لحظه شماری برای کدام بازی؟

لحظه شماری برای کدام بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
کاش یه همه موارد هم اضافه میکردید:biggrin1: ولی چه میشه کرد من Assassins Creed رو انتخاب میکنم

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
چه رقابت تنگا تنگی بيين Assasins Creed و Resident Evil 5 هست......ديگه فکر نکنم بازی به اين 2 تا برسه تو امار
و مشخص شد حدس من که gta نه اول شد نه دوم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من که گفتم از همون اولای تاپیک
مطمئن باشید Assassins creed برنده میشه

t123

کاربر سایت
Jun 27, 2007
110
asian creed
چيز باحالي بايد باشه اگه كسي اطلا عاتي داره درباره ي بازي
و هم چنين تاريخ دقيق ريليز رو بزاره

همه گفتن asian creed و resedent Evil5
منم خداييش تو نخ evil 5بودم و لي يك راي به gta 4دادم
كسي در باره ي اويل هم اگه چيزي ميدونه بنويسه

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
asian creed
چيز باحالي بايد باشه اگه كسي اطلا عاتي داره درباره ي بازي
و هم چنين تاريخ دقيق ريليز رو بزاره

همه گفتن asian creed و resedent Evil5
منم خداييش تو نخ evil 5بودم و لي يك راي به gta 4دادم
اينم ليست پيش نمايش هاي بازي Assassin's Creed :
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=188530&postcount=1

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=178650&postcount=10

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=165364&postcount=3

اينم چند تا عكس از اين بازي : http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=165626#post165626

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین

هیچی در موردش مشخص نشده فقط 1 تریلر اومده ازش که اگه خواستی لینکش رو میدم:)

t123

کاربر سایت
Jun 27, 2007
110
اگه بدي نوكرت كه هستيم مخلصتم ميشيم
حجمشم بنويس دمت گرم;)
تريلر assassins creed رو دانلود كردم
خداييش نظرم عوض شد
من فقط منتظر assassins creedهستم
كسي تاريخ ريليزش رو مي دونه به ماهم بگه
تريلر اويل 5 رو گرفتم اونم چيز زيادي نشون
نميداد
من تو كف موندم با dial upبا سر عت 12 kbدانلود كردم خدايش
هنز تو كفم

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اين آمارگيري ها هيچ چيز را مشخص نميكنه . و كاملا مشخصه كه پر انتظار ترين بازي ها كدومشون هستند .

بازي halo3 در بازي xbox360 پر انتظار ترين بازي هست كه فروش اين بازي انتظار را مشخص ميكنه .
پس خودتون را گول نزنيد هر كي بگه من بازي halo3 را نميخرم به نظرم كمي دروغ گفته .

در بازي ها ps3 هم كاملا مشحصه كه كدوم بازي پر انتظار هست و اون هم بازري اي نيست جزء mgs4 .

,

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
اگه بدي نوكرت كه هستيم مخلصتم ميشيم
حجمشم بنويس دمت گرم;)
تريلر assassins creed رو دانلود كردم
خداييش نظرم عوض شد
من فقط منتظر assassins creedهستم
كسي تاريخ ريليزش رو مي دونه به ماهم بگه
تاريخ ريليز Assassin's Creed تا اونجايي كه من اطلاع دارم 25 سپتامبر بوده . كه فكر كنم بخاطر همزمان بودن با پر سر و صدا ترين بازي تاريخ 360 ، تغيير داده شده به نوامبر سال جاري.

اين آمارگيري ها هيچ چيز را مشخص نميكنه . و كاملا مشخصه كه پر انتظار ترين بازي ها كدومشون هستند .

بازي halo3 در بازي xbox360 پر انتظار ترين بازي هست كه فروش اين بازي انتظار را مشخص ميكنه .
پس خودتون را گول نزنيد هر كي بگه من بازي halo3 را نميخرم به نظرم كمي دروغ گفته .
به نظر من دليل اينكه اينجا كسي به Halo3 راي نميده. عدم شناخت كافي از اين بازيست . كه اكثر بازيباز هاي 360 يا اصلا اين بازي رو نميشناسند يا اطلاعات كافي در مورد اون رو ندارند .
هركي قسمت دوم اين بازي رو بازي كرده باشه . ميفهمه Halo چه بازي بزرگي هستش.

آخرین ویرایش:

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747

در بازي ها ps3 هم كاملا مشحصه كه كدوم بازي پر انتظار هست و اون هم بازري اي نيست جزء mgs4 .

,

ببين دوست عزيز اين نظر سنجی مربوط به سايت بازيسنتر و بين ما ایرانيها سنجيده میشه
نه تو کل دنيا....
اگر صحبت شما واسه کل دنيا باشه حرف شما درسته.....
کسی هم از قبل به اون صورت xbox نداشته که بخواد بازی مثل halo تجربه بکنه ( تو ایران منظورمه ) پس يقيناً اين نظر سنجی بين ما ایرانيها معتبر هست نه جاهای ديگه
بازی halo3 هم مطمئناً بين تمام xbox360 دارها شناخته شدست و من مطمئنم موقع ريليز بازی کسی پيدا نشه که اين بازيرو نخره.......
پس حرف شما يه جورايی غلطه چرا ؟ چون تو تاپيک هم نوشته شده فقط و فقط مجاز به انتخاب يک بازی هستيد..ممکنه طرفی که رأی داده بازی halo 3 جزوه يکی از بهترين بازيهاش باشه ولی نه تو رتبه اول.( يقيناً هم همينطوره )...پس دليلی نداره که بازيرو نخره !!!!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اخه مسئله ايه كه خيلي بيخودي دارن بازي Assasins Creed بزرگ ميكنند چرا كه هيچ كس هنوز هيچ تجربه اي از اين بازي نداره و فقط دارن از رو تريلر حرف ميزنند !

ولي بازي halo را همه ميشناسن و ميدونن چيه و اندك كسي پيدا ميشه كه نخواد halo3 را نخره مخصوصا تو ايران كه علاقه خاصي به اين سبك بازي دارن .

خوب كسي كه xbox نداشته نميدونه halo چيه .
پس كسي هم كه Assasins Creed بازي نكرده چطور ميدونه كه چي از اب در مياد .

اون بازي هاي بالا هر چقدر هم بزرگ باشن به بزرگي halo3 و alan wake نيستند.

من alanwake گفتم چرا كه من وقتي فقط داستان اين بازي را خوندم عاشق اين بازي شدم داستان فوق العاده جدابي داره و همچنين با اون گرافيك رويايي و بي نظير و از همه مهمتر تو عمرا بهترين شخصيتي كه ديدم در بازي هاي رايانه همين مرد ( آلن ) هست بسيار شخصيت جالب درست كردن و با موضوع داستان هماهنگي بي نظيري داره !

و خيلي اعتقاد دارن كه به يكي از بزرگترين بازي هاي تاريخي بپيونده .

آخرین ویرایش:

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
اخه مسئله ايه كه خيلي بيخودي دارن بازي Assasins Creed بزرگ ميكنند چرا كه هيچ كس هنوز هيچ تجربه اي از اين بازي نداره و فقط دارن از رو تريلر حرف ميزنند !

ولي بازي halo را همه ميشناسن و ميدونن چيه و اندك كسي پيدا ميشه كه نخواد halo3 را نخره مخصوصا تو ايران كه علاقه خاصي به اين سبك بازي دارن .

من alanwake گفتم چرا كه من وقتي فقط داستان اين بازي را خوندم عاشق اين بازي شدم داستان فوق العاده جدابي داره و همچنين با اون گرافيك رويايي و بي نظير و از همه مهمتر تو عمرا بهترين شخصيتي كه ديدم در بازي هاي رايانه همين مرد ( آلن ) هست بسيار شخصيت جالب درست كردن و با موضوع داستان هماهنگي بي نظيري داره !

دمت گرم فرخ بابا جان منم میگم که این Assasins Creed هنوز هیچیش معلوم نیست که این همه بهش رای میدن ولی خوب اویل 5 با اون سابقه 100 درصد خیلی بازی بهتری هست. البته اینم بگم که الان ویک بازی بزرگی هست { خودم فقط به خاطر همین بازی 360 خریدم } ولی بازم به اویل 5 نخواهد رسید.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نوشته شده توسط Gartall

به نظر من هر کس xbox داشته باشه همه ی این بازی ها رو می خره . ( به جز 2 یا 3 تا )

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747

وای بر شما که میگيد اين بازی هيچيش معلوم نيست !!! منظورم همون assassins creed هست
پس شما از اخبار اين بازی زياد اطلاع نداری که میگی هيچيش معلوم نيست !!!
آيا میدونستی که اين بازی تو نمايشگاه e3 2006 موفق ترين و بهترين بازی اکشن سوم شخص شناخته شد؟
و تا الان يعنی قبل از عرضه جايز های بسيار زياديرو از نمايشگاهای معتبر دريافت کرده !!! دقيقاً خاطرم نيست
ولی فکر کنم تا الان برنده 50 عنوان جايزه از نمايشگاها و سايتهای معتبر شده !!
داستان بازی هم بسيار غنی و زيباست و مطمئن باش داستانش از halo 3 بهتره.....

و خيلي اعتقاد دارن كه به يكي از بزرگترين بازي هاي تاريخي بپيونده
در رابطه با alan wake من داستان کامل اين بازيرو خوندم و از اونجايی که شما میگيد خيليها
اعتقاد دارن اين بازی يکی از بهترين بازيهای تاريخ بازيهای کامپيوتری میشه ولی assassin creed تا الان با دريافت جايز های متعدد
اين اعتقاد رو به يقين تبديل کرده که به عنوان حماسيترين بازی تاريخ بازيهای کامپيوتری ازش ياد بشه !!!!
نکته اخر اين که من تو رأی گيری به اين بازی رأی ندادم به resident evil 5 رأی دادم..ولی يجورايی
ديدم داری حق اين بازيرو بدجور پايمال میکنی...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر