كميك هاي رسمي Mass Effect - ويرايش فارسي

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
كارم رو با Mass Effect: Evolution شروع كردم چون بين همه ي كميك ها، كتابها و دو نسخه بازي از نظر خط زماني جلوتر بود. فعلا كميك ها ترجمه ميشه و قراره داستان كتابها و بازي + همه اطلاعات اون هم در يك تاپيك جامع گذاشته بشه. (در حال حاظر يه تاپيك تقريبا ناقص با عنوان Mass Effect Universe توي P30world هست كه بعد تكميل تو بازيسنتر هم زده ميشه)

اين كميك 4 شماره داره كه فعلا شماره اولش رو آماده كردم و در مورد ريشه هاي Illusive Man هست و در جريان First Contact War (همونطور كه ميدونيد اول برخورد انسانها با موجودات بيگانه) اتفاق ميوفته و توش با شخصيت هايي مثل ژنرال ويليامز كه پدربزرگ اشلي ويليامز هست و همچنين سارن برخورد ميكنيم. شخصيتهاي اصلي اين كميك شامل Eva Core، Ben Hislop و Jack Harper كه همون Illusive Man هست ميشه.

لطفا هر گونه پيشنهاد و انتقادي داريد حتما بگيد تا تو شماره هاي بعدي اعمال بشه...
به خاطر مشكلات حجمي هم فقط تونستم 25 فايل تصويري رو جداگانه آپلود كنم و نسخه هاي PDF و يا همه عكسها تو يه فايل Rar متاسفانه در دسترس نيست.

فايلها تو پرشين گيگ آپلود شدن كه خودش ايندكس كرده. براي ديدن لينكهاي كميك كليك كنيد!

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
دوست عزیز لینک خرابه .
خيلي لينك از كميك هاي بازي ريخته تو اينترنت كه پاك شدن ولي ايني كه گذاشتم سالمه. اول تست كردم بعد قرارش دادم

حسين جان چه خبره 97/7 MB داداش من فقط سري يكيشو مي خوام اينگليسي
من از همين لينك دانلود كردم و به صورت تكي ندارم متاسفانه. سرچ كردم واسه شما ولي بيشتر سايتهاي صفحه اول گوگل لينكهاشون حذف شده بود. اگه واسه تست ميخواي فكر كنم هفت صفحه اولشو رايگان گذاشتن. ضمن اينكه شماره اول هم حدود 20 مگابايت ميشه كلش.
اين لينكو ببين:
http://blog.bioware.com/2011/01/04/mass-effect-evolution-preview

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
عالی بود . دستت درد نکنه . به همه پیشنهاد میگنم بخوننش .

بعد این همینقدره ؟ 23 صفحه ؟

فقط یک چیزی : اگه میشد همه رو تو یک فایل دانلود کرد خیلی بهتر میشد .

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832

فقط یک چیزی : اگه میشد همه رو تو یک فایل دانلود کرد خیلی بهتر میشد .
شماره اولش همينقدره. من كاور هارو هم تو اون صفحه گذاشتم + صفحه Credits و خلاصه داستان تا كم و كسري نسبت به نسخه انگليسي نداشته باشه.
متاسفانه مشكل آپلود دارم وگرنه به صورت مجموعه اي و همچنين PDF هم ميخواستم قرار بدم ولي فعلا مقدور نيست.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
با اجازه hosseincode
BROXIGAR
فقط یک چیزی : اگه میشد همه رو تو یک فایل دانلود کرد خیلی بهتر میشد .​

دان

د

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر