps2 بزرگا در صورت خراب شدن حدود 60 تومن برات خرج می زاره و در واقع با خراب شدن لنز باید بندازیش دور
من موقعی که تازه ps2 اومده بود یکی از اون بزرگا گرفتم تا الان هم اخ نگفته;)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من موقعی که تازه ps2 اومده بود یکی از اون بزرگا گرفتم تا الان هم اخ نگفته;)

آره اون موقع دستگاهتو نو خریدی فقط دست خودت بوده ولی الان دیگه نوش پیدا نمیشه دست دوماشم که دیگه واویلا .تازه دستگاه نوی کوچیک حتی از نوی بزرگ هم خیلی بهتر عمل می کنه.این فقط حرف من نیست حرف همست

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
ps2

حتما ps2 جدید بخر چون تکنولوژیش 2سال جدیدتره بعدم به حرفه این فروشندگان گوش نکن چون ps2 قدیمیا تو انبارشون باد کرده و میخوان آبش کنن!!!!!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من دستگاه کوچک رو گرفتم ولی می ترسم با یه دست زدن به لنز خراب بشه، یعنی امکان تعمیر هم هست؟
بله که هست. ولی شما مگه میخوای به لنزش دست بزنی چیکار:biggrin1:؟
در ضمن الان ps2 کوچیک 120 تومنه. دور از جون,دور از جون ادم مگه حالش خوش نباشه که بره 130 بده یه دست دوم بگیره.:biggrin1:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
من دو،سه ساله که یک پلی 2 دسته دوم گرفتم که از اون بزرگ هاست که تا حالا خدا رو شکر چیزیش نشده،کلا از پلی 2 های اسلیم یک سر و یک گردن بالا تره و قدرت اجرا و سرعت اجرای بازی هاش هم بیشتره،تازه یک فن خنک کننده هم داره اما این فن بعضی وقت ها مشکل ساز میشه.مشکلش اینه که فن گرد و خاک رو میکشه تو دستگاه و لنز کثیف میشه.اما در هر صورت نظر من بزرگ هاست.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
به اون تاریخش یه نگا مینداختی بد نبود.
بله میدونم.تازه وارد بودم می خواستم پست بدم و پست هام زیاد شه.
خوب این خیلی خوبه پس ادامه بده شاید فرجی حاصل شد.

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
اقا این ps2 کوچیکی که من خریدم تو بعضی بازی ها افت فریم داره مثل manhunt 2 و GTA LCS البته تو

بعضی محیط ها که بار گرافیکی زیاد میشه !!! واسه شما هم این طوری هست ؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اقا این ps2 کوچیکی که من خریدم تو بعضی بازی ها افت فریم داره مثل manhunt 2 و GTA LCS البته تو

بعضی محیط ها که بار گرافیکی زیاد میشه !!! واسه شما هم این طوری هست ؟
مشکل از PS2 بزرگ یا کوچک نیست. بهرحال در برخی از لوکیشن‌هایی که خیلی بزرگ باشن یا افکت خاصی در حال اجرا شده باشه یه ذره کم میاره.
البته به موتور بازی هم برمی‌گرده. مثلا Shadow colossus با وجود اون محیط‌های وسیع و گرافیک بالا، به هیچ وجه افت فریم نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر