لطفا درمورد بازیهای آن لاین راهنمایی کنید

سلام
من تا چندروزپیش تجربه بازیهای آن لاینو(ازطریق اینترنت) نداشتم چون اولین شرطش بطور حتم داشتن اینترنت پرسرعت ولی خوب همونطور که گفتم چند روز پیش به خودم جرات دادم وبا اینترنت مافوق سرعت dial upم :(( بازی ConflictGlobalرو ازطریق اینترنت با برادران ناشناس خارجکی وشایدایرانی بازی کردم ولی همچون شخصی بودم که از دوپا فلج:p چون تصاویر دریافتیم(دربازی) بعد ازچندثانیه وشایدهم سال دریافت می شد مثلا بطرف دشمنان تروریستم شلیک می کردم ولی تازه بعدازچندثانیه یادشون میفتاد که بمیرن که اصطلاحا بهش lag میگفتن که با سرعت اینترنت من چیزعجیبی نبودحتی وقتی roomتشکیل میدادم طرف نیومده فرارمیکردمیگفت lagداری حالاچیزی که برای من عجیب اینه که وقتی من وارد roomخارجیا میشدم تویه بازی من lagداشتم ولی وقتی خودم roomتشکیل میدادم بازی برای من خیلی روان بودوبدون lagولی فکرکنم برای همبازیهام همراهlagبودحالا نمیدونم دلیل این چیه؟!
حالاغرض ازاینهمه دردودل اینه که دوستان هر تجربه وراهنمایی که میدونن درمورداینجوربازیها بدن مثلابه چه امکاناتی نیازداره تایه بازی دلچسب صورت بگیره این lagروچطوری میشه ازبین برد؟چه بازیهایرو بااینترنت معمولی میشه درحدقابل قبول انجام داد؟خودمم می دونم با این سرعتی که من دارم نباید زیادیاشایداصلاانتظاری داشته باشم ولی خوب بازتااین حدشم بدک نیست شکرخدا:(( راستی این بروبچه های خارجی درحین بازی چت هم میکنن مثلا تویه بازی ازطریق نوشتن میگن چیکارکنی کجابریم وازاین حرفا ولی من نمیدونم چطوری این کارو میکنن آیا نرم افزار خاصیرو بایدواسه این کارنصب کردچون توبازی خوب کلیدا عمل راه رفتن وپریدنو شلیک کردنو انجام میدن چطوری همزمان میشه هم تایپ کنی هم شلیک کنی:confused: اگه ازadslاستفاده کنم مشکل lagبرطرف میشه؟لطفا یه توضیح کامل کاملی واسه بچه های عصرحجری مثل من بدید چون که بدجوری مزه بازی چندنفره زیرزبونم رفته اصلا بازی تکنفره زیاد حال نمیده تازه میتونیم استعدادهای نهفتمون هم به رخ دیگران بکشیم:cheesygriبا تشکر فراوان

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
سلام دوست عزيز...اول بگم كه لازم نيست حتما براي چند تفره بازي كردن adsl يا حتي اينترنت داشته باشي با مودم همون توري كه تو تايپيك ( بازي كردن با خط تلفن بدون دادن پول اينترنت!!!)نوشتم ميتوني بعضي بازي ها رو بازي كني...اگر dial upخوب هم داشته باشي مي توني(مثل بنده)حتي از شهرستان بازي كني كه از هيچي بهتره اونقدر هم lagنداره...در حين بازي كردن هم ميتوني با يقيه صحبت كني..كه به امكانات بازيت بستگي داره مثلا تو بازي counterميتوني با زدن yيا t با بقيه صحبت كني...تو بعضي بازي ها با enterميشه تو بعضي ها با ` ميشه...در ضمن فقد در حالتي ميشه در حين مثلا شليك كردن با بقيه صحبت كني كه يا از voice يا از quick message استفاده كني .كه اين هم بايد از قبل سازنده ها تو بازي طراحي كرده باشند.مثلا quick message تو بازي counter كه با كليدهاي z,x,c اون ها رو زد.در مورد room ها هم اطلا عاتي ندارم.

Sir.SiSiLi

کاربر سایت
Jan 19, 2006
12
شما اگه یه adsl 256k داشته باشی با کمترین lag و delay می تونی بازی کنی . یه چیزی تو مایه های lan .
اما اگه گرفتن adsl برات مقدور نیست با dial up هم میتونی.اگه تهران هستی کارتهای سپنتا
بهترین هستن برای گیم انلاین.
اما گیم های انلاین با dial up یکی cs 1.6 ویکی هم wow .
برای کسب اطلاعات و ip سرورها به http://forum.rapgame.ir مراجعه کن.
اما در مورد چت
99% گیم ها این قابلیت رو دارن.البته برای بازی انلاین patch گیم ها باید به روز باشه.
در cs با y و u و برای voice با k .

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط T800:
سلام
من تا چندروزپیش تجربه بازیهای آن لاینو(ازطریق اینترنت) نداشتم چون اولین شرطش بطور حتم داشتن اینترنت پرسرعت ولی خوب همونطور که گفتم چند روز پیش به خودم جرات دادم وبا اینترنت مافوق سرعت dial upم :(( بازی ConflictGlobalرو ازطریق اینترنت با برادران ناشناس خارجکی وشایدایرانی بازی کردم ولی همچون شخصی بودم که از دوپا فلج:p چون تصاویر دریافتیم(دربازی) بعد ازچندثانیه وشایدهم سال دریافت می شد مثلا بطرف دشمنان تروریستم شلیک می کردم ولی تازه بعدازچندثانیه یادشون میفتاد که بمیرن که اصطلاحا بهش lag میگفتن که با سرعت اینترنت من چیزعجیبی نبودحتی وقتی roomتشکیل میدادم طرف نیومده فرارمیکردمیگفت lagداری حالاچیزی که برای من عجیب اینه که وقتی من وارد roomخارجیا میشدم تویه بازی من lagداشتم ولی وقتی خودم roomتشکیل میدادم بازی برای من خیلی روان بودوبدون lagولی فکرکنم برای همبازیهام همراهlagبودحالا نمیدونم دلیل این چیه؟!
حالاغرض ازاینهمه دردودل اینه که دوستان هر تجربه وراهنمایی که میدونن درمورداینجوربازیها بدن مثلابه چه امکاناتی نیازداره تایه بازی دلچسب صورت بگیره این lagروچطوری میشه ازبین برد؟چه بازیهایرو بااینترنت معمولی میشه درحدقابل قبول انجام داد؟خودمم می دونم با این سرعتی که من دارم نباید زیادیاشایداصلاانتظاری داشته باشم ولی خوب بازتااین حدشم بدک نیست شکرخدا:(( راستی این بروبچه های خارجی درحین بازی چت هم میکنن مثلا تویه بازی ازطریق نوشتن میگن چیکارکنی کجابریم وازاین حرفا ولی من نمیدونم چطوری این کارو میکنن آیا نرم افزار خاصیرو بایدواسه این کارنصب کردچون توبازی خوب کلیدا عمل راه رفتن وپریدنو شلیک کردنو انجام میدن چطوری همزمان میشه هم تایپ کنی هم شلیک کنی:confused: اگه ازadslاستفاده کنم مشکل lagبرطرف میشه؟لطفا یه توضیح کامل کاملی واسه بچه های عصرحجری مثل من بدید چون که بدجوری مزه بازی چندنفره زیرزبونم رفته اصلا بازی تکنفره زیاد حال نمیده تازه میتونیم استعدادهای نهفتمون هم به رخ دیگران بکشیم:cheesygriبا تشکر فراوان

البته اين لگ شما بخاطر پينگ تايم بالاتونه و دقت كنيد هرچقدر شما پينگ تايمتون پائينتر باشه لگت و ديلي شما كمتر خواهد بود.. البته پينگ به عوامل زيادي بستگي داره كه ميشه به:
- نوع سيم كشي خط تلفن
- نوع سرويس اينترنت در صورت پرسرعت بودن، كه Share هست يا Dedicated (اين باشه خوبه)
- FILTERRING
- ....
من الان ADSL‌ داتك رو استفاده ميكنم ديشب پينگم با سرورهاي ايتاليا و اسپانيا خيلي پائين بود در حدود 100 و تونستم حسابي Counter-Strike: Source و HL2: Death Match بازي كنم.. البته بگم كه من اين بازيهارو اوريجينال دارم و براي انجام بازي آنلاين شما احتياج بهValid CD-Key داريد تا بتونيد بازي كنيد... بعضي بازيها هم مثل Sniper Elite, Civilizatin IV هم هستن كه نيازي به CD-Key وليد ندارن... سرورهاشون مفتيه...

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
شما وقتی room درست کنید پینگ تایمتون به خودتون میشه صفر

مثل اینه که بگید چرا من به کامپیوتره خودم تاخیر ارسال و دریافت دارم خوب ندارید اما بقیه به شما وصل میشن باز تاخیر برای اونا بوجود میاد

شما به اونا وصل شید برای شما بوجود میاد چون اونا به کسی که room رو تشکیل داده تاخیر ندارن و فقط شما هستید که دارید

در

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا اگه میخوایید آنلاین بازی کنید بهترین چیز استفاده از اینترنت ماهواره ایه
چون بهترین سرعت و کمترین لگ رو داره

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
متاسفانه من درتهران نیستم ونمیتونم ازخدمات اینترنت پرسرعت استفاده کنم اگرچه تویه شهرمون موجود ولی فعلا بخاطر نوپا بودن ونبود رقیب قیمتا خیلی بالا اونم با محدودیت ترافیک که در حال حاضر مقرون به صرفه نیست حقیقتا خوش بحالتون اگه منم تهران بودم حتی یه دقیقه هم صبر نمیکردم ولی خوب چاره ای نیست فعلا باید باهمین خطوط دیزلی عمرو سپری کرد درضمن می خواستم بدونم کسایی هم که تویه اروپا زنگی میکنن مشکل پینگ تایم ولگ واینجورچیزاهارو دارن؟

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
؟؟؟

نوشته شده توسط Sasy360:
اقا جواب ما رو تو تايپيك بازي كردن با خط تلفن بدون دادن پول اينترنت!!! ندادي:confused:...لطفا جواب سئوال من رو بده...اخه چيز جالبي گفتي..

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من داشتم اصلا خوب نبود.حتی از Dial-up هم بالاتر بود!

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
ببخشيد من يك سوال داشتم ميخواستم ببينم اين پينگ چيه كه هر وقت من داخل يك سرور ميشم ميگه پينگت زياده و از سرور خارج ميشم ربطي به ديال آپ داره
بگم كه من بازي زير رو انلاين بازي ميكنم
Swat4
ولي خداييش عجب حالي ميده اين بازي آنلاينش

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
نوشته شده توسط mafia_forever:
پينك سرعت شماشت وقتي دارين تو يك سروري بازي ميكنين هر چي پينگت پايين تر باشه بهتره و بازي روون تره

چه طور اين پينگ رو پايين بيارم ربطي به ديال آپ داره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
متاسفانه من درتهران نیستم ونمیتونم ازخدمات اینترنت پرسرعت استفاده کنم اگرچه تویه شهرمون موجود ولی فعلا بخاطر نوپا بودن ونبود رقیب قیمتا خیلی بالا اونم با محدودیت ترافیک که در حال حاضر مقرون به صرفه نیست حقیقتا خوش بحالتون اگه منم تهران بودم حتی یه دقیقه هم صبر نمیکردم ولی خوب چاره ای نیست فعلا باید باهمین خطوط دیزلی عمرو سپری کرد درضمن می خواستم بدونم کسایی هم که تویه اروپا زنگی میکنن مشکل پینگ تایم ولگ واینجورچیزاهارو دارن؟

بابا خیالی نیست برو adsl بگیر من الان 2 ساعت swat 4 بازی کردم کلا 8 مگابایت رسیو داشتم .
خطی هم گرفتم 512 هست و اصلا کند نیست فکر نکنم به اینترنت ماهواره ای نیاز باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر