لاین آپ E3 تایید شد: مایکروسافت، نینتندو، یوبی سافت و دیگر شرکت ها

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
E3-2020.jpg

لاین آپ E3 2020 همراه با دیگر مراسم ها که در این نمایشگاه برگزار خواهد شد، مشخص شده است. شعار این مراسم “Everybody Plays” است.
مراسم E3 2020 شامل نمایشگاه های Xbox, Nintendo, Ubisoft, Bethesda, SEGA, Capcom, Square Enix, Take-Two, Bandai Namco, Warner Bros و بیشتر، می شود.
همانطور که قبلا اعلام شده بود، این مراسم در تاریخ 9 تا 11 ژوئن در Los Angeles Convention Center برگزار خواهد شد، و روز اول به صورت کامل برای کارکنان صنعت بازی سازی، مانند خبرنگاران و تولید کنندگان محتوا (ی رسانه ای) در نظر گرفته شده است.
ظاهرا شایعه طراحی مجدد مراسم E3 صحیح بوده است، برای این که امروز entertainment software association (برگزار کننده E3) اعلام کرد که این مراسم شامل چه چیز هایی می شود:

گیمر (هایی به عنوان) مهمان ویژه، افراد مشهور و برنامه های دیجیتال در show floor، در حالی که با استفاده از پخش زنده ی وسیع تر شده، به مخاطبان جهانی متصل می شویم...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اگر پستی پاک شده من پاک کردم اینجا و دلیلش معلومه.

خواهش میکنم بدون تیکه به شخص مقابل و استفاده از لفظ های عجیب بهم جواب بدین. گفتم که کسی نگه چرا پستم اینجا پاک شده. تنها دلیل: تیکه مستقیم به شخص مقابل. جو بحث باید درست باشه

ممنونم
دعوا دوس داریا :D:D
مستقیم باش که وقتی به جمشید تیکه میندازیم ثریا برداشت بد نمیکنه بحث به درازا بکشه :D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دعوا دوس داریا :D:D
مستقیم باش که وقتی به جمشید تیکه میندازیم ثریا برداشت بد نمیکنه بحث به درازا بکشه :D
نه بحث برداشت نیست. یکی چیزی میگه طرف مقابل و چند نفر دیگه میگن خب اگر قراره تیکه بهم بندازیم اصلا چرا تو بحث شرکت کنیم.
وقتی جوش درست باشه دقیقا عین سابق، افراد بیشتر تمایل پیدا میکنن تو بحث شرکت کنن. عرفه بعضی چیزا نه "فقط" برداشت طرف مقابل

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
E3 که سال به سال ریزش شدید مخاطب داره و با نیومدن سونی، کم کم به زباله دان تاریخ میپیونده :D

باور کنید یه توییت از معرفی PS5 تعداد بینندهاش از کل مراسم E3 امسال بیشتر میشه. اگه باور ندارید صبر کنید و با چشمای خودتون ببینید :-j
کنفرانس مایکروسافت تو E3 سال گذشته بیشتر از ۱۰۰ میلیون بازدید تو یوتیوب داشته، مشخصا این آمار شامل لایو استریم کنفرانس توی Twitch و Mixer نمیشه :D حالا امسال که معرفی کامل نسل جدید هست احتمال زیاد بیشتر از اینا بازدید داره. نیازی نیست منتظر توییت معرفی PS5 بمونیم :D البته سونی هم چون این رو می‌دونه قطعا یه کنفرانس بزرگ و پر سر و صدا می‌گیره، به توییتر دلخوش نمی‌کنه lol

پ.ن: کل کنفرانس ها جمعا بیشتر از ۳۰۰ میلیون بازدید داشتن.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
اگر پستی پاک شده من پاک کردم اینجا و دلیلش معلومه.

خواهش میکنم بدون تیکه به شخص مقابل و استفاده از لفظ های عجیب بهم جواب بدین. گفتم که کسی نگه چرا پستم اینجا پاک شده. تنها دلیل: تیکه مستقیم به شخص مقابل. جو بحث باید درست باشه

ممنونم

اصلا همین که جو سالم بحث رو تو تاپیک میبینم کیف میکنم، آفرین واقعا فروم رو متحول کردی :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
نمیدونم چرا همگی صبح زود بیدار میشدیم تا کنفرانس سونی رو توی زباله‌ای به اسم E3 ببینیم :-"

پ.ن: مرزهای فن بوییسم از هر دو جناح در حال درنوردیده شدن است :D

پ.ن2: احتمالا سونی می‌خواد با State of Play نمایشگاه E3 رو با خاک یکسان کنه :-"

خوب این منطق درستی نیست نه اینکه بگیم E3 زباله ای بیش نیست نه اینکه بگیم E3 هیچ مشکلی نداره سرمون مثل کبک بکنیم تو برف شاید برای ما که انلاین نگاه میکنیم تاثیر نداشته باشه اما برای شرکت های بزرگ متونه خیلی تاثیر داشته باشه با توجه به هزینه ای که میکنن.

گذینه اول اینکه که ما کل مشکل نمیدونم پشت پرده بین سونی و مدیران E3 چی گذشته.

گذینه دوم اینکه خیلی ها امار بیننده انلاین با امار بازدید کننده های از نمایشگاه های دیگه در نظر نمیگیرن درسته امار بیننده زیاده اما سونی و بقیه شرکت ها دارن کلی برای E3 هزینه میکنن که امار بازدید عمومیش حتی نصف بقیه نمایشگاه ها هم نیست .

گذینه سوم اینکه هزینه ورودی E3 خیلی بیشتر از بقیه کنفرانس ها هستش .

گذینه چهارم اینکه پارسال مشخصات و شماره تماس ها و ... ملت به بیرون درز کرده بود.

ادم یه حساب دو دوتا چهارتا کنه میبینه که با این همه هزینه برای E3 و ... میشه برای شرکت ها حق دارن که بخوان یک سری تغییرات درش ایجاد کنن من خودم عاشق E3 هستم حتی اون صبح بلند شدناش هم دوست دارم اما دلیل نمیشه بگیم چون من حال میکنم چشمون روی مشکلاتش ببندیم تا الان چندتا شرکت از E3 کنار کشیدن ؟ نینتندو و حالا سونی و ... شرکت دیگه خوب حضور شرکت های کوچیک پابلیشر برای تبلیغ بازی هاشون بد نیست اما هیچ کدام به اندازه شرکت های بزرگ هزینه کنفرانس ها و سالن های بزرگ و ... نمیکنن .

• Like
Reactions: Z-fan

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خوب این منطق درستی نیست نه اینکه بگیم E3 زباله ای بیش نیست نه اینکه بگیم E3 هیچ مشکلی نداره سرمون مثل کبک بکنیم تو برف شاید برای ما که انلاین نگاه میکنیم تاثیر نداشته باشه اما برای شرکت های بزرگ متونه خیلی تاثیر داشته باشه با توجه به هزینه ای که میکنن.

گذینه اول اینکه که ما کل مشکل نمیدونم پشت پرده بین سونی و مدیران E3 چی گذشته.

گذینه دوم اینکه خیلی ها امار بیننده انلاین با امار بازدید کننده های از نمایشگاه های دیگه در نظر نمیگیرن درسته امار بیننده زیاده اما سونی و بقیه شرکت ها دارن کلی برای E3 هزینه میکنن که امار بازدید عمومیش حتی نصف بقیه نمایشگاه ها هم نیست .

گذینه سوم اینکه هزینه ورودی E3 خیلی بیشتر از بقیه کنفرانس ها هستش .

گذینه چهارم اینکه پارسال مشخصات و شماره تماس ها و ... ملت به بیرون درز کرده بود.

ادم یه حساب دو دوتا چهارتا کنه میبینه که با این همه هزینه برای E3 و ... میشه برای شرکت ها حق دارن که بخوان یک سری تغییرات درش ایجاد کنن من خودم عاشق E3 هستم حتی اون صبح بلند شدناش هم دوست دارم اما دلیل نمیشه بگیم چون من حال میکنم چشمون روی مشکلاتش ببندیم تا الان چندتا شرکت از E3 کنار کشیدن ؟ نینتندو و حالا سونی و ... شرکت دیگه خوب حضور شرکت های کوچیک پابلیشر برای تبلیغ بازی هاشون بد نیست اما هیچ کدام به اندازه شرکت های بزرگ هزینه کنفرانس ها و سالن های بزرگ و ... نمیکنن .

در اینکه مشکلاتی داشته حرفی نیست ولی حرف من سر این موضوع هست که از نظر یک سری، E3 تا 2 سال پیش زباله نبوده حالا زباله شده.
به شخصه من خودم هیچ نمایشگاهی غیر از E3 رو دنبال نمیکردم و نمیکنم و اصلا برام اهمیتی ندارن برای همین دلم میخواد پلتفرمم محبوبم توی این نمایشگاه حضور داشته باشه
حالا چرا حضور ندارن اون بحث دیگه ای هست و فقط امیدوارم بخاطر غرور بیجا نباشه. یه حس بدی نسبت به این موضوع دارم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
در اینکه مشکلاتی داشته حرفی نیست ولی حرف من سر این موضوع هست که از نظر یک سری، E3 تا 2 سال پیش زباله نبوده حالا زباله شده.
به شخصه من خودم هیچ نمایشگاهی غیر از E3 رو دنبال نمیکردم و نمیکنم و اصلا برام اهمیتی ندارن برای همین دلم میخواد پلتفرمم محبوبم توی این نمایشگاه حضور داشته باشه
حالا چرا حضور ندارن اون بحث دیگه ای هست و فقط امیدوارم بخاطر غرور بیجا نباشه. یه حس بدی نسبت به این موضوع دارم

مشخصا دلیل هاش یک جورایی ثابت شده هستش ربطی به غرور نداره حتی اگه برای زمان بندی بدی باشه که مسئولین کنفرانس برای زمان کنفرانس سونی در نظر میگرن که نصف ملت اون طرف دنیا خواب هستن و ... موارد دیگه هم هستش که ثابت شده هستش ربطی به غرور پیدا نمیکنه .

غرور زمانی پیش میاد که رقیب خوب نداشته باشی الان قشنگ حرکات سونی مشخصه رقیبش که ماکروسافت باشه قشنگ جدی گرفته در کنارش هرچقدر ماکروسافت بگه من نمیخوام رقابت کنم و... شروری بیش نیست چون حرف و عمل اصلا با هم نمیخونه از یک طرف میاد کنسول قویتر میسازه بوغ و کرنا میکنه از اون طرف به قول خودش پیش دستی میکنه که حرکت بلد انجام بده برای معرفی کنسول که بازار بیشتر بگیره سونی هم احمق نیست مشخصا یک بار این حماقیت تکرار کرده بخواد دوباره تکرار کنه میره دوباره تو پاچش که یک نسل دیگه باید مثل سگ تخفیف بده و سرمایه گزاری بیشتر انجام بده و ... که بازم برای ما خوبه.

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
خجالت بکشین. :D این ای تیری یک دنیا خاطرس.اصلا وقتی کینگ اف کینگز با این تیپ و قیافه بیاد مگه میشه زباله باشه!

امسال جزییات جدید از بازی تنگو دیدن داره.حسم میگه بازیشون شبیه اونیموشا هست

ezgif-1-f97aa83f1d07.gif

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
نزدیک ١٠ سال بلکه بیشتر ... نه خیلی بیشتر از ١٠ سال! خیلی از کنفرانس ها رو دنبال میکنم. چه همون اوایل که بعدا مینشستیم دانلود میکردیم یا دیسکش رو میخریدیم چه الان که لایو میبینیم. نمیخوام احساسی حرف بزنم ولی واقعا هیچ ، به جرات میتونم بگم هیچ ایونتی توی صنعت گیم هیجانی تر پر خاطره تر و جذاب تر از e3 نبوده و نیست. نه این ایونت هایی که جدیدا باب شده که مایکروسافت و سونی و هزار شرکت دیگه جداگونه برگزار میکنن نه اون vga و حالا tga که ماهیتش معلوم نیست چیه! اینقدر کنفرانس های بیخود و بی جهت حول گیم زیاد شدن اونقدر که شرکت ها مجبورا برای هرکدومشون یه نمایش داشته باشن خب معلومه وقتی درسال ١٠٠٠تا ایونت برگزار میشه کیفیت e3 اینهمه بیاد پایین! اینکه اینطوری دارم زوال e3 رو میبینم با اونهمه خاطراتی که این نمایشگاه برام داشته واقعا ناراحت کننده است و امیدوارم این تغییری که در نحوه ی برگزاری دارن ایجاد میکنن باعث نشه ماهیت نمایشگاه تغییر کنه و بخاطر جذب مخاطب مثل جف کیلی چارتا هنرپیشه که هیچ ربطی به گیم ندارن بیارن بعدش هم یه تریلر درپیت نشون بدن! اونهم به عنوان سورپرایز!!!!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
کنفرانس مایکروسافت تو E3 سال گذشته بیشتر از ۱۰۰ میلیون بازدید تو یوتیوب داشته، مشخصا این آمار شامل لایو استریم کنفرانس توی Twitch و Mixer نمیشه :D حالا امسال که معرفی کامل نسل جدید هست احتمال زیاد بیشتر از اینا بازدید داره. نیازی نیست منتظر توییت معرفی PS5 بمونیم :D البته سونی هم چون این رو می‌دونه قطعا یه کنفرانس بزرگ و پر سر و صدا می‌گیره، به توییتر دلخوش نمی‌کنه lol

پ.ن: کل کنفرانس ها جمعا بیشتر از ۳۰۰ میلیون بازدید داشتن.

میشه لطفا مدرک از این 300 میلیون view بزاری ؟ تا جایی که من میدونم کنفرانس مایکرو 1.7 میلیون بازدید داشته به صورت لایو. و E3 2019 یکی از ضعیف ترین ها از نظر view بوده نسبت به سال های قبل حالا شما این 300 میلیون رو از کجا اوردی ؟ رفتی ویو ویدویی که تو یوتوب اپلود شده رو به پای E3 حساب کردی ؟ :D نه اصلا 1 میلیارد بازدید داشته فقط مشکل E3 همین سونی بود که رفت :))

70k_asdadasdasd.jpg

اینم نظر اقاتون جیسون

z4qe_asdadasdasd.jpg

چند مدت پیشم داشتم پادکست IGN رو میدیدم میگفتن به صورت ترسناکی E3 سال قبل از هر نظری ضعیف بود چه View و چه به صورت حصوری حالا شما و دوستان فانتزی بزنید

آخرین ویرایش:

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
میشه لطفا مدرک از این 300 میلیون view بزاری ؟ تا جایی که من میدونم کنفرانس مایکرو 1.7 میلیون بازدید داشته به صورت لایو. و E3 2019 یکی از ضعیف ترین ها از نظر view بوده نسبت به سال های قبل حالا شما این 300 میلیون رو از کجا اوردی ؟ رفتی ویو ویدویی که تو یوتوب اپلود شده رو به پای E3 حساب کردی ؟ :D نه اصلا 1 میلیارد بازدید داشته فقط مشکل E3 همین سونی بود که رفت :))

70k_asdadasdasd.jpg

اینم نظر اقاتون جیسون

z4qe_asdadasdasd.jpg

چند مدت پیشم داشتم پادکست IGN رو میدیدم میگفتن به صورت ترسناکی E3 سال قبل از هر نظری ضعیف بود چه View و چه به صورت حصوری حالا شما و دوستان فانتزی بزنید
اين امار e3 2018

B76F25F0-85CC-490F-AD31-233805194BFB.jpeg

و اينم ٢٠١٩

EF24546E-AA7C-4F39-ABBF-1A23AEF3AF41.jpeg

كاملا مشخصه تو ٢٠١٨ سوني چه كولاكي كرده

و اره امار تو ٢٠١٩ كمتر شده براي ماكرو و يوبي و براي بتزدا هم بيشتر شده

منتهي يه پلي فني مثله شراير مي خواد بگه بخاطر كم بيننده شدن e3 سوني نيومده؟
كه مزخرفه فقط بخاطر هزينه هاي e3 سوني شركت نكرد امسال هم همينه

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
واقعا اعداد و ارقام اصلا ارزشی نداره
کم شده یا زیاد شده برام مهم نیست من گیمر نشدم واسه اعداد و ارقام
مهم اینه یکی از بهترین خاطرات گیمینگ و لذت بخش ترینش همین E3 بود که سونی ازمون گرفت یا حداقل نظر شخصی از من گرفت
اصلا از شرکت نکردنش تو این ۲ سال راضی نیستم
به عنوان یه سونی فن امیدوارم مایکروسافت بترکونه E3 چ از نظر عملکرد چ بازدید که از کرده خودش
پشیمون شه سونی >:)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد

70k_asdadasdasd.jpg

اینم نظر اقاتون جیسون

z4qe_asdadasdasd.jpg

شما اول ببین بحث چی بود، دوستمون گفتن یه توییت از طرف سونی بازدیدش از کل E3 بیشتر میشه، منم بازدیدهای یوتیوب رو گذاشتم. و دقیقا به خاطر اینکه تو E3 بوده اینقدر بازدید داشته :D اون آماری که شما گذاشتی هم واسه Twitch هست اونم بیشترین تعداد بازدیدکننده همزمان، نه بازدید کلی.

آمار بازدیدکننده ها هم که گذاشتی و به این نتیجه رسیدی کسی نمیره E3 هم به خاطر اینه که این نمایشگاه برخلاف بقیه نمایشگاه ها به صورت کامل عمومی نیست، مثلا سال 2017 و 2018 تعداد بازدیدکننده ها 69K بوده، سال 2016 در حد 50K. اینکه E3 کلا افت کرده حرف درستی هست ولی اینکه یهو تبدیل شد به زباله خیلی جالبه :D

آمار بازدید E3 سال‌های اخیر:
E3 2015 - 52K
E3 2016 - 50K
E3 2017 - 68K
E3 2018 - 69K
E3 2019 - 66K

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تا وقتی دایرکت و Treehouse نینتندو هست همه چی اوکیه >:D<
پارسال که عین چی چسبید

حالا چه E3 بمیره چه سونی و رفیق شفیق کوجیما قهرش بگیره ای یا هر چیز دیگه

View attachment 129361
تکلیف مایی که با نیتندو کاری نداریم چیه این وسط :))

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر