لطفا هرکی می دونه راهنمایی کنه

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
سلام
بچه ها من یه سوالی درمورد تنظیمات واسه دانلود دارم وقتی می خوام برنامه ویا چیزیرو از اینترنت دانلود کنم برنامه خود مرورگریروکه ازش استفاده میکنم بالا میاد مثلا دراینترنت اکسپلورریااپراوهمچنین موزیلاحالا سوالیو که دارم اینه که چیکار کنم که موقع دانلود بابرنامه مورد نظرم مثلا دپ اجرا بشه یعنی طوری مرورگرو تنظیم کنم که درموقع اجرا دانلود با برنامه ای که مورد نظرمن دانلود کنه؟امیدوارم منظورمو رسونده باشم چون برام خیلی مهمه
مچکرم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام
بچه ها من یه سوالی درمورد تنظیمات واسه دانلود دارم وقتی می خوام برنامه ویا چیزیرو از اینترنت دانلود کنم برنامه خود مرورگریروکه ازش استفاده میکنم بالا میاد مثلا دراینترنت اکسپلورریااپراوهمچنین موزیلاحالا سوالیو که دارم اینه که چیکار کنم که موقع دانلود بابرنامه مورد نظرم مثلا دپ اجرا بشه یعنی طوری مرورگرو تنظیم کنم که درموقع اجرا دانلود با برنامه ای که مورد نظرمن دانلود کنه؟امیدوارم منظورمو رسونده باشم چون برام خیلی مهمه
مچکرم
ببین سعی کن از دپ استفاده نکنی چون متاسفانه با بعضی سایت ها مشکل داره....مثلا اگز از Leechget استفاده کنی خیلی بهتره.....
اگه کلا اگه وقتی میخوای چیزی را دانلود کنی اون فایل با دانلود منیجرت دانلود نمیشه باید بری به در آپشن و یا Setting اون برنامه و اون برنامه را بصورت Default دانلود منیجر انتخاب کنی

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
به نظر من از این برنامه استفاده کنی خیلی عالیه من 100% تاییدش میکنم :
http://www.westbyte.com/ida/download/idasetup.exe

برنامرو نصب کردم واقعا برنامه خوبیه اگه میشه لطف کنید سریال یا کرکشو هم بذارید البته تویه تاپیک دیگه هم واستون پیغام گذاشتم ولی خوب کار ازمحکم کاری عیب نمیکنه:pراستی چطور باید ازکل پیغام فقط متنیو که مورد نظرمون نقل قول کرد ونه همه متنرو مچکرم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
جوابت رو تو اون یکی تاپیک دادم.

راستی چطور باید ازکل پیغام فقط متنیو که مورد نظرمون نقل قول کرد ونه همه متنرو مچکرم.
جمله ی مورد نظرت رو کپی کن و تو محلی که در پایین همه ی تاپیک ها هست و برای پاسخ سریع میباشد پیست کن بعدش جملت رو سلکت کن (بکش روش تا ابی بشه) بعد رو
quote.gif

کلیک کن تا جمله ی مورد نظرت رو نقل قول کنه.

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
من مدتیرو که با دپ کارمی کردم زیاد سرعتش جالب نبود یعنی متغیر بود ولی خوب این برنامه ایرو که دوستمون بالا گذاشته برنامه خوبی وسرعتشم پایدار چند روز پیش وقتی توکافی نت دانلود می کردم سرعتش با برنا مه دانلود خود اکسپلورر روی 14-15کیلوبایت بود ولی وقتی این برنامرونصب کردم سرعت دانلودش واقعا خیلی سرعترشد وبه 28-32کیلوبایت رسید یعنی چیزی حدود دوبرابرواین واقعا خیلی جالب

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اتفاقا خوبی این برنامه که سرعتش پایدار هست مثل دپ بالا پایین نمیشه که البته خودتون هم اشاره کردین. به نظر من یه امتیاز مثبت هست برای این برنامه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر